Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Google má novou ikonku - lidé panikaří!

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům

Co říkáte na novou (barevnou) ikonku vyhledávače Google?

Hlasování není časově omezeno.
Pěkná:
10% 10% [ 1 ]
Normální:
60% 60% [ 6 ]
Ošklivá:
30% 30% [ 3 ]
Celkem hlasů : 10 / Hlasujících: 10
jenda^^ (+35)
Wannabe pussy
Šéfík

Věk: 28 let
774 187,- VK
Zasláno: čt 3. září 2015 09:20
Mně ta ikonka vadí - nemůžu najít tab s Googlem, protože ta nová barevná ikonka vyhledávače vypadá na první pohled jako nějaký správce fotek (třeba photos.google.com).
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka

36 343,- VK
Zasláno: čt 3. září 2015 11:39
Nebýt článku na Technetu tak to ani neví. Googl používám minimálně jakož i prohlížeč, takže je mi to zcela jedno. Laughing Laughing Laughing
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+35)
Wannabe pussy
Šéfík

774 187,- VK
Zasláno: čt 22. červen 2017 06:15
Pamatujete, jak byl dřív Google Doodle něco výjimečného? V poslední době je to logo jiný snad dvakrát za den a já už na to ani neklikám...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN

LivArt (+24)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš

501 858,- VK
Zasláno: čt 22. červen 2017 07:29
Dneska se dá na Googlu skládat hudba Smile
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+14)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík

Věk: asi 20 let
546 162,- VK
Zasláno: čt 22. červen 2017 07:30
No... já za těch pár let co používám chrome, tak ani na hlavní stránku googlu nelezu.. vyhledávám přes adresní řádek... Very Happy Takže si toho většinou ani nevšimnu... Very Happy
Ale jinak doodle jsou super... občas upozorňují na zajímavá výročí... Smile)
Zasláno: čt 31. srpen 2017 00:58
Youtube má nové logo! Youtubeři panikaří!
Donald Trump prohlásil, že to tak nenechá a že pokud se vše Google nevrátí zpět, tak nechá Mountain View bombardovat atomovkama. Americký kongres obvinil Putina, ten ale vše popřel a prohlásil že za tím stojí ukrajinská fašistická chunta. Lidé ve Francii zapalují a převracejí auta, Francouzský prezident Macron požaduje aby výsadní právo na převracení aut měla jeho žena. Angela Merkelová pozvala všechny youtubery do Německa, že se o ně postará. Rovněž také omezuje dostupnost youtube a do roku 2020 ho plánuje zakázat úplně. Lidé mají postupně přejít na novou ještě nepojmenovanou platformu, než se tomu tak stane, tak si ale budou muset vystačit s analogovým televizním vysíláním. Erdoğan prohlásil že za změnou loga stojí duchovní vůdce Gülem a že dobře věděl proč Youtube zakázal už před lety. Nechal také preventivně zatknout stovky učitelů a státních úředníků. Kim prohlásil že Severní Korea se tímto nenechá zastrašit a uvedl v pohotovost katapulty na metání jaderných hlavic. Velká Británie na protest vyhlašuje referendum o internexitu - vystoupení ze sítě internet. Anonymous podnikají DDoS útoky na servery Googlu.

A co na to Čeští youtubeři? Týnuš Třešničková z toho vyskočila z okna, ale nic se jí nestalo, pád zbrzdily její nové airbagy. Borka co topí ve vaně pejsky a natáčí to na youtube je z toho tak bezradná, že radši utopila sama sebe. Yamuna má z toho takové trauma, že se radši nechala odmapovat Pstruhem. Fatty z toho žalem jí. A to i když má boky jako skříň. PetraLovelyHair ohlásila že končí svou youtuberskou kariéru, že tohle je jasný útok na ni. Šimon Macháček za tím vidí iluminátské spiknutí - trojuhelník v novém logu Youtube je totiž ve skutečnosti iluminátská pyramida jako na dolarové bankovce. Kazma tvrdí že za vším stojí on a že se vše dozvíte příší týden na Streamu.
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Obrázek Obrázek Obrázek

jenda^^ (+35)
Wannabe pussy
Šéfík

774 187,- VK
Zasláno: so 9. červen 2018 10:03
Google mění přihlašovací obrazovku!
https://www.cnews.cz/google-2018-nova-prihlasovaci-obrazovka-material-design/

Není jasné, co dělají lidé - nedokázali se přihlásit, aby mohli reagovat. Eh?

jirkacv (+23)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek

236 188,- VK
Zasláno: so 9. červen 2018 10:45
Akorat ten clanek je trochu nepresnej.. to co je tam ted, ten input bez hranice, je taky Material UI, nejpouzivanejsi varianta. To nove je jen novejsi verze.
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 9 z 9