Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Hazard

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK

Hazard

Zasláno: so 24. červen 2006 12:36
Tak co?Hrajete někdo hazardní hry?Automaty,ruletu,karty...Kolik jste nejvíc vyhráli a kolik prohráli?

Já tuhle kratochvíli vždy odsuzoval,ale poslední dobou občas zajdu na ruletu.Většinou vyhrávám tak kolem 300-500...no včera se to nějak nepovedlo a prohrál jsem 1200. Mad Teď si dám nějakou dobu pohov,protože pro mě přeci jenom 1200 není málo. Crying or Very sad

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: so 24. červen 2006 12:49
ale přiště ty penize určitě vyhraješ zpátky,co? Slinták Maximálne popříště... Slinták
Veselé Vánoce!

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: so 24. červen 2006 13:13
No tak právě vzniká závislost a jelikož na tomhle fakt závislej být nehodlám,tak tomu dám aspoň měsíc pokoj. Wink

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: so 24. červen 2006 14:11
Ja hrávam Poker,ale nie vždy o peniaze,je to skôr zábava

Ale raz som už vyhral okolo 500 SKK,to som mal samé FullHousy Mr. Green
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: so 24. červen 2006 19:17
no ja sem jednou v nejmenovaném brněnském doupěti prohrál svých posledních 20Kč na pivo v kartách
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 24. červen 2006 20:34
No, já točil kolem štěstí u Mountfielda Laughing

...a vytočil jsem si 100% (to je to kolo, na kterým teď jezdim) Whistle Dance
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: so 24. červen 2006 21:27
to musel bejt Trávníček naštvanej že mu nejdou kšefty :)
Obrázek

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: so 24. červen 2006 22:06
Ja jsem vytocil 200%... na psi granule:D
HOne strikes again
aw yeah;)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: ne 25. červen 2006 11:26
Ja som včera vyhral 1. miesto v tombole(len keby to nebola jazda na koni, ale napr. také 2 litríky vína, ako nejaká nižśia cena). Inak hazard nevyhľadávam, maximálne karty s kámošmi, ale to nie za prachy, teda ešte som zabudol: raz som bol vsadiť zo spolužiakom na nejaké zápasy, bol tam aj zápas Real Madrid vs Zarragoza, Tipovali sme, že vyhrá Real, nakoniec vyhrala 7:1(alebo 5:1) Zarragoza.
Na počiatku bola prázdna množina.

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: ne 25. červen 2006 11:43
No já jsem projel mnohem víc. Třeba za 1500.- jsem měl na ruletě okolo 16000.- ale bavilo mě to tak jsem to tam nechal (v krvi okolo 3 0/00). Pak jsem projel na automatu asi 13000.- celkem zábava až na to, že se to dalo opravdu investovat do něčeho rozumějšího. A to jsem tři roky dělal v herně d'oh! . S odstupem času si můžu opravdu říct, že jsem byl magor. Dneska už nic podobného nehraju. Akorát si sázím v Tipsportu na zápasy, což je mnohem lepší a dá se to lépe ovlivnit (když dokážete odhadnout míru zkorumpovanosti). Jo a jeden za všechny: přišel za mnou do herny člověk, že jede zrovna z léčebny pro gamblary, prej je vyléčen ....do hodiny a půl byl bez mobilu, hodinek, peněz a řetízku. Zřejmě tam měl zůstat alesponň o den dýl Think

Taii. (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 164
Bydliště: Praha 3
10 000,- VK
Zasláno: ne 25. červen 2006 22:24
Ja sem na SvP prohral spoooooustu fazolek (poker) Mr. Green Mr. Green Mr. Green
...Taii...

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: po 26. červen 2006 07:00
Poker, asi tak kilo Laughing Ale vic jsem vyhral Wink
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: po 26. červen 2006 14:34
Nedávno jsem v kostkách (Mezi kozy) projel něco kolem 380,-. No a zase jsem na nějakých pár let vyléčenej. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Pato (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1194
Bydliště: SK - Prievidza
10 050,- VK
Zasláno: po 26. červen 2006 21:04
V škole sme hrali kocky Mr. Green Vyhral som 30Sk Mr. Green Applause
Pod lamou býva najväčšia tma.

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 26. červen 2006 21:59
Hral tu už nietko Hold´em Poker ?
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: pá 30. červen 2006 09:13
Kua...další litr prohranej. Mad Už s tím fakt končím.

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: pá 30. červen 2006 09:39
Neříkals to už před tím že končíš?
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: pá 30. červen 2006 10:47
Tak já teď hrávám občas na netu Poker, zatím jen Freerolly, takže tam nemám co prohrát, jen třeba taky někdy vyhrát... Think Rolling Eyes Ale už jsem jednou vyhrál pár centíků a můj rekord bylo, že jsem během hry byl chvíli šestý z tisíce lidí... Applause Mr. Green Slinták

2Ginzo: Jo já tam hraji Texas Hold'em.

2Norton: Bacha - závislost je jakákoliv pravidelná opakovaná činnost, takže nezáleží na tom, zda to máš potřebu dělat každý den, nebo měsíc, nebo rok... Wink Whistle Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: pá 30. červen 2006 16:51
lukenet: říkal Sad a teď to říkám znovu a doufám už definitivně Laughing

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: pá 30. červen 2006 17:13
Hele toho se fakt rychle zbav, mám známýho, jehož táta se kvůli těmhle hrám oběsil, poněvadž vydřel z rodiny všechny prachy a pak když si to uvědomil, nezbylo mu v tom stavu nic jinýho... takže bacha na to, s tímhle pak není legrace! Shame on You Shame on You

(a neříkám ti to abych tě nějak obviňoval ze závislosti, ale mířim to i na ostatní)
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: so 1. červenec 2006 11:50
Však já to rozhodně neberu,jako že mě obviňuješ ze závislosti. Wink Máš samozřejmě pravdu a je to sakra nebezpečný.Příště ty peníze raději propiju...další den mě bude hrozně blbě a třeba nechám i toho alkoholu... (ale to asi ne) Laughing

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: st 5. červenec 2006 10:21
Tak to jsem zvědav kolik jsi projel nebo projedeš až začneš tu pomyslnou částku propíjet. Jak jsem již řekl, tak jsem dělal v herně 3 roky. No a za tu dobujsem zjistil, že alkohol je dobrá věc pokud chceš naplnit kasičku Applause . Takže je to úplně jednoduché: více alkoholu = měně zábran = více prohry d'oh!

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: st 5. červenec 2006 20:32
Nene...vezmu si sebou jenom trochu peněz,které propiju a potom už nebudu mít za co hrát. Wink Jedinnej problém je,že na každým rohu je bankomat. Sad

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 22. červenec 2006 15:07
tak zastavíš hodinky, mobil atd. Mr. Green

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: so 22. červenec 2006 17:12
Tak to bych nikdy neudělal...hodinky nenosím a SXko je můj miláček a nikdy bych ho nedal z ruky. Wink
Zasláno: so 29. červenec 2006 10:44
Achjo,já si s tou ruletou nedám pokoj...ale aspoň,jak jsem řekl,jsem si sebou vzal jenom trochu peněz.No problém nebyl v tom,že bych prohrál,právě naopak...problém byl v tom,že jsem to potom všechno nechal v panácích a ještě teď vidím dvakrát. Sad
Zasláno: ne 22. říjen 2006 14:43
Měl bych na vás takovou prosbičku...kdybyste při surfování na netu narazili na poukázku na 100Kč na http://www.bet-at-home.com a neměli o ni zájem,tak mi prosím pošlete její číslo.Na nějakým srazu u mě budete mít pivo. Wink Objevujou se náhodně na některejch serverech.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 9. srpen 2007 17:47
Jo, krom toho Mountfielda, jak jsem psal, žádnej hazard nevedu, ani se s nikym nesázim, nic takovýho.. Angel
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

roken (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 65

11 507,- VK
Zasláno: pá 4. listopad 2016 16:15
Jó hazardní hry, to je jiná... Oživme tuto starou diskusi. Vždyť jedna z věcí, která se tradičně pokládá převážně za pánskou záležitost, jsou právě hazardní hry. Hrají samozřejmě i ženy, ale mužů je kolem toho o hodně více.

To já jako malý kluk jsem z různých filmů měl dojem, že obzvláště poker je hodne chlapácka hra. A že je to nejvíce hra pro takové drsné hrubé primitivní chlapátka, znáte to: https://www.youtube.com/watch?v=1h7DHSshaEw

Zatímco u rulety se mi zdálo, že je zase spíše pro lidi trochu noblesnější: https://www.youtube.com/watch?v=Xltb2b6YXGE

Dnes mi je jasné že leccos je všelijak. A obzvláště profesionální hazardní hráči ať už hrají ruletu, black jack nebo pokr, určitě primitivní nebudou, protože vydělávat na hazardu dokážou asi jen inteligentní a šikovní jedinci. Není to snadné.

No ale tak se zkuste všichni zde pochlubit jak je to dnes s hazardem u vás, jestli v principu snad také patříte do klubu profesionálních hráčů: http://hazardni-hraci.czweb.org A nebo hrajete jen amatérský...

Já ani moc nehraju, ale hrozně rád se koukám. Třeba jiným do karet a pak kamarádům co hrají, dávám znamení jaké má kdo kary. Oni mi pak za to něco dají

Takže co a jak u vás? Dlouhá léta se zde nic nepsalo. Povídejte znovu jak je to u vás? Prostě a jednoduše prozraďte kolik milionů z kasina každý den vynášíte, pište co hrajete, nebo co jste kdy hráli, pište své zážitky a příběhy, pište, přehánějte...

Povídejte

Já jak jsem již řekl, spíš jen koukám...

Very Happy

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 13. listopad 2016 01:08
hazard? jasně, všechna ta kasína jsou vlastně charita a hazardem se dá vydělat... vlastně dá... pokud jste majitel... Slinták Magor vždycky mě bavil můj spolužák z gymplu, co měl "systém" na hraní rulety založený na nepochopení statistiky... vždycky sázel jen na sudé a když furt nepadaly, tak zvyšoval sázky s tím, že se prej zvyšuje pravděpodobnost toho že padnou.. d'oh!

a to mi připomíná druhou historku o spolužákovi z vysoké, co se zabýval digitálním zpracováním obrazu a v době počátků smartphonů napsal aplikaci co s pravděpodobností vyšší jak náhoda uměla z polohy kuličky a její rychlosti spočítat kam padne... prej na tom i něco vydělal... tedy do té doby, než ho chytili, zakázali mu vstup do všech kasín a taky zakázali telefony s foťákem... Sad
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 13. listopad 2016 01:13
Kolega měl na teambuildingu v ruletě dobrou taktiku na ruletu. Vsadil na sudé i liché a vždycky vyhrál Mr. Green
A jak to ten tvůj spolužák s tím telefonem dělal? Vždycky si vyfotil, jak tam hází kuličku a podle toho? Shocked
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 14. listopad 2016 15:48
Nenuluje se tím náhodou výhra? Laughing A občas taky padne nula.. Laughing

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní záliby
Strana 1 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna