Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Extrémní zaměstnání

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
hamas (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 28
Bydliště: Aj
10 000,- VK

Extrémní zaměstnání

Zasláno: st 31. srpen 2005 19:45
Tak pánové, pochlubte se, kdo z vás měl nějaký extrémní business. První sem hodím svou bývalou práci. Pracoval jsem jako nakladač sklářských střepů a kmenů do pánvových pecí. Při první nakládce teplota v peci 1340 °C, při poslední 1440 °C, nakládal jsem železnou lopatou někdy to bylo celkem skoro tuna. Pracovní prostředí v létě 100 - 120 °C. Skláři to určitě znají. Cool
Kdo hledá, najde...

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 1. září 2005 01:00
Ufff,clovece....to ja by som bol uz pri takej pracovnej teplote roztopeny... Shocked

Je vobec povolene pre cloveka makat v takej teplote?

hamas (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 28
Bydliště: Aj
10 000,- VK
Zasláno: čt 1. září 2005 06:38
hanni napsal:
Ufff,clovece....to ja by som bol uz pri takej pracovnej teplote roztopeny... Shocked

Je vobec povolene pre cloveka makat v takej teplote?



Cool Jasné, že je to povolené. Musíš mít samozrejmě ochranné pomůcy. Takové kevlarové rukavice, které vydrží 1500 °C, brýle, bavněnou plenku na hlavě - jinak by ti shořely vlasy. No a celý fígl spočívá vtom, že jednotlivé nakládky trvají tak 15 minut (za tu dobu musíš naházet něco kolem 300 kg), takže se chvilku "vaříš", naštěstí jen z té strany, kterou zrovna jsi otočený k peci. Embarassed Ale tak člověk si zvykne na všechno. Cool

Ono jde o sálavé teplo, něco jako když si stoupneš k většímu ohni - vatře, ale hodně blízko.

Tady je foto z telefonu, když se otevírá otvor, kama se nakládá.
Obrázek[/img]
Kdo hledá, najde...

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: čt 1. září 2005 08:50
Smankote Tam dělat rozdělil bych se na škvarky a Otesánečka. Neboď jsem tlustý až obézní.
Nicméně zajímalo by mě při téhle práci koliks toho dokázal vypít. Basa osmičky piva asi standard?
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK
Zasláno: čt 1. září 2005 09:04
otesánek napsal:
Smankote Tam dělat rozdělil bych se na škvarky a Otesánečka. Neboď jsem tlustý až obézní.
Nicméně zajímalo by mě při téhle práci koliks toho dokázal vypít. Basa osmičky piva asi standard?


Shocked Tak tam bych chodil vypitej uz na zacatek..... Very Happy

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: čt 1. září 2005 09:13
Ja jsem delal chvilku v zelezarnach u vysokych peci. Taky zaden med, ale na Hamase nemám.

hamas (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 28
Bydliště: Aj
10 000,- VK
Zasláno: čt 1. září 2005 11:08
No nějaké to pivko občas bylo, ale tak max 2. Nažvýklý se těžko háže, člověk se rychlej unaví a sotva funí. Ale tak standard byly 4 litry sifonu a nějaký ten čajík a kafíško. Zas na druhou stranu do dneška nemám problém přikládat do ohně holýma rukama (teplo mi už prostě nepřijde). Jo to kdybyste viděli skláře, co dělají! Pray Normální je strčit ruku do vařící vody a zkusit, jestli je dost horká. Můj otec to dělá pravidelně i s řezníkem na zabijačce (oba skláři) a to mě fakt chytá infarkt. Shocked
Kdo hledá, najde...

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 1. září 2005 13:45
Nuz zase plati,ze clovek si zvykne na vsetko,okrem smrti... Wink

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: čt 1. září 2005 14:56
hanni napsal:
Nuz zase plati,ze clovek si zvykne na vsetko,okrem smrti... Wink

na tu si zvykat netreba Smile
kym tu nieje, tak tu nieje. Ak pride, tak uz ta to trapit nemusi

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: čt 1. září 2005 17:16
Extrem je vozeni piva, moje nynejsi brigada- jsem furt nalitej

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna