Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Hry

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 92, 93, 94 ... 127, 128, 129  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 28. květen 2016 10:11
hh.. tak to jo... jinak koukám, že vše při starým... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 29. květen 2016 00:39
jojo herni mechanika je porad stejna, co si pamatuju vsechno ma stejny staty.. generalove jsou porad stejny.. a asi i pokroky Smile Jen je tam strom pokroku, grafickej, to driv nebylo Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 24. červenec 2016 22:14
Summer Games Done Quick 2016:
https://www.youtube.com/playlist?list=PLz8YL4HVC87WhzH2-56QXDOwoKNYkdCEV
Byla to, jestli správně rozumím, týdenní akce v dohrávání her co nejrychlejším způsobem, přičemž diváci mohli přispívat na charitu.

Škoda, že jsou to hlavně nějaký mraky let starý hry na nějaký playstationy a nintenda, který jsem nikdy nehrál.
V seznamu je ale i pár novějších her jako Dishonored, Braid nebo třeba Guacamelee, které jsem hrál a dohrál, a sledování hráčů, kteří mají vypilováno, co kde jak udělat, aby hráli co nejrychleji, případně rovnou kus hry úplně přeskočili, mi přišlo fakt fascinující.

Pamatuju, jak jsem před mnoha roky hrál Diablo 2 celý léto a nedostal jsem se snad ani do 4. actu. Tady to frajer hrál i s datadiskem, který má act navíc a celý to dokončil za necelý dvě hodiny. Shocked Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2016 10:59
Skoro by to snad patrilo i do tech filmu.. ale ne Smile

Her Story - docela zajimava hra, zejmena "pribehem". Ja o te hre v podstate nic nevedel, jenom ze jsem si ji koupil kdysi jako soucast Humble Bundle, a ze ma dobre hodnoceni. Kdyz jsem hru pustil, vlastne jsem vubec nevedel co mam delat. Jedine co vidite je pusteny policejni pocitac, v nem program/databaze, ve ktere muzete vyhledavat, a na plose dva readme soubory. Nikde se vlastne nedozvite co je cilem.. No, jde o to, ze tusim 271 policejnich nahravek z vyslechu/interview.. a jde vam o to mit nejakly obrazek co se stalo. Rozhodne je to zajimava hra, princip je takovy ze mate vuhledavaci engine, ktery umi dat maximalne 5 vysledku, a tak se musite postupne propracovavat k slovum/frazim ktere vam odhali dalsi kousek skladacky. Jedina trosku nevyhoda je, ze asi ve ctvrtine jsem se dobre polozenym dotazem dostal v podstate k rozuzleni cele te zapletky. Ale i tam se mi to dal libilo a chtel sjem vedet vic, vic, vic detailu! Smile Takze rozhodne doporucuju.. cele mi to trvalo asi tri hodiny Smile
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 14:29
Jéé Diablo 2 ! To jsem hrával tak nějak v devíti letech, vždycky ke mně chodil kamarád a my se dostávali dál a dál, ale taky jsem se do finiše nikdy nedostal Mr. Green Pak jsem to nikdy tak znova nehrál.
A můj spolužák to ve dvou spolu dohráli za dopoledne ve škole, to taky nechápu.. Je teda pravda, že v těch 9 letech jsem vůbec nechápal o čem ta hra je.

Jinak tu sypete dost zajímavý hry, škoda, že si na notebooku ty nový už vůbec nezahraju Mr. Green asi je čas si pořídit nějakou stolní mašinu na hry, když se ten vývoj hw zpomalil Smile

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 14:36
Na druhou stranu pokud máš starej notebook, tak se můžeš zabavit starými hrami... sice jejich grafika nesahá těm dnešním ani po kotníky ale o to víc bývají zábavné... navíc na tebe může dýchnout nostalgie... občas s kámošema hrajeme HoM&M3 nebo AoE2 a je to pořád super řežba...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 14:42
To je pravda, ale člověk si chce i vyzkoušet nové střílečky. Čas od času máme u kámoše lan párty a tam nic jiného než tyhle starší hry nehrajeme. Tak je to v klidu. Ale zahrál bych si třeba nové NFS. Třeba Mafii 2 jsem dohrál jen na Xboxu a tam ta grafika byla hrozná. Ale dávám to spíš na vinu vývojářům, že si s tím víc nepohráli, protože například ve srovnání s Halo 4 je to fakt rozdíl. Viděl jsem Mafii 2 u někoho na počítaču a tam vše bylo hezky zaoblené, to na Xboxu to bylo hodně kostičkované.

Zvlášť když člověk začíná mít peníze i na hry ze Steamu.. Anxious Laughing

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 15:20
A samozřejmě jsem zapomněl na CS 1.6 Very Happy

No, tak v tom případě to chce poskládat si pořádný počítač... kámoš si nedávno (vlastně to bylo v loni v říjnu) skládal pořádné dělo a dal za to snad sto tisíc a údajně má to nejlepší na trhu... a taky to moc dobře vypadá, protože si pořídil i vodní chlazení s fluorescenční kapalinou a UV podsvícením... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 15:37
poradny pocitac, pokud zacinas od nuly.. dneska postavis za 30k pocitac na hry spickovej..

sice pred pul rokem byla situace jina, ale i tak.. vrazit 100k do pocitace znamena spis jen ze nevis co s prachama, ne ze bys mel to nejlepsi.. pokud si to aspon stavel sam, tak nejaka nadeje tam je, ale obvykle za 100k mas jen poskladany, protoze lidi nevedi ze si to muzou za pulku slozit sami Mr. Green

A dneska? Za 50-60k by byl komp s GTX 1080 ktera utahne asi vsechno co na jednom monitoru zvladne kdokoliv hrat Mr. Green
Ja jedine co, tak premyslim udelat upgrade na GTX 1060.. a i na to asi dlabu, 95% her mi jde stejne v pohode..

A krom toho, nejak me to hrani uz nebavi.. na steamu mam kolik, mozna 400 her? Mozna jen 300.. a v podstate nehraju nic uz Smile Jen obcas Rocket League, a ted teda novinka! Crossout.. super MMO, takovy crossover mezi Mad Max a World of tanks, asi Mr. Green Proste si stavis vlastni auto/tank se zbranema, a pak jdete do bitky cca 8v8, vetsinou capture the flag (ale vetisnou hra konci po trech minutach totalni anihilaci Mr. Green
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 16:11
Taky si myslím, že za 30k máš top herní PC..
Já si teda asi spíš počkám, až se mi bude kupovat nový firemní notebook Mr. Green
Když jsem nastoupil, tak jsem podědil sice starší ročník 2011, ale už měl SSD disk a i7.. byla by to fajn mašina kromě té grafiky (je tam nějaká ATI)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Strana 93 z 129




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna