Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Já, Makavelina

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové

Kdybyste našli na chodníku plnou peněženku úplně cizího člověka, co uděláte?

Hlasování není časově omezeno.
Nedotčenou jí odevzám na policii:
12% 12% [ 5 ]
» Vyberu prachy a zbytek odevzdám na policii:
24% 24% [ 10 ]
Vyberu prachy a zbytek zahodím:
56% 56% [ 23 ]
Vyberu doklady a prachy zahodím:
7% 7% [ 3 ]
Celkem hlasů : 41 / Hlasujících: 41
Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK

Já, Makavelina

Zasláno: út 8. květen 2007 21:32
Ehm.... tak jsem dostala nabídku ukončit topic v ženské sekci a založit si topic tady ve členech, po čemž jsem samozřejmě skočila všema deseti, neboť být členem VSN je pro mě jakož to pro osobu pohlaví, které sem nesmí, nevýslovná čest. Mr. Green
Tudíž bych sem napsala něco o sobě abyste mě poznali a udělali si trochu obrázek kdože to je vlastně ta Makavelína co nám tady pořád votravuje.

Tož!
Před dvaadvaceti lety, dne 18. březence leta páně 1985 se měl narodit v Jablonecké porodnici určitě hezkej chlapeček, ale pámbů si to na poslední chvíli rozmyslel takže místo toho vylezla na svět vošklivá holčička Nina. Díky tatínkovi že si tohle jméno prosadil, protože maminka ze mě chtěla udělat Barborku. Poměrně klidné dětství bylo zborceno v mých 12-ti letech rozvodem mých rodičů, (s čímž nejsem ještě dodneška úplně srovnaná, takže se občas mohu zdát lehce psychicky labilní v otázkách rodiny a manželství). Na 5 roků základky a 4 roky gymplu navázala Střední odborná škola Obalové techniky ve Štětí - obor grafický design. Studium úspěšně zakončeno maturitou, několik nepovedených zaměstnání (narazila jsem celkem na 4 zaměstnavatele, kteří byli bez pardonu kokoti), až jsem konečně zakotvila v reklamní agentuře firmy SATO TANVALD, kde pracuji jako grafička. V létě 2005 jsem pojala za muže svého současného muže a konečně se zbavila psychického bloku a strachu z manželství. Brali jsme se z lásky, takže se logické, že se občas štěknem, ale vcelku jsem spokojená Mr. Green (taky jsem jako člověk s velice nízkým sebevědomím byla ráda, že jsem potkala někoho, kdo je ochoten se se mnou oženit bez nátlaku) Mr. Green

Co mám ráda: scifi knížky, čokoládu, počítač, adventury, filmy u kterých se musí přemýšlet, Ewana McGregora, hodně dobrý jídlo, tetování, sex a hlavně ROCK!!! Very Happy Hraju trochu na kytaru ( to trochu na kytaru znamená zahrát pár akordů u táboráku) a ráda a prej i pěkně zpívám, ale hrozně moc moc moc se stydím před lidma, takže není moc možnost to patřičně ocenit.

Co nemám ráda, ba co dokonce nesnáším: rozmazlený spratky, mokrej sníh, drogy, alkohol ve větším množství než malém, přesčasy, hysterický a udrbaný ženský (takže 99% žen) Mr. Green , lidi co se na sebe snaží upozornit aby vypadali zajímaví i když nemají proč a čím, muziku která nemá melodii, rytmus, vlastní nápad nebo hudební nástroje, slizský chlapy.

Jinak jsem úplně normální, rockerka s citlivou duší, romantička která klidně přespí bez spacáku pod širákem, který nevadí zasrat se od oleje, ale která se taky občas ráda oblíkne a zajde někam na véču do restauračního zařízení a klidně zaplatí útratu Mr. Green holka která ač je spokojená se svým životem takovým jaký je, tak ví že prostě měla bejt kluk Mr. Green Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: út 8. květen 2007 21:37
Nina Mr. Green znas skupinu vypsana fixa??? Mr. Green jinak k tvej otazce kterou uplne nechapu proc jsi sem zaradila bych rekl jen to ze lidi sou svine a ja bohuzel jak se znam sem taky v tomhle pripade svine...vyberu penize a pak "mozna" odevzdam policii ale spis bych ji dal treba do blizkiho kramu nez na cajtarnu...BTW:Barbora taky neni spatny jmeno Wink
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: út 8. květen 2007 21:46
Ja jej pišem len Nina,to si si ešte nevšimol ? Cool
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 8. květen 2007 21:48
to MAO: znám tu písničku od Vypsaný Fixy, můj muž si jí pořád pouštěl když jsme se poznali Mr. Green Mr. Green Mr. Green
tu otázku jsem sem dala jen tak protože mě zajímá kolik lidí tady bude hrát jak je morální, já jsem sice vysoce morální, ale taky věčně švorc, takže bych udělala totéž co ty Embarassed Mr. Green

to ginzo: nojo, ale my jsme starý braši Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 8. květen 2007 21:50
Podle toho, kolik by v ní bylo. Razz Ale asi bych si stejně nic nevzal.. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 8. květen 2007 22:24
Tak jsem tady z toho čtení měl smíšené pocity: Hezky jsem se pobavil, jak má Macek hezký sloh a vtipné žblepty, ale zároveň jsem zjistil, že mě vlastně nesnáší... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: út 8. květen 2007 22:41
citace:
Lidi co se na sebe snaží upozornit aby vypadali zajímaví i když nemají proč a čím
nebo
citace:
slizský chlapy
?
Mr. Green
Veselé Vánoce!

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK

Re: Já, Makavelina

Zasláno: út 8. květen 2007 22:48
No to záleží na vás, já se hodnotil na ty "rozmazlený spratky", ale potěšil jsi mě, že mě tak nevidí ten, co mě nejvíce kritizuje... Applause Dance Dance Dance
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: út 8. květen 2007 22:49
Tak spratka a mokrej sníh beru u tebe jako samozřejmost Slinták
Veselé Vánoce!

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 8. květen 2007 22:53
he he zajímavé, že na ten mokrej sníh jsem myslel jako první, ale řekl jsem si, že bych asi byl nepochopen, ale koukám, že jsem se mýlil! Applause Applause Applause Mr. Green
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: út 8. květen 2007 23:42
Čau Barčo Mr. Green
pěknej životopis, spoustu věcí už jsem pochopil z tvých příspěvků, ale takhle to máme hezky ucelený.
Doufám že kromě Ewana McGregora máš ráda i Romana McGregora Wink Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Re: Já, Makavelina

Zasláno: st 9. květen 2007 06:21
Makavelina napsal:
Co mám ráda: scifi knížky, čokoládu, počítač, adventury, filmy u kterých se musí přemýšlet, Ewana McGregora, hodně dobrý jídlo, tetování, sex a hlavně ROCK!!!

My name is Borat. I like you. I like sex, it's nice... Slinták Nevim, proč jsem si na to vzpomněl Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 9. květen 2007 07:11
to Ricky: tak já vidim že nejsi jen morkej sníh, ale i bystrej sníh! Mr. Green Mr. Green

to lion: Romana McGregora musím i kdybych nechtěla, když vymyslel toho maskota, možná to pro jistotu upravím i v tom prvním příspěvku Mr. Green

to jenda: Já jsem to ještě neviděla Crying or Very sad

Jinak už jsem v zaměstnání, vařím si čaj a psychicky se chystám na další prací promarněný den, ale středa znamená kromě manželských povinností Mr. Green taky půlku pracovního týdne Whistle Už sem lezou první otravové a to máme ještě zavřeno!!!!! Evil or Very Mad
Zasláno: st 9. květen 2007 12:26
Shocked Dostala jsem od svého šéfa dáreček Shocked jsem dojata a velice překvapena, daroval mi to po čem jsem toužila od dětství, malou pěticentimetrovou zrcadlovou diskokouli, kterou jsem si vždycky přála mít v pokojíčku Mr. Green Naproste nechápu jak si to mohl pamatovat, jednou jsem to nějak zmínila mezi řečí že jsem jí jako dítě chtěla, a dneska mi jí donesl Mr. Green je boží, jsem úplně dojata. Mr. Green Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 9. květen 2007 14:14
Tak to mas teda hodnyho sefa Wink

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 9. květen 2007 15:43
Jsem rád že jsi si to tu založila. Tvůj manžel má štěstí. Nebudeš se chtít rozvést kvůli každé blbosti.
K tvému hlasování. Škoda že nikdo nereagoval. Crying or Very sad dal jsem třetí možnost. Dříve bych dal první, ale co jsem to takhle udělal a musel jsem ještě tomu kdo ji ztratil platit, protože uvedl že tam měl více peněz a já je ukradl. Dali mu zapravdu a tak to již NIKDY neudělám. Možná bych ty doklady dal před stanici(mimo dosahu kamer), ale osobně ani náhodou! nechápu jak může být v tomto státě poctivost trestná! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 9. květen 2007 15:51
Souhlas s Beatem, ty doklady bych asi nekde nechal pred stanici

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: st 9. květen 2007 16:52
Jméno Nina se moc často nevidí Smile jedna skupina se jmenuje Ill Niňo Very Happy jinak hezký životopis Wink

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 9. květen 2007 18:34
to Beat: Jééé děkuji, ale to řekni jemu, páč si to asi moc nemyslí, řekla jsem mu že jsem se rozhodla že bych na ten sraz chtěla, a hned jsme na nože (teda né na nože, nemluví se mnou a neumí mi říct jedinej důvod proč nechce abych jela) Mr. Green Aaaano, třetí možnost, cé je správně, i tady Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 9. květen 2007 18:35
5 cm je dost malo nekterej holkam to nestaci Mr. Green mne se doam toci 32 cm a zadna si zatim nestezovala Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 9. květen 2007 18:37
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green hehe, je to pěkný dvojsmysl, ale ještě jsem neviděla aby se 32cm točilo, na to musej holky letět!!! Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 9. květen 2007 18:38
no holky se na tom pak tocej Mr. Green

ne ja mam obcas dost divny dvojsmysl..stacilo Wink
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 9. květen 2007 19:21
co to je ta diskokule ? jako ja asi urcite vim ale radsi mi to rekni abych si byl jisty Smile dik

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 9. květen 2007 19:23
Mr. Green http://www.konzert-buero.de/knust/discoball.JPG
jen ta moje má asi 5cm v průměru Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 9. květen 2007 19:26
mas budto jen na zaveseni na vlasec nebo s motorkem a regulatorem otacek Wink
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 9. květen 2007 19:28
Mr. Green tak já si na toho svojeho prcka pořídim motorek Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 9. květen 2007 19:31
ja mam na vlascy a vpoho kdyz to rukou roztocim tak i pul hodiny vali uplne v poho ale nesmi se do toho clovek divat jak se mu udela blbe Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 9. květen 2007 19:32
jojo presne tohle jsem si myslel.. je to dobra vecicka.. Smile

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 9. květen 2007 19:35
na dsikotrce je good ale v mistnosti je to o tlamku...nesmis sedet a koukat na to...to se ti po minute mota celej svet Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Pluto (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 40

10 125,- VK
Zasláno: st 9. květen 2007 19:43
zaplatpanbu, ze aspon jeden clovek tu srajtofli vrati Smile

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 07:45
Makavelina napsal:
to Beat: Jééé děkuji, ale to řekni jemu, páč si to asi moc nemyslí, řekla jsem mu že jsem se rozhodla že bych na ten sraz chtěla, a hned jsme na nože (teda né na nože, nemluví se mnou a neumí mi říct jedinej důvod proč nechce abych jela) Mr. Green Aaaano, třetí možnost, cé je správně, i tady Mr. Green


Dej mi na něj telefon a klidně mu to řeknu, ale nevím jak by to vzal! Mr. Green Nikdy jsem nežárlil a ať je ta moja jakákolv tak s tímhle jsem taky neměl nikdy problém. klidně zaflirtuji před ní i s pokladní v obchodě! Jsem již takový Mr. Green

Ještě k tomu hlasování. Záleží na okolnostech. Taky by se tam hodila možnost odpovědi:"Poslal bych to přímo poškozenému" Uvedl bych jinou zpáteční adresu a měl bych klid. Z vlastní zkušenosti vím co je to za pakárnu vyřizovat si nové doklady. O peníze většinou poškozeným nejde(pokud tam neměli životní úspory) a jsou rádi za doklady.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 07:56
Mr. Green on by mě zabil kdybych dala jeho číslo Mr. Green On hrozně žárlí a prostě nechápe že nemá proč, prostě mu přijde nenormální aby jedna holka jela někam na víkend s partou chlapů, copak já za to můžu že si rozumím jen s klukama? Řekla jsem mu ať klidně jede se mnou, odpověď: Nechci. On je někdy jako dítě no, můžeš do něj půl hodiny hučet, ptát se dokola pořád na to samý a po půl hodině z něj stejně dostaneš jenom: Coje? Pray ach booooože Mr. Green My nemáme prachy, na dovolenou nikam nepojedem, manžel platí dvoje alimenty, a já ve dvaadvaceti letech nehodlám po zbytek života omezit svůj kontakt s lidmi na 7 osob z práce a jeho, a pojedu ať si říká co chce, tak Mr. Green Já si myslím že vím co ho na tom hlavně štve, (to tady nechci rozebírat moc), ale na to když se ho zeptám tak mi stejně neodpoví.
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 08:00
Držím palce! Jsi odvážné děvče. Nechápe, že čím víc bude žárlit a prudit, tak tím víc si zadělává na problém! Nebo mu dej moje číslo! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Ať zavolá on! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 08:10
Mr. Green nemám tvoje číslo Mr. Green
Já nejsem odvážné děvče, jsem spíše plachá a stydlivá, vy si mě tu hrozně idealizujete a ve finále až se uvidíme osobně tak budete akorát zklamaný protože jsem úplně stejná jako ostatní Mr. Green Mr. Green Nevim jestli si Míla představuje že to bude probíhat tak že budete sedět v kroužku a já budu uprostřed a vy na mě budete čučet jako na nějaký zvířátko, (btw já mám hrozně velkou fantazii a strašně moc věcí o kterejch píšu tak si je normálně živě přestavuju a tohle je teda rozbíjecí představa) Mr. Green Mr. Green nicméně jsem se rozhodla ho nadále nedráždit, prostě si tentokrát prosadím svou ať se mu to líbí nebo né, není mi 14 abych se musela ptát na svolení ještě k tomu vlastního manžela, manželství je přece stav, nikoli vězení Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 08:12
Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause Applause To bude ještě srandáááááá! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 15:11
To makavelina: Ani mne nieje 14 a musím(skôr mal by som) sa pýtať, že či môžem(aj keď už to je povolnejšie než v 14).
Na počiatku bola prázdna množina.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 15:20
Ale tak ty bydlíš s vašima? Já když jsem bydlela ještě s mátí, tak jsem si mohla dělat co jsem chtěla, jelikož naši vždycky věděli kde jsem, s kým tam jsem a co tam dělám, vždycky jsem měla starší kamarády a partnery takže od takovej patnácti let věděli že se mi nic stát nemůže protože za a) nejsu blbá a za b) kdyby něco tak mě kluci ohlídaj Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 16:13
Ja mám tiež samých starších kamarátov a rodičia mi akurát piskujú, či si nemôžem nájsť niekoho v mojom veku Brick Wall . Ale ja už som si na takéto rípania z ich strany zvykol. Proste nikdy nebudú úplne spokojný.
Na počiatku bola prázdna množina.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 16:17
takže jako každý "normální" rodiče Mr. Green vidíš, ve finále to dopadlo tak, že já jsem si vzala o 8 let staršího mužskýho a moje máť žije s klukem kterej je o 2 roky starši než já Mr. Green a teď zas můžu já řikat ať si najde někoho blíž svýmu věku Mr. Green jeden z mých nejdůvěrnějších "kemarádů" je James z USA kterýho znám přes tu online adventuru a tomu je 53 let, a to zas naši taky nechápou Mr. Green a sami si hledaj mlaďasy Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 17:31
Dnes sa ma rodičia(mama) výnimočne extra snaží nas*ať. Musím priznať, že je to snáď jediný človek, ktorému sa to aj trocha darí Neutral . Inak vdik za víziu : o pár rokov jej to vrátim Twisted Evil .
Na počiatku bola prázdna množina.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 17:51
Mr. Green Mr. Green Třeba jo Mr. Green ona je dnes jako kdybych já byla její máma a né ona moje, nojo, s "mladejma klukama" jsou problémy Mr. Green Nenech se rozhodit!
Hey, hey apple!

Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 20:59
K ankete:ked s kamošmi najdeme nejaku bundu zavesenu na plote,hned chceckujeme,či tam niečo nie je Whistle
Takže viete asi,čo som dal Angel
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 21:05
btw jak se dostala ta moje anketa na index? Shocked Mr. Green

prožila jsem na škole děsnou věc, když mi v neděli po příjezdu na intr, teda po příjezdu do Štětí a příchodu do hospody kousek od intru, v plný hospodě někdo čubnul peněženku plnou peněz na celej tejden na intru, na jídlo, cigára i cestu domů, teda měla jsem tam asi 400, ale pro mě to tenkrát byl balík. S dokladama se vším. Druhej den volali z té hospody k nám do školy že našli mojí peněženku na pánským hajzlu nacpanou v nádržce na splachování. Prachy v řiti, doklady jsem vysušila a v pohodě. Jeden z nejhorších zážitků v životě Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 21:11
Maki: já ji tam dal, protože se mi už nezdála aktuální anketa o odborech nebo o čem to bylo... Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 21:11
My neberieme takto,proste ked je niečo na plote,.... Wink
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 10. květen 2007 21:15
to jenda: Mr. Green aha Mr. Green o škodovce, vlastně, už vím.

to ginzo: u nás teda člověk moc často na plotě bundy nenachází Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 10:32
no ty krávo! nový topic a hned pět stránek keců!


všechno jsem to nečetl, ale v makakově anketě chybí ještě jedna možnost: beru prachy a zbytek pošlu majiteli

vím o čem mluvím. ztratil jsem šrajtofli s cca 12.000,- kč. všimnul jsem si toho asi o pěti minutách. utíkal jsem zpět a už jsem ji nenašel. byl jsem si na 100% jistý místem, kde jsem ji mohl ztratit (tam jsem se zhýbal) a kolem se pohybovaly určité osoby. všichni tam byli i když jsem se vrátil a do očí mi tvrdili, že tam nic nabylo.
od té doby nikomu nevrátím cokoliv nalezeného!!!!!!!!!!

EDIT: tak jsem to zase vrátil zpět. Omlouvámse za "neodborný" zásah Embarassed Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad
Zasláno: pá 11. květen 2007 12:31
ad: sz:: to je ale sviňa!!!!
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 12:34
jeee censura Embarassed Applause Wink
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 12:35
to drutek: viď! Very Happy

to Beat: to nebylo třeba, já nejsu žádná citlivka Mr. Green Mr. Green

to MAO: Shocked viď, cenzůra na VSN, to je jako černý čtverečky na placenejch pornostránkách Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 12:36
ne, jen soukromá korenspodence.
z toho by mohla vzknout zajímavá soutěž: na co jsem se makaka ptal? byla to jedna otázka a následovala jedna odpověď
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 12:41
To nebyla cenzůra. jen mi to přišlo nevhodné. Sprostá slova v plném znění jsou povolene jinde a měli by jsme si udržet určitou úroveň. Vím že se to Makavelíny nedotklo, ale po dnešní rozmluvě s jednou operátorkou již nevěřím žádné jiné!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 12:46
ten dobytek se nevztahoval na makaka. u vás se říka ty vole a u nás ty krávo. a sviňa taky docela běžné hovorové slovo
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 12:59
sviňa je dobrá, tu používám dost často Mr. Green

a Beate, operátorky sem netahej, to je úplně jinej živočišnej druh Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 13:02
Já je sem netahám. Jen jsem chtěl naznačit že jsi asi jedinná ženská který něco věřím, no asi ještě dceři. Ty operátorky snad berou podle toho jak jsou blbý a splachovací! Evil or Very Mad
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 13:23
Shocked to tě až takhle vytočila? teda ale taková čest pro mne že mi něco věříš, to jsem poctěna a dojata a to ženské ve mě se tetelí radostí Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Btw krize v manželství zažehnána, zjistila jsem asi příčinu manželova odporu k mému odjezdu Mr. Green a nakonec mi bylo řečeno: tak si jeď, miláčku, já si aspoň od tebe na chvíli odpočinu Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 13:25
a neřekl tak na půl huby: ....a navždy!!!! ?
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 13:33
Takže přijedeš! Shocked Pray Pray Pray Applause Applause Applause Zajistím ti extra spaní, aby jsi byla v bezpečí! Wink Slinták

Edit: oprava slova. Díky Drutku!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((
Příspěvek upravil 1× Beat, naposledy pá 11. květen 2007 13:41.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 13:35
Mr. Green neee Mr. Green dyk by beze mě umřel Very Happy
nee, odhalila jsem zdroj jeho smrtelných úzkostí, řekla jsem mu své a pak najednou takhle otočil, ale samozřejmě nepřizná že to byl ten důvod proč nechtěl abych někam jela Mr. Green

edit: to Beat: když do té doby neumřu tak přijedu Whistle , když jsem si to prosadila už i doma, tak to jen tak nezabalim Whistle
Hey, hey apple!

Obrázek
Příspěvek upravil 1× Makavelina, naposledy pá 11. květen 2007 13:36.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 13:36
Beat napsal:
Takže přijedeš! Shocked Pray Pray Pray Applause Applause Applause Zajistím ti extra spaní, aby jsi bala v bezpečí! Wink Slinták



budeš se bát s beatem pod peřinou...
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 13:38
loooooooooooooooool Mr. Green nepotřebuju extra spaní, já se vyspim kdekoli, když není zbytí Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 13:39
takže si zmlouvám místo u tebe!!!!!!!!
Zasláno: pá 11. květen 2007 13:39
byl jsem první!!!!!!!!!!!!!!!!! ještě, že mám tak rychlý net!!!
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 13:45
Kdo je tu nejstarší!!!!! Kdo tam bude velet!!!!!! Máš smůlu!!!!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green To je již její rozhodnutí.
Mak tak budu potěšen když přijedeš. A co to vadilo muži?
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 13:50
a kdo bude mít auto na pohodlné a suché přespání?
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 13:55
to drutek: Shocked teda to bych to chytla Mr. Green
to Beat: to bych tady na veřejnosti moc neřešila, je to takové trapné, kdybys to opravdu chtěl vědět tak jedině přes SZ Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 15:49
Nadržený prasata Slinták Hand Angel Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 18:29
Jenda: Správně, taky mám ten pocit, když sje mto tu naráz přečetl... d'oh! Not Talking

Jede Makak na sraz? Hmmm, já jsem si řekl ne... Hand Shame on You Rolling Eyes Mr. Green
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 18:31
Makak jede, pokud neumře tak zcela jistě jede! Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 18:36
JJ, presne, nadržané prasatá na čele s vami dvoma Mr. Green .
Na počiatku bola prázdna množina.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 18:38
Mr. Green to borix: koho myslíš těma dvouma? Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 18:40
Tých dvoch pred tvojim príspevkom(Ricky a Jenda). Twisted Evil
Na počiatku bola prázdna množina.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 18:42
Mr. Green lol jenda neéééní prase, jenda je brácha Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 18:54
borix: no já nevim, kdo mě tady láká na sraz Whistle
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 18:59
No neviem, ako u teba, ale u mňa zraz chlapov nemá moc spoločné s nadržanosťou.
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 19:03
borix: u mě taky ne, proto raději k Markét... Slinták
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 19:05
A to mi chceš tvrdiť, že nadržaný som tu ja a nie ty? Mr. Green
Na počiatku bola prázdna množina.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 19:06
jste (jsme) všeci, ale to je lidská přirozenost Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 19:09
Tak to potom niesom človek Angel .
Na počiatku bola prázdna množina.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 19:11
Nie ty jsi zvěř Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: pá 11. květen 2007 19:14
Jupí, ja som to vedel, že nemôžem byť človek. Razz
Na počiatku bola prázdna množina.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 13. květen 2007 15:55
Ninočka. Velmi sympatické jméno. Wink Moje manželka chtěla dát naší dceři jméno Barbora, ale to jsem jí rezolutně zatrhl. Pojmenoval jsem ji Kateřina. Kdo viděl Císařova pekaře možná bude vědět proč.
Koukám, že máme spoustu společných zájmů.
Zkus manžela ukecat, aby přijel s Tebou. 1. bude to určitě lepší a za 2. rád uvidím chlapa, kterýmu můžu něco závidět. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: ne 13. květen 2007 16:05
to Bugi: mě je zas strašně sympatické to díťátko ve tvým avataru, to je tvoje ratolest nebo ty za hodně mlada? Mr. Green
Think Mno císařovo pekaře jsem viděla, ale k důvodu pojmenování mě to nedovedlo, snad jedině kdybys jí pojmenoval Hraběnka Strádová Mr. Green
Zkusila jsem na manžela znovu vyrazit aby jel, ale bez úspěchu Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 13. květen 2007 16:10
To je moje dcera. Wink
Tak to si nejspíš nepamatuješ, jak to "Kateřino!" vyslovoval Werich. Díky tomu jsem si to jméno zamiloval už jako malej kluk.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: ne 13. květen 2007 16:13
Mr. Green ta je ale krááááááááááááásnáááááááááááááá Mr. Green
No to si pamatuju, ale nějak mě to nebralo, tak teď už to chápu Smile

jojo, děti jsou úžasný, ale pro mě zatím jen tak půjčit, pochovat a zas vrátit majiteli Mr. Green teda rodičovi Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 13. květen 2007 16:18
Mrkni se do mýho topicu. Mám tam pár fotek obou mých dětí. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: ne 13. květen 2007 16:28
Applause Applause Applause teda Bugi, koukám že umíš dělat fakt krásné děti Mr. Green Holčička je fantastická, ale teda že cumlá střepy, to mě vyděsilo Shocked
Já též doufám že můj muž umí i holčičky, má dva kluky, jeden krásnější než druhý (a maminkama to fakt není), takže doufám že holky zvládne taky Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: ne 13. květen 2007 16:30
Díky, díky. Wink V případě potřeby se nabízím na výpomoc. Slinták
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: ne 13. květen 2007 16:31
Slinták já to napřed za pár roků zkusím s tím mojím a kdyžtak si tě pak dám na seznam Slinták
Hey, hey apple!

Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: ne 13. květen 2007 21:54
Nová služba:VSN zoznamka Cool
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: ne 13. květen 2007 22:13
Väčšinou bude, ale, fungovať asi len pre 4%ných... Angel
Na počiatku bola prázdna množina.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 14. květen 2007 08:15
No jasně, čo byste řekli tomu kdyby sem začal chodit nějakej teplouš (nic proti nic nemám, to né, ale řikat gay je prostě divný) a začal vás tu balit, co byste na to řekli, je to jinak chlap, a ten sem smí Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 14. květen 2007 17:14
čo by sme na to povedali: Vy sem nesmiete! No a čo, že je to chlap, my určujeme pravidlá, viz tvoj prípad Wink .
Ale keby sa správal normálne a zbytočne nás tu neobťažoval, tak nech si tu ostane.
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 14. květen 2007 17:21
Maki: nosíš lodičky s vysokým podpatkem? Slinták
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 14. květen 2007 17:33
to borix: chudák, buzik je přece taky chlap! Very Happy

to jeník: Nosím, proč? Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 14. květen 2007 17:34
Je, ale nie pravý Wink .
Na počiatku bola prázdna množina.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 14. květen 2007 18:02
jenda.69 napsal:
Nadržený prasata Slinták Hand Angel Mr. Green


až budeš deset let pod jednou střechou s jednou babou, tak budeš rád, za každé nové přátelství Slinták Slinták
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 14. květen 2007 18:08
To drutek: To ti verím, ja mám tiež sestru Whistle Mr. Green
Na počiatku bola prázdna množina.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 14. květen 2007 18:12
to řekni jéňovi z nejdku....
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 14. květen 2007 18:38
drutek: no uvidim, ségru nemam Mr. Green

Maki: smůla, tak to sem podle tý značky nesmíš, takže se rychle vyzuj než Tě uvidí romulus Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 14. květen 2007 18:42
to jenda: už se zouvám! ale nosím je jenom vyjímečně Very Happy bolej z toho nohy Anxious ale podle značky to vypadá že sem nesměj ty boty....


Jinak vážení přátelé, dneska jsem dostala od náčelníka konečně potvrzeno, že od tohoto měsíce budu mít vyšší plat, o deset korun na hodinu, není to žádný zázrak Mr. Green ale je to super a jsem velice spokojena s výsledkem svého snažení Very Happy
Líná huba, holé neštěstí, stačilo se jen zeptat Very Happy
Hey, hey apple!

Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 14. květen 2007 19:14
u nás platí - pilná huba-za branou stojí deset takových, co by tu dělalo na tvém místě
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: po 14. květen 2007 19:29
ja jsem byl dnes povysen..nekde tu je topic na to tak se tam rozkecam jinak ti gratuluju Applause
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 14. květen 2007 19:40
jéééé děkuju MAO, já ti jdu taky pogratulovat....
Zasláno: čt 31. květen 2007 18:49
Dnes se mi stalo něco velice... překvapujícího. Jsem už zvyklá na to, že mě většina lidí oslovuje slečno, nebo že se mě v trafikách kam obvykle nechodím prodavačky ptají jestli už mi bylo 18, ale dnes mě jeden kluk co pro něj děláme odrovnal tím, když viděl můj snubní prstýnek a ptá se mě: ty jsi vdaná? dyk vypadáš jako bys zrovna vychodila základku!
Confused
Takže fajn, vypadám na 15. Když jsem to řekla manželovi, ještě se mi posmíval a obrátil náš vztah v pedofílii Mr. Green Ale úsměv mu pohasl když jsem mu taktně připomněla jeho blížící se třicítku Mr. Green

Taky jsem včera zjistila jak strašně špatně vidím. včera jsem si jen tak z legrace zkusila dědečkovi brejle (vypadala jsem v nich jako ta Škrlová co jí hledají v tom tajemném případu) a viděla jsem přes ně tak krásně! Takže musím šetřit penízky na nějaké inteligentní obroučky (takové nějaké co zakrývají celý xicht, ale to můžu klidně použít papírový pytlík s vystřiženými otvory), ach jo, konto "notebook" zůstane i další měsíc prázdné. Brick Wall
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 31. květen 2007 18:51
Taky prd vidim, ale nosit brejle mě nebaví a čočky bych asi nedal Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: čt 31. květen 2007 18:52
Ale tak zle vidíš len na diaľku, nie? A koho zaujíma diaľka, notebook je podstatnejší Mr. Green .
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 31. květen 2007 18:54
Já teda nevim jak Maki, ale mě se obrazovka začíná rozostřovat, když jsem od ní dál než půl metru Embarassed Shocked
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 31. květen 2007 18:54
me v prosinci kdyz jsem byl na preventivni prohlidce poslali na oční.. ale nesel jsem tam, bryle bych stejne nenosil, vidim vsechno dobre, a koho zajima ze z 8 metru nevidim pismenko vysoke pul centimetru.. jinak notebook je prednejsi nez bryle.. Mr. Green

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 31. květen 2007 18:54
Čočky nechcu, mě by to nebavilo si je na noc vyndávat a ráno je lovit ve skleničce s roztokem, určitě bych na ně někdy zapomněla a pak bych měla třeba troje najednou Mr. Green
Ale fakt potřebuju brejle, když jsme byli v pondělí se šéfem v cukrárně pro zmrzku tak mi na otázku: "Prosim tě co je to za zmrzlinu tam úplně vlevo." odpověděl: "Zajdi si na oční." Takže nejenom že nevím kterou zmrzlinu jsem to vlastně jedla, ale navíc jsem úplně slepá. Ale jen na dálku. A když koukám na movie s titulkama tak taky vidím prd, ještě že tomu rozumím když je to anglicky Mr. Green

edit: to Jenda: s tím monitorem jsme na tom asi stejně. Na blízko vidím skvěle, ale třeba nepřečtu ani spztku auta co jede před náma Embarassed
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 31. květen 2007 18:57
Maki: já to řešim většíma titulkama Mr. Green a ještě si nasazuju ty brejle co mam (0,5 a 0,75 dioptrie, myslím), ale ty už jsou mi hodně hodně slabý.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 31. květen 2007 19:02
Confused ten náš slavný přehrávač nemá možnost zvětšit titule, ale v minulým Computeru byl nějakej co má mega možností nastavení co se týče titulí, velikost, barvu apod., ten chci Very Happy ale stejně to asi vyřeším těma brejlema, holt noťas počká Crying or Very sad třeba kolem vánoc na konto notebook nějakou tu stovčičku hodím Mr. Green a tatík se nedávno projevil v tom smyslu jako že by třeba přispěl Mr. Green
Ty co jsem si včera zkoušela, ty dědečkovy, maj asi 2,5 tak trošku slabší by mi akorát vyhovovaly. Všecko jsem s nima viděla jasně! Very Happy a ty barvy! Very Happy ta ostrost!!
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 31. květen 2007 19:08
To je fakt, náš přehrávač taky neumí měnit velikost titulků. Ale jde u toho přes nějakej program upravovat firmware (takovej V_klay+SPC pro DVD přehrávače) Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 31. květen 2007 19:47
teda makak, jestli s těmahle kukadlama jezdíš bez optiky, tak potěš pánbůh. takové šoféry bych vraždil....
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 31. květen 2007 19:48
to drutek: Mr. Green neboj já neumím řídit Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 31. květen 2007 19:51
jestli jsi jen jako spolujezdec, tak budiž...
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: pá 1. červen 2007 12:01
Pozerám, že tie okuliare budú veľmi dobrá investícia. Think
Na počiatku bola prázdna množina.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 6. červen 2007 15:42
heh tak po dnešku mám pdoobnou skušenost s brýlema jako Barborka.. jen tak jsem si pujcil kamosove bryle a nasadil si je a nestačil jsem se divit.. to byla uplne nadhera.. všecko krasne ostre, jasne a pekne barvy.. prostě parada.. ja mam ty oci fakt asi v pr*eli.. Mr. Green

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 6. červen 2007 15:47
to peci: Žejo! Já se koukala z okna na strom a pak jsem si dala ty brejle a rozpoznala jsem každý list a ještě zelené třešinky!!! Mr. Green příští sobotu si jdu vybrat obroučky Dance
Hey, hey apple!

Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 6. červen 2007 15:49
Mne sa stalo akurát, že som si nasadil okuliare, obraz sa mi zdal rozmazaný, tak som sa snažil trocha zaostriť a ono to pomohlo, videl som ako bez okuliarí!
Na počiatku bola prázdna množina.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 6. červen 2007 15:51
jj právě ja jsem byl ve skole a kamaradi mi rikali ze na chodniku leze nejaky zeleny brouk.. Mr. Green tak jsem se byl podivat a nic jsem nevidel.. presne mi i ukazovali kde je ale nevidel jsem ho.. tak jsem si pujcil ty bryle a mrknu se a vidim.. a hned jsem si zdelal ty bryle a vsecko melo takove hnusne barvy, neostre.. no proste jako ted, a zase jsem si je nasadil a krasa... premyslim ze zajdu taky nechat udelat..

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 6. červen 2007 15:56
nojo, člověk si řiká to je dobrý, holt trochu blbě vidim, to je fuk. Ale pak dopadnout ve čtyřiceti s popelníkama jak prase, to si radši nechám udělat teď Mr. Green muž říká že prej mi budou slušet, prej mám na ně xichtík, já přemejšlím o brejlích integrovaných do velkého papírového pytle Mr. Green až na zem splývajícího Mr. Green
Zasláno: čt 12. červenec 2007 09:05
Tak jdu místo oběda na chíru s rukou, už mě 3 neděle bolí zápěstí jako prase a dneska ráno jsem myslela že chcípnu, jdu tam , snad mě nenechá doma Crying or Very sad Crying or Very sad
Hey, hey apple!

Obrázek

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: čt 12. červenec 2007 15:38
nemáš to od neustálého držení počítačové myši?

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 12. červenec 2007 16:55
Tak přátelé mám dlahu na 14 dní. není to od myši, je to od řezačky, na které jsem před dvěma měsíci řezala asi miliardu letáčků. Musela jsem si přehodit myš na levou stranu, páč když dám pravačku na myš, tak prstama nedošáhnnu na tlačítka mouse Mr. Green píšu naštěstí levou, takže psát můžu Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: čt 12. červenec 2007 17:10
chudinko Crying or Very sad

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: čt 12. červenec 2007 18:16
Chudinka manžel... Mr. Green

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 13. červenec 2007 17:00
Dneska jsem si v práci zastrkala do ortézy k prstům jedny nůžky, dva šroubováky a dva skalpely a chodila jsem po firmě a hrála Střihorukého Edwarda a všichni byli mrtví Mr. Green Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 14. červenec 2007 00:55
Střihoruká Makavelina. Mr. Green Jj, hlavně že je v zaměstnání co dělat. Wink
Neměla jsi náhodou zánět šlach? To mě potkalo, když jsem dělal v lesní školce. Dva týdny jsme vytrhávali stromky. Měl jsem z toho na zápěstí obrovskou bouli a nemohl jsem s ním hýbat. Na chýře mi řekli, že to mám zánět šlach a že kdybych přišel o pár dní později, tak se mi ty šlachy spečou a už bych to zápěstí neohnul nikdy. Sad
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: so 14. červenec 2007 09:31
Jéééééééééé Bugi je zpátky Mr. Green Applause Applause Je to možné že je to zánět šlach, řezala jsem asi před 2ma měsíci asi miliardu letáků na ruční řezačce papíru a jak tam prostě vyvíjíš tlak na tu zku*venou páku tak od té doby mě to bolelo a já si pořád říkala to přejde to přejde a ono nee Mr. Green Strašně blbě se s tím spí a furt si na klávesnici omylem mačkám nějaké jiné čufliky Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: so 14. červenec 2007 14:02
A po strihorukej Makaveline mi ešte bude niekto vravieť, že v práci je horšie než v škole? Mr. Green
Na počiatku bola prázdna množina.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: so 14. červenec 2007 14:30
to borix: to je hrozně individuální Mr. Green třeba u nás v práci a u tatíka v práci je maximální pohoda Mr. Green ale tam kde jsem dělala dřív jsme dostali seřváno když jsme si povídali, nebo se nedej bože smáli!!!
Hey, hey apple!

Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: so 14. červenec 2007 15:55
Našťastie sa to už zlepšuje, vychádzajú prieskumy, ktoré dokazujú, že ľudia v priateľskej atmosfére pracujú omnoho efektívnejšie než ostatní. Navyše bohatne ponuka práce a človek si už môže často z miest aj vyberať.
Na počiatku bola prázdna množina.

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: ne 15. červenec 2007 01:26
Not Talking
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 19. červenec 2007 18:36
Dnes jsem byla na kontrole s prackou, a musím si tu ortézu ještě tejden nechat Crying or Very sad

a mám svého pronásledovatele Anxious
Hey, hey apple!

Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 19. červenec 2007 18:38
Práčkou ? Mr. Green
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 19. červenec 2007 18:38
prackou, jako rukou, střevo Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: čt 19. červenec 2007 21:15
Vodní kámen, to je prevít, ten vám rozbil pracku! Mr. Green

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: so 21. červenec 2007 21:19
To uz aj práčky maju ortezy a chodi sa s nimi na kontroly Mr. Green Mr. Green Mr. Green

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: ne 22. červenec 2007 12:29
No vidíš, Maka, takže nabudúce už neprať pracku v práčke Not Talking Mr. Green .
Na počiatku bola prázdna množina.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 24. červenec 2007 17:28
A nebo neprat prackou o pračku. Mr. Green Aneb jak je te čeština (slovenčina) kouzelná. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 23. srpen 2007 10:50
Makavelína si chce vytůnit pc case a hledá někoho, kdo jí za malý úplatek do bočnice case nějakým způsobem vyřízne otvor určitého tvaru!!!!!!!! Páč nezná ve svém okolí nikoho kdo to umí, tak se obrací na své kamarádi tady Mr. Green Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: čt 23. srpen 2007 12:11
nemusis chodit daleko ja s kamosem to delame...teda von dela to s pilnikem atd a ja se staram o to aby to pekne blikalo a tak... Wink
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 23. srpen 2007 13:25
Applause juhůůů Maočko je moje spása Mr. Green Mr. Green voblikat si to chci sama, mě jde čistě jen o to udělat tam ten atypicky tvarovaný otvor Very Happy dohodnem se pak na icq Wink
Hey, hey apple!

Obrázek

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: čt 23. srpen 2007 14:45
Laughing lol... jsem si přečet jen ten pposlední příspěvek a vypadá to dost zvláštně bez kontextu Very Happy
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 23. srpen 2007 15:06
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green jojo, luke je starý prase Slinták Slinták

DOSTANU OD ZÁŘÍ PŘIDÁNO HURÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Applause
Hey, hey apple!

Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 23. srpen 2007 19:02
na zadek???? Laughing Laughing Laughing Laughing
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 23. srpen 2007 19:38
..poza usi Mr. Green
Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 23. srpen 2007 19:56
penýýýýze přece Mr. Green už jsem to s noťasem začínala vzdávat, ale když budu mít tak 2000 měsíčně navíc, můůůžu začít šetřit a ještě si koupit new monitor Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 23. srpen 2007 20:57
šťastná to žena...


mně tak akorát přidají robotu... Evil or Very Mad
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 24. srpen 2007 07:26
to drutek: mě právě přidali robotu, spíš jako že jsem se 14 dní starala o firmu když byl Michal na dovolené a protože mi to šlo více než dobře a navíc ta nová kolegyně co tady měsíc dělá a má plat min. o 2 tis. víc než já, tak jsem se včéra zeptala Michala co bych mohla udělat pro to abych měla taky takovej plat, a on že prej nic, teď že už s tím nemůžu udělat nic, páč od září budu mít taky takovej Mr. Green Vidina notebooku se vrací Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: pá 24. srpen 2007 14:02
To Maka: Takže vravíš, že tej novej kolegyni zníži plat na tvoju úroveň? Twisted Evil
Na počiatku bola prázdna množina.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK

Sháním case!

Zasláno: út 28. srpen 2007 07:50
to borix: Nééé, mě ho zvednů Mr. Green

PROSÍM POZOR!!!!!!!!!!! VYHLAŠUJI PÁTRÁNÍ!!!!!!! NAJDE SE BEZI VÁMI NĚKDO, KDO MÁ DOMA, VE SKLEPĚ NEBO V PRÁCI VYŘAZENOU KLIDNĚ I OŠKLIVOU, ALE KOMPLETNÍ CASE MIDDLE NEBO BIG TOWER A BYL BY MI JI OCHOTEN DAROVAT NEBO PRODAT ZA PÁR STOKORUN??? (max. tak za jednu...) Mr. Green Mr. Green Tatík mi dal moc pěknou starou casinu, leč bohužel je mini a to mi nestačí na můj modding plán... Crying or Very sad
Hey, hey apple!

Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 28. srpen 2007 10:50
To Maka: Tak si tú skriňu vyrob, až potom sa to bude konečne dať považovať za tuning, ja už nad výrobou vlastnej skrine rozmýšľam nejaký ten čas a príde mi to ako celkom dobrý nápad. Pokiaĺ máš odkiaľ zohnať prostriedky a nástroje, tak neni o čom.
Na počiatku bola prázdna množina.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 28. srpen 2007 10:57
Já potřebuju aspoň tu vnitřní kostru!!!!!!!!!!!!!!!!! Mr. Green předek si stejně chci udělat sama z plastu Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: út 28. srpen 2007 21:30
Hmmm,Ty si trufas Wink
Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 28. srpen 2007 21:55
Mám doma jednu starú IBM skriňu, je to ale ešte starý podlhovastý, na ktorý sa položí monitor. Bohužiaľ tá skriňa nieje moja, ale môjho kámoša(dal mi ju na pobavenie, s tým, źe by som mu ju mal potom vrátiť), tak neviem, čo s ňou, ale môžem sa ti spýtať, ak ti nevadí, že je na šírku a nie klasicky na výšku.
Na počiatku bola prázdna množina.

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: út 28. srpen 2007 22:59
Asi to není úplně po vzoru gentlemana, ale musím zdělit, jak si v mozku registruji Maku. Mrkevlíná. Tímto se jí omlouvám, ač to stejně nebude mít vliv na Question no prostě na nic Hand
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 29. srpen 2007 02:48
Ena napsal:
ač to stejně nebude mít vliv na Question no prostě na nic Hand

Na funkci rostlináře? (snad každý viděl Vesničku střediskovou... ) Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 29. srpen 2007 07:35
to hanni: trúfám, ale já jsem neuvěřitelně manuálně zručná Wink Mr. Green

to Eňa: Crying or Very sad Omluva se přijímá, ale stejně to bude mít vliv na Question prostě na nic Hand

Case už (možná) mám, přítel mojí kolegyně má jednu doma navíc, zítra mi jí přiveze, již se nemohu dočkati. Koncept je již řádně promyšlen se všemi detaily, práce započne co nejdřív, dovolím si sem pak prsknout nějaké fotky.

to borix: Laughing to mě dostalo, on ti dal skriňu na pobavenie??? Laughing čopak jsi s ňou dělal? Laughing
Hey, hey apple!

Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 29. srpen 2007 08:55
big tower rulez...hledej na aukru ja beru case jedine tam za par supu tam najdes skoro vsechno Wink
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 29. srpen 2007 09:24
hledala jsem, uvidím jak bude vypadat ta od kolegyně, její přítel mi napsal že je trochu "nestandart" tak nevím co si pod tím mám představit. Uvidíme, držte mi aspoň někdo palce, nemusíte tomu veřit, ale podpořte mě aspoň Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 29. srpen 2007 11:26
Makavelina napsal:
to borix: Laughing to mě dostalo, on ti dal skriňu na pobavenie??? Laughing čopak jsi s ňou dělal? Laughing

Dal mi celý počítač, nielen case, bola to ešte stará 386 a ja som sa na tom pokúšal rozbehať Windows 3.11 a poviem ti, že to bolo nereálne, jediné čo tam ako tak išlo bol Dos, ale aj ten miestami sekal Mr. Green .
Na počiatku bola prázdna množina.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 29. srpen 2007 17:11
Mr. Green to borix: Já už jsem si tě představovala jako komixovou postavičku kterak má na klíně tu skříň a děsně se řehtá Mr. Green Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: čt 30. srpen 2007 09:09
Nj, pre každého znamená zábava s pc niečo iné Mr. Green
Na počiatku bola prázdna množina.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 30. srpen 2007 09:13
Mr. Green už mám case Mr. Green je pěkná a velká.

Povězte mi, můžu udělat bočnice a předek z plastu, konkrétně Simopor desky?
Hey, hey apple!

Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 12. září 2007 12:07
miluju te Mr. Green vice vecir na icq Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 12. září 2007 12:13
....no to su mi veci Shocked takto verejne...

Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 12. září 2007 12:25
... a bez nás!!!
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 12. září 2007 12:49
Anxious Embarassed Anxious Embarassed Anxious Embarassed
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: st 12. září 2007 12:50
MAO: Já tebe taky! Slinták
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 12. září 2007 16:26
tak to pis di meho topicu a ne sem ty divochu Anxious Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 12. září 2007 18:32
to MAO: Slinták Slinták já to tušila Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: st 12. září 2007 19:29
Že je bi ? Laughing
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 12. září 2007 19:29
to ginzo: Kdo??? Ricky??? Mr. Green to přece víme dávno!! Mr. Green
Zasláno: pá 12. říjen 2007 23:38
Dovoluji si zde nabídnout preview mých nových brýliček Mr. Green
KLIK!

kritiku vítám, ale omluvte sníženou kvalitu obrazu, porucha není na vašem monitoru.
Hey, hey apple!

Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: pá 12. říjen 2007 23:46
taky se vam tam zobrazuje ta nahata zenska??? Mr. Green

Obrázek
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 12. říjen 2007 23:47
Slinták dobytku Slinták
Hey, hey apple!

Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: pá 12. říjen 2007 23:48
moc pekny...ale co ty bryle....jooo ja si jich pres ty koz... nevsiml....pekny Applause Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 12. říjen 2007 23:55
Mr. Green Mr. Green dík Mr. Green byli tam jedny krásnější, ale za 4000 a já sebou tolik neměla, tatík by mi půjčil, ale víte jak Mr. Green ale určitě si koupím ještě jedny do zásoby Mr. Green jelikož je musím nosit pořád a jak nejsem zvyklá tak vím 100% že na ně budu zapomínat, tak si pořídím ještě jedny které si budu nechávat pro případ v práci, nebo stále v batůžku (novém, až bude). Mám idiotskej xicht, tak mi žádný nešly, a když mi šly a slušeli, tak stály bůra Mr. Green ale super výběr a ještě mi dali 10% slevu a tatínkovi 20%, prej kdybysme si vzali patery tak na ty páté bysme dostali 50% slevu, škoda no Mr. Green

Btw koncert Jarretu mě velmi překvapil, AG Flek to je osvědčená jistota kvality, ale Jarret jsem viděla poprvé, zpěvačka má parádní hlas (btw momentálně v 8.-9. měsící těhotenství,ale jela jak blázen, kejvala se legračně jako tučňák, ale byla skvělá.) Ale nej nej ze všech byl klasicky báječnej kytarista Michael Vašíček, to je pro mě takovej českej Brian May Mr. Green Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 12. říjen 2007 23:59
Hezký brejle, ségra Wink Applause Fakt Ti slušejí...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: so 13. říjen 2007 00:02
Mr. Green jééééé děkuji, to jsem počebovala vědět Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 13. říjen 2007 00:05
Rádo se stalo. Žádná nahá ženská mě nerozptylovala, tak jsem se mohl soustředit jen a jen na Tebe Cool
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: so 13. říjen 2007 00:06
Mr. Green já vím že lidské samičky tě neberou Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 13. říjen 2007 00:07
To víš, Ty želvičko Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: so 13. říjen 2007 07:04
nova hodnost? Anxious
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: so 13. říjen 2007 10:52
Husta Wink
Pripominaš mi teraz jednu piatačku z našej školy Whistle
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: út 16. říjen 2007 12:46
Maki,sekne Ti to Wink len som marne patral po tom debilnom ksichte..ten si niekde zabudla? Wink
Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 16. říjen 2007 13:28
Embarassed Mr. Green ďakujem hanni velmi pekně Mr. Green už si zvykám a manžel je nadšen Mr. Green vyžaduje brýle i do postele Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 16. říjen 2007 14:06
Už si zvykáš, jak manžel vypadá, když máš brýle? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: út 16. říjen 2007 14:27
Maki,to je dobre..aspon aj v tej posteli lepsie uvidis a skor najdes Wink Mr. Green
Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: út 16. říjen 2007 17:40
uz te zase nino miluju Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 16. říjen 2007 20:28
to hanni: Slinták tak nějak

to MAO: ťuťu ňuňu! Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 16. říjen 2007 22:49
muck you Slinták

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 16. říjen 2007 23:12
Tak, keď ťa krrttek muckuje, tak ja ti prajem vodu. Angel
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 17. říjen 2007 06:13
Já si bohužel nemůžu nic dovolit, je to ségra Confused
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 17. říjen 2007 07:24
Razz Razz Razz Buh ti tvoji stedrost a laskavost oplati na detech a na SXG Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 17. říjen 2007 07:27
Crying or Very sad nevim co je muck, ale nelíbí se mi to Crying or Very sad

to Mao: Mr. Green jééé na dětech ani nemusí, spíše na té SXG Slinták Mao je zas ježíšek!!!
Hey, hey apple!

Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 17. říjen 2007 08:25
deti si ohlidej sama a ja se postaram o to SXG Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 17. říjen 2007 08:54
Slinták hurá, tak to se moc těším, tyjo, to je sen, bude nojbuk, SXG, stůl, druhé brýle a baťoh Mr. Green a placení jen na 2 roky!!! Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 17. říjen 2007 11:40
sakra ted si vzpominam ze Beat jeste chtel jedno SXG d'oh! a ja sem si chtel jedno bile a jedno cerne nechat do zbirky Whistle
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 17. říjen 2007 12:14
Makavelina napsal:
Slinták hurá, tak to se moc těším, tyjo, to je sen, bude nojbuk, SXG, stůl, druhé brýle a baťoh Mr. Green a placení jen na 2 roky!!! Mr. Green


No vidis,aka super 2-rocna investicia Mr. Green
Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 17. říjen 2007 13:04
to MAO: Crying or Very sad tyjo, tak ho nech Bítovi, já to přežiju Mr. Green

to hanni: no, viď! Za dva ročky to mám v suchu, je to lepší než kdybych na to dva ročky šetřila, páč to bych neušetřila Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 17. říjen 2007 16:24
To maka: To muck sa tu už raz riešili, je to obľúbené u niektorých násťročných báb. V preklade to znamená hnoj, ale pravdepodobne sa to bere ako niečo v zmysle cmuk.
Na počiatku bola prázdna množina.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 17. říjen 2007 19:52
Mr. Green třeba je to "pohnojím tě" ve smyslu se*u na tebe Mr. Green Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 17. říjen 2007 19:57
Maki nečtě můj web... Sad
http://www.jendamusic.net/2007/08/07/muckam-te-urazka-nebo-polichoceni/
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 17. říjen 2007 20:06
zatim je stale tvuj Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 17. říjen 2007 20:50
to jenda: už to jdu číst!!! Shocked

to MAO: okej, ale kdyby něco tak se ho teda vzdám, i když by mi to utrhlo srdce a způsobilo doživotní trauma
Hey, hey apple!

Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 17. říjen 2007 21:13
si vaznejsi zajemce nez Beat a kdyz neni problem sehnat jeste nejaky kousek;)
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

EIFFEL (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: čt 18. říjen 2007 00:01
Klíídek. Rád přenechám Mak. Již nemám dostatečnou hotovost. Musím opravit auto, takže musím šetřit. Mám jinou M65ku. To mi stačí a S75 je znovu u Krokodýla. Asi tam bude mít i pohřeb. Crying or Very sad

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 18. říjen 2007 06:37
upřímnou soustrast... Sad Sad Sad
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 18. říjen 2007 07:20
taktéž... Crying or Very sad není nic smutnějšího Crying or Very sad
Hey, hey apple!

Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: čt 18. říjen 2007 07:25
Krokouš hlavne nestiha...ted pracuje na nejakej new navigaci lepe receno na jeji uprave...
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 23. říjen 2007 20:40
Mr. Green úvěr je odklepnutý, v pátek, max. v pondělí budou penízky na účtě Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: út 23. říjen 2007 20:56
no moje sxg bude volne ve ctrvtek...jedu si do brna vyzvednou muj novy kousek z reklamacky Wink
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 24. říjen 2007 20:18
Chlapi, neznáte někdo nějakou Ninu? Jestli jo, popřejte jí k svátku. Ale hlavně ji sem nevoďte... Hand Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 24. říjen 2007 20:35
[změněným hlasem] Neboj, nebudeme Mr. Green [/změněným hlasem]
Hey, hey apple!

Obrázek

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: st 24. říjen 2007 22:14
Neznáme, proč se ptáš?
Veselé Vánoce!

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: čt 25. říjen 2007 03:02
aby jsme ten spam (či warez? nebo že by dokonce vir?) nedotáhli i na naši krásnou, zdravou a prosperující VSN Wink Mr. Green

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 25. říjen 2007 16:58
Nina?To je kto? Shocked

Mr. Green
Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 25. říjen 2007 17:01
ále, jedna taková pipka.

Btw věděli jste že v USA nemají svátky???? (jako jmeniny)
Hey, hey apple!

Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: čt 25. říjen 2007 19:13
Áno, raz nám to spomínala učiteľka na angličtine.
Na počiatku bola prázdna množina.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 25. říjen 2007 19:14
a co mají napsané v kalendáři vedle datumu ? Mr. Green

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: čt 25. říjen 2007 19:52
Makavelina napsal:
ále, jedna taková pipka.

Btw věděli jste že v USA nemají svátky???? (jako jmeniny)
když si tam každý může dát jméno jaké chce....

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: ne 18. listopad 2007 10:36
Nemoc mě na nějakou dobu odstranila do pozadí veškerého dění (ani zprávy jsem už pěkně dlouho neviděla, snad se nestalo něco hrozného..)

Poslechněte si nyní (přečtěte) co se mi stalo.

Jak jistě víte, mám nový Notebook a chtěla jsem na něj krásný batoh od logitechu, protože Logitech začal vyrábět krásné batohy a kufříky na nojbuky. Tak jsem našla hifi shop kterej mi i po emailu potvrdil, že BATOH je skladem a k dodání do dvou dnů, objednala jsem si ho tedy a čekala. 14.11. mi přišel potvrzující email že má zásilka byla odeslána.
Tak jsem se přihlásila na hifishopové stránky abych se koukla kolik že to stojí celkem a k mému zděšení se ukázaly dvě kolonky, jedna zešedlá, která obsahovala informace. že mám objednaný BATOH KINETIK BACKPACK, a druhá kolonka zelená popsaná jako aktualizovaná objednávka a v ní stálo KUFR KINETIK BRIEFCASE. Tak jsem zmateně hned volala do Hifi shopu co to má znamenat že nechci kufr ale batoh a nějaká baba na té infolince mi tvrdila, že je to totéž.
Tak jsem jí řekla že rozdíl mezi kufrem a batohem zná i malé dítě a že to prostě nechci, tak mi řekla že už to odešlo, tak ať si to nevyzvedávám. Tak jsem byla smutná a zkoušela ještě na netu najít nějaký shop kde maj batůžek skladem, našla jsem jeden, napsala jsem tam maila, že mám zájem o batoh kinetik backpack, a že mi všude cpou jen kufr kinetik briefcase a pán mi odepsal jistě jistě batoh kinetik backpack je skladem, doporučuji rychle objednat a vyčkat na kontakt od našich operátorů
tak jsem objednala honem (NA STRÁNKÁCH JE I S OBRÁZKEM!!!) a ve čtvrtek mi přišel ten balík tak jsem šla na poštu a byli tam dva balíčky, jeden už na první pohled ve tvaru kufru a druhý velikostně odpovídal batohu. Tak jsem paní řekla ať ten z Hifishopu pošle zpět. že mi to poslali omylem, vzala jsem ten druhej a šla domů. Ale již netrpělivě jsem cestou domů začala odlupovat izolepu z té velké krabice a na chodbě doma jsem zjistila, že je to ZASE KUFR!!! Tak já nevim jestli se na mě domluvili, nebo jestli jsou to všecko kokoti co nevědi jak vypadá batoh!!! Zoufale jsem ho téměř odhodila do kouta, ale protože i ten kufříček je moc pěkný a v podstatě též praktický, tak si ho asi nechám....
Hey, hey apple!

Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 18. listopad 2007 13:03
Chjo, takovou esej napsat, že Ti poslali kufr místo batohu... Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: ne 18. listopad 2007 13:15
a mas v tom kufriku taky misto na sxgecko? Mr. Green jinjak podle obrazku vypadaj velice pekne ale ja kdyz cokoliv takoveho kupuju tak jedine CaseLogic Wink
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: ne 18. listopad 2007 13:55
Makavelina napsal:
Nemoc mě na nějakou dobu odstranila do pozadí veškerého dění (ani zprávy jsem už pěkně dlouho neviděla, snad se nestalo něco hrozného..)

Milá súdružka Makavelina, nič hrozné sa počas tvojho výpadku nestalo Mr. Green . Angel
Na počiatku bola prázdna množina.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 15. leden 2008 16:07
zpět k historce s batohem kufrem Mr. Green nakonec mám bágl od Dicoty , kterej se perfektně nosí a je celkově super, vejde se tam i větší nákup a přitom není rozměrově velikej Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 16. leden 2008 09:34
Všechno zlé pro něco dobré! Třeba to tak mělo prostě být aby jsi přišla na to že kufr je lepší než batoh! Wink
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 16. leden 2008 09:56
Mr. Green ale on právě batoh je lepší než kufr Mr. Green Mr. Green nicméně kufr mám stále doma (teda leží u tatíka v kanceláři), prodávám ho za 900,- kdyby někdo měl zájem. Hodím to do inzerce Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: čt 21. únor 2008 21:30
héééj u vás bude VF Mr. Green

30.08.2008 Smržovka - Smržfest

Tak to se tam na 100% objevím Applause Mr. Green Applause
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: pá 22. únor 2008 16:54
co je VF?

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: pá 22. únor 2008 16:56
vypsaná fixka Wink snad.. Smile

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 22. únor 2008 18:06
... VodaFone nebo Vysoká Frekvence Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: so 23. únor 2008 07:59
pecanz napsal:
vypsaná fixka Wink snad.. Smile
přesně Wink Applause
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: so 23. únor 2008 09:37
Mr. Green Jééé fakt?? Super, tak to se uvidíme a dáme pifko Mr. Green ještě někdo přijede??? Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: so 23. únor 2008 14:25
Možná já uvidíme
edit:asi né je to daleko Mao něco natoč Wink
Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: so 23. únor 2008 15:37
Makavelina napsal:
Mr. Green Jééé fakt?? Super, tak to se uvidíme a dáme pifko Mr. Green ještě někdo přijede??? Mr. Green
MAO přeci pifo nepije a stejně asi budem jako řidič Mr. Green ale určo se tam ukážu Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 18. březen 2008 09:01
Brý den,

omlouvám se že jsem již řadu dní značně mimo, neodpovídám, nepíšu, nereaguji, ale stala se v mém maličkém životě věc která mne těžce zasáhla a pořád se nemohu z toho vzpamatovat, totiž zemřel můj bývalý přítel, se kterým jsem strávila 3 roky života, 3 nejdůležitejší roky od patnácti do osmnácti let a v podstatě jsem vedle něho vyrostla a dospěla a částečně on může za to, že jsem dneska taková jaká jsem, byl pro mne moc důležitý ačkoli je to již pět let co jsme se rozešli. Ožral se, upadl, praštil se do hlavy a udusil se. V poslední době na tom nebyl nejlépe, ale já pořád doufala (i celá jeho rodina) že se ještě spraví a začne zas normální život, bohužel se tak již nestane... Crying or Very sad Bylo mu 28 let.
Hey, hey apple!

Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 18. březen 2008 11:38
To je nám líto Crying or Very sad

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 3. listopad 2008 22:52
Tohle je super ségra, fakt že jo... Smile Mně dneska moc potěšila veselým povídáním.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 4. listopad 2008 17:15
Mr. Green když já se nemohu vydržet jen tak koukat když se můj bráška trápí Mr. Green
Zasláno: po 15. prosinec 2008 20:04
Nebudu teda zasírat třicet topiců svejma problémama s HTCčkem, tak to radši napíšu sem Mr. Green
ZÍTRA JDU PRO ZCELA NOVÝ KUS!!! Určitě ho ale vyzkouším hned na místě, aby se náhodou situace neopakovala. Prodejce pan Šimek má velmi solidní jednání a zařídit aby mi ho rovnou vyměnili, zítra po obědě bude Mr. Green Již jsem z této prodejničky měla M55tku a CX75tku, vždy jsem byla spokojena. Teď ještě vybírám to pouzdříčko.

Dnes zas v práci do 18:00, mám něco z kolenem od včerejška, hrozně mě bolí když se ohnu nebo kleknu nebo když jdu dolů po schodech, zvláštní je, že když jdu nahoru po schodech, nebo když nohu ohnu ve vzduchu tak to nebolí. Stáhla jsem si to bandáží a teď doma namazala Fastum gelem, abych mohla trénovat zvedačky a vrátit se tak do mládí. Snad to brzo přejde, nechci trávit vánoce s ortézou Crying or Very sad

K vánocům už mi chybí jediný dárek, a to dárek pro tatínka, nemohu totiž opravdu najít nic, co by pro něho bylo dosti dobré (né že by byl náročnej a chtěl něco speciálního, ale voda po holení nebo kravata není to pravé pro mojeho milovaného tatínka.)

Protože jsem pořád v robotě do večera a i o víkendu, tak tento rok nebudu dělat cukroví, protože fakt nemám kdy Sad Asi si na příští rok objednám krabici u babičky a krabici u Macešky a budu mít vystaráno)

Máme nové krbovky a krásně hřejou, můj muž se teď stal vrchním žhářem a pálí co se dá Mr. Green kartony, papíry, už ale máme i dřevo Mr. Green

Aby toho vůbec nebylo málo tak mám tu novou myš a nový zdroj a vše mám již pěkně přendané do nové káse, je velká, krásná, tichá a hezky chladí.

Viděla jsem film Wanted kterej se mi moc líbil, a viděla jsem asi půlku Mumie 3, pěkná nuda a vůbec nevím proč to natočili, mumii 1 jsem měla moc moc ráda, dvojku jsem ještě překousla, ale tou trojkou to totál zazdili. Rádoby vtipné, ale vůbec ne doopravdy vtipné.

Strašně se těším na Vánoční dovolenou (16 dní v kuse doma, jaj!!!!) konečně se pořádne vyspím, odpočinu si, uklidím si, budu si hovět, koukat na pohádky a muchlovat se s manželem Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 15. prosinec 2008 20:07
Makavelina napsal:
kartony, papíry, plasty, už ale máme i dřevo Mr. Green


toto ti tam chybí Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 15. prosinec 2008 20:20
hehe ať tam nehází fakt šecko.. Smile já jsem do těch krbovek co mám v pokoji cpal od plastu přes papír až po nevím co všecko a teď mě to zaneslo komín a už to není jak bývalo.. Very Happy

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 15. prosinec 2008 20:23
Mr. Green plasty né ty hovado Mr. Green
Měli jsme doma hafo kartonů ještě ze stěhování, tak jsme to použili na podpal Mr. Green Špalek se sekerkou máme na balkoně Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 15. prosinec 2008 20:23
Mám nápad pro dárek pro Tvýho tátu. Ať mi dá tu licensi na Smart Security. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 15. prosinec 2008 20:25
špalek se sekerou na balkóně ? to musí vypadat Very Happy já když sekám třísky tak mi to lítá všude, ale to jsem na zemi.. Very Happy když si předtsavim že by mi půlka odlétla někam dolů tak nevím Very Happy

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 15. prosinec 2008 20:40
A tak náš balkón má asi 3,5metru na 3,5 metru, takže tam je místa dost a manžel seká dobře Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: po 15. prosinec 2008 20:48
nebojite sa že sa prepadnete pri silnejšom udere ? Rolling Eyes
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 15. prosinec 2008 20:53
Já bych se spíš bál, že praštím a balkon upadne... Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 15. prosinec 2008 21:08
Mr. Green to je fakt skoro spíš terasa než balkón Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: po 15. prosinec 2008 22:43
koukam ze uz mas novy stroj Wink Applause
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 23. leden 2009 12:16
to MAO: Mám nový stroj díky tvým radám Mr. Green

Novinky z domova: Začala jsem hrát Mirrors Edge a je to fakt boží Mr. Green
A za 10 dní budu mít nové krásné brýle! Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 23. leden 2009 13:07
Za 10 dní to bylo včera!!! Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 23. leden 2009 13:12
Jo, balíček došel, ale ještě je na poště. byl jsem služebně mimo Prahu.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 23. leden 2009 14:01
to Beat: tak dej pak vědět až ho budeš mít doma Very Happy
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 2. únor 2009 16:44
Takže Makavelina tu přes 10 dny psala, že za 10 dní bude mít nový brejle... Mr. Green (jj, upomínka Mr. Green )
Koukej se předvést, ségra! Twisted Evil
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 2. únor 2009 22:27
za 1) 10 PRACOVNÍCH DNÍ!!! (dnes tam ještě nebyly)

za 2) lidi v Tanvaldě jsou naprosto nekulturní cházka, dneska jsme v biografu byly jediné dvě zájemkyně o film Falco, tudíž se NEPROMÍTALO protože se promítá až od 5ti zájemců!!! Zato na Muzikál ze střední 3 který se hraje zítra bylo už dnes v 17:00 téměř vyprodáno Brick Wall Evil or Very Mad
Hey, hey apple!

Obrázek

michals75 (+11)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 1.12.1993 (30 let)
Příspěvky: 818

40 989,- VK
Zasláno: út 3. únor 2009 00:42
k tej dvojce - to by mě teda taky naštvalo kdyby nepromítali film na kterej bych chtěl jen kvůli málo zájemcům ... Ještě že do kina nechodím Laughing Confused
PC=Windows 7 SP1
Notebook=Windows 7 SP1 Asus Eee PC 1015BX
Mobil:iPhone 3GS 32GB, iOS 5.1.1 Jailbreaked, with Siri

Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 5. březen 2009 09:05
Mr. Green Konečně fotky z Prahy - kdo má zájem, k prohlédnutí ZDE
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 5. březen 2009 10:07
Makavelina přímo v akci Smile
Konečně nemusim dávat tu fotku s vlasama a brejlema... Mr. Green
Nejlepší je ale napravo ten nápis "oznámit zneužití" Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 5. březen 2009 12:09
Shocked Vôbec nevyzeraš na 23 Shocked
Lil bit staršie Angel
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 5. březen 2009 12:17
Před chvílí jsem jí psal, že vypadá moc dospěle... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 5. březen 2009 12:25
Mr. Green Maminka říkala že to dělají ty nové vlasy, dosud jsem měla vždy černé/tm. hnědé a dlouhé Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: čt 5. březen 2009 13:08
Supr, že jsme tě , mako, poznali. Pěkné, vše pěkné Applause
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: čt 5. březen 2009 16:28
ja ani nevedel ze praha je tak hezká Very Happy Wink Mr. Green
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 5. březen 2009 17:31
To ale dělá Maki viď? Mr. Green

Kdo byl fotograf? Náhodný kolemjdoucí? Mr. Green

Pěknéé fotky, chudáci hradní stráž, že se nesmí ani zasmát Cool To bych nevydržel.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 5. březen 2009 18:17
Mr. Green To Moucha: nééé fotil na střídačku Rafal a Kryštof Mr. Green
Hradní stráž hlavně jsem vždycky slýchávala, že u Hradní stráže můžou pracovat jen pěkný kluci, což tenhle rozhodně nebyl Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 6. březen 2009 08:43
Kryštůfek Robin! Jako synáček! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jinak opravdu povedené. Konečně mám novější fotku a až se někdy, možná, snad, třeba, pochybuji a věřím setkáme(snažíme se o to asi 3 roky) tak tě poznám. Dance Dance Dance
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 6. březen 2009 09:02
Mr. Green Beatečku i kdyby nebyl sraz (jakože se furt nic neděje...), tak se 100% uvidíme v květnu až přijedete na hory Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 6. březen 2009 09:18
No o srazu mám černé tušení. Brick Wall Brick Wall Brick Wall
No a v loni to také bylo na "tutovku" Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 6. březen 2009 09:18
Maki: rychle, do jedný mam čas! Whistle
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 6. březen 2009 09:43
Mr. Green to Jenda: A?

to Beat: Nene, už jsme s manželem domluveni že s vámi půjdeme na oběd/večeři/pifko/cokoli Mr. Green já se moc těším Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 17. březen 2009 00:41
Hehe, nevim, jestli to dát do topicu RD nebo sem, ale na ICQ si to nechávat nebudu, protože bych zapomněl Mr. Green
Tady máš obrázky toho, co jsi mi nevěřila: ty nápisy jsou zrcadlově Mr. Green

Obrázek Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 17. březen 2009 08:06
Mr. Green máš zase jako vždycky pravdu... Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 10:25
Reaguji na větu
citace:
Navíc stejně klesá moje oblíbenost v těchto končinách Mr. Green
Nemyslím že ti tu klesá popularita, jen jsi se stala snadným terčem za to jak jsi byla nadšená na Sraz a pak jsi jako vždy nejela. A taky se do tebe trefuje tvůj bratr Jenda, takže nás neházej všechny do jednoho pytle. Upozorňuji tě že udělám vše pro to aby jsi na dalším Srazu byla. I kdybych tě měl unést. Takže se začni zbavovat své fóbie, nebo mne zavřou. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 10:29
Tohle je to co mě sere, já nemám žádnou přiblblou fobii Beate, sešla jsem se s tebou, sešla jsem se s Jirkou a za 3 neděle se s ním uvidím zas, nejde o fobii, nemusím tu nikomu vysvětlovat proč jsem nejela protože to není pro mě snadné o tom mluvit, ale NENÍ V TOM ŽÁDNÁ FOBIE!!!! Pecanovi taky nikdo neříká že má fobii Mr. Green (a ten ji má!!!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green ) Ze začátku to bylo docela k smíchu, ale např. Bungeeho poznámky už mi nepřijdou vtipný. A když někdo prostě něco nechce, nemůžeš ho nutit. Tak! Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 10:31
Ale fuj. Pecan fóbii nemá. Byl na srazu SM a dokonce k tolika lidem i veřejně promluvil pár slov o sobě. Shame on You
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 10:32
Pěkně jsi se rozpálila do běla! Shocked Razz Razz Razz Tak tomu nebudeme říkat fóbie,ale jen nechuť se satkávat s lidma které dost dobře neznáš. Já to beru, ale pochop že tímhle přístupem naopak lákáš lidi aby tě poznali. Přiznej si to sama, aspoň se o tobě píše a jsi středem pozornosti. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 10:34
Teeeda myslim ze to tak opravdu, ale opravdu neni Mr. Green
Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 10:36
Fajn chceš vědět co má můj děda za nemoc? Chceš vědět že se bojím že o něj brzo přijdu? Chceš ještě vědět proč jsem byla radši s ním než s cizíma lidma, když mě poprosil abych přijela a něco pro něj udělala? Klidně bych se tady na to celé vykašlala abych mohla bejt s ním protože ho miluju, jasně, každej má příbuzný a každej může bejt nemocnej, ale já jsem asi zrovna trošku citlivější a když se do mě někdo začne strefovat stylem: Nojo, radši ses schovávala u babičky protože se bojíš, tak nemám daleko k bulení protože víte velký ho*no čeho já se bojím Hand
a furt se to točí kolem toho: maka je sračka, maka se bojí, a já už toho mám plný zuby Hand
Hey, hey apple!

Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 10:36
Když se to tu nakouslo (já si nezačal)... Nikdo nemůže nikoho nutit někam jezdit, ale já chystal sraz, počítal jsem kolik přijede lidí a kolik se musí platit, aby se to dalo zorganizovat a jestli to vůbec dělat. Kdo nic neříkal, toho si nevšímám, ale z těch co nepřijeli, jsi Ty nejvíc slibovala, že přijedeš. Odvoz se dal řešit, finanční problémy má kde kdo (i Beat a Varda) a není to dnes ani žádná ostuda a sám jsem Ti nabízel, že na peníze počkám klidně i rok, že je mi to celkem jedno. Jestli je problém ještě někde jinde, tak se Ti omlouvám, ale takhle to prostě vidím. Žádné jiné vysvětlení mě nenapadá.
Zasláno: út 23. červen 2009 10:38
Reaguji na příspěvek, který jsi napsala mezi tím, co jsem psal já. Řekla jsi tohle někomu z nás? Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 10:39
A proc, kdyz to nechtela rikat?
Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 10:40
Neřekla protože mám sama problém se s tím srovnat a nikomu do toho nic není, to sem nepatří... ale to by nemělo nikoho ovlivnit v tom aby přestali držkovat že jsem nikam nejela
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 10:43
Nechtěl jsem tě Mako takhle vytočit. Bylo to myšleno zcela jinak a mnohem více humorně. Tohle jsem opravdu nechtěl a omlouvám se ti za to. Již tě nebudu špičkovat a blbě rýpat. Nejlépe když se do tebe nebudu vůbec navážet.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 10:49
Smile od tebe to Beate neberu zle, protože už tě maličko znám a mám tě ráda Very Happy
a i když to tak třeba ostatní taky nemyslí, tak to už není vtipné, teď můžu bejt klidně za hysterku, ale budiž Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 10:58
Nejsi hysterka, jen jsem se trefil někam kam jsem nechtěl, to je přirozené a prosím přestaň se posouvat do role že ti někdo chce ubližovat. tady si každý s každého dělá srandu. Netušil jsem nic z toho co jsi napsala. Také mnohé netušíte co mne trápí a prostě to tak beru když máte "nevhodné" poznámky, ale vím že to nemůžete vědět.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 11:00
Já se nechci stavět do role oběti a ubožátka ubližovaného a terorizovaného, ale snad můžu říct co mi vadí... jak jsem říkala, z počátku to bylo úsměvné, ale už je to ohrané a infantilní, jsme dospělí ne? Very Happy
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 11:03
Končím debatu. Trefuje se již jen Jenda a já tě již dávno bránil. Dnes jsem to myslel zcela jinak, ale nevýhoda psaného slova, neb postrádá intonaci a smajlíci to nezachrání.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 11:13
Jenda už ani ne, ten už mi nemá co vyčítat, když se zapíral celou sobotu když jsme měli přijet s Jirkou za ním Mr. Green teď se já můžu trefovat do něj Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 11:18
Psal že tam bude Markét tak se nediv!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 11:21
Mr. Green ee, to bylo jinak Mr. Green ale nechci tu nikoho pomlouvat nebo shazovat Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 11:21
ja chci, ja chci, prosim, muzu to rict? muzu, muzu? Mr. Green Mr. Green
Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 11:22
Tak to řekni! Tak to řekni! Mr. Green

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 11:24
řekni to Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 11:31
Neříkej ale napiš to!!!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 12:39
Já se nevymlouval. Mam z toho dne dokonce fotky s Markét. Škoda, že jsem nevyfotil tu vilu, kde jsme byli, a tu žranici, co jsme měli. Mr. Green
Navíc, když jsme se vrátili, tak jsem napsal, že už přijet můžete. A vy jste nepřijeli. Váš problém! Razz Mr. Green
Ale zase jsme došli k tomu, že jsem to napsal Makavelině. Jirka by ještě určitě přijel, ale já zvolil špatnýho adresáta. Mr. Green d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 12:42
Jendoóóóóóóó!!!!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 12:44
Tys napsal že to nejde, že by to Markéta nepřežila kdybys nás šel pozdravit, nám to nevadilo, my bysme chtěli vidět i jí, celej den jsme tě přemlouvali a tys pořád odmítal, pak jsme z legrace napsali že jsme v Jaroměři a ani to tě neobměkčilo Mr. Green večer pak už bylo po deváté hodině a Jirka už byl na cestě domů a já do vany Mr. Green Ha, teď mluv! A tos den předtím psal že asi pojedeš s náma domů, ha! teď mluv! Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 12:51
no vsak jak chces taky mit fotky z oslavy, ktera vlastne neexistovala? Mr. Green chapu, ze na oslav 90tin (o ktery se nevi den predem Mr. Green ) se malo foti Mr. Green Mr. Green
Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 12:57
Mr. Green a prej "NUDNÁ" (cituji sms) Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 12:58
Jirka: No počkej, fotilo se skupinový foto, tak já si ho seženu! Wink
A kdybys poslouchal ČRo 2 nebo 3 (nebo kterej to byl), tak tam nám hráli písničku na přání! Shame on You

Maka: To Ti píšu snad pokaždý... Mr. Green //jo a SMS necituješ, tam to nebylo velkýma písmenama! Angel Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 13:05
Mr. Green foto z domova důchodců? Mr. Green

tak to nepiš když to není pravda, víš jak mi to bylo líto? Mr. Green né že bych byla nasraná, ale líto mi to bylo! A Jirka skoro brečel a přestal teprv na rozhledně když se pohoupal na houpačce! Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 13:10
jezisi makino! to melo zustat nase sladke tajemstvi!! Mr. Green
Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 13:11
Mr. Green Mr. Green neboj, to nejlepší neprozradím Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 13:12
no zacinam se trochu bat Mr. Green
Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 13:20
o tom našem poprvé nikomu neřeknu ani slovo, nikdy! Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 13:22
no, uz tohle by leckomu mohlo stacit aby si to domysle! d'oh! Mr. Green Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 13:43
Vy špinavci!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 13:44
babo! Mr. Green
Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 14:20
Blbečci! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 14:30
Mr. Green Mr. Green co mi tady prasíte? Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 14:39
Buď ráda že jsem ti to tu trošku oživil. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 23. červen 2009 20:12
Mr. Green já jsem ráda, kde je Beat, tam je život, Mattoni se může jít zahrabat Mr. Green

edit: jééé vlastně Mattoni je Klárka.... tak jinak: Kde je Mattoni, tam je život. A Mattoni to zdědila po taťkovi Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 25. červen 2009 10:30
Naneštěstí i jiné věci, ale to nevadí. Nyní více zábavy rozdává spíše ta tekutá Mattoni než ta z VSN. Má jiné starosti.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 25. červen 2009 12:33
A přijde ještě někdy? Co dělá?
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 27. červen 2009 03:12
Tak co? Prej jste se s potkali s Marketkou. Psala mi, ze hladila Makaka Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: so 27. červen 2009 09:23
Mr. Green ty myslíš tu ohromnou vykulenou paní, co mě málem zašlápla? Mr. Green jooo tak to byla ona Twisted Evil
Hey, hey apple!

Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 17. červen 2010 19:33
takže makina na chatu slíbila, že ukáže svlečo Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 17. červen 2010 19:36
tys něco kouřil? Shocked
Hey, hey apple!

Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 17. červen 2010 19:37
já nekouřím... Mr. Green
Zasláno: čt 17. červen 2010 19:43
tak ne svlečo, ale lečo, chybička se vloudila Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: ne 3. duben 2011 08:38
Dobré ráno všem Mr. Green

Jak již někteří víte (ne že by to bylo něco co by někoho zajímalo, nebo co bych chtěla vytrubovat do světa), procházím teď těžkým životním obdobím, rozešla jsem se manželem (vše se odehrálo z mé strany, nemám nikoho jiného ani on nemá nikoho jiného, nemůžu už prostě žít dál tímto způsobem života, to není žití, to je přežívání ze dne na den, na to já ve svém věku nemám), je to velice čerstvá záležitost, ke které se ale schyluje již nějakou dobu. Rozvod počká, nejdřív si musím kompletně reorganizovat svůj vlastní život a on bude mít taky dost práce sám se sebou, ale chci se rozvést, hned jak se oba dáme nějak do kupy, už takhle je to psychicky docela záhul, takže proč to ještě komplikovat papírama. Rozcházíme se v dobrém, takže snad vše proběhne hladce.
Konečně si začnu žít podle svého, nebudu už zavřená v téhle pomyslné kleci, pojedu si kam chci a kdy chci, budu se starat jen sama o sebe a o svoje potřeby. Děkuji že jste na mě nezanevřeli po dobu mé nepřítomnosti, ráda bych tu zase s vámi trávila virtuální chvíle radosti Mr. Green pokud ovšem dovolíte Mr. Green
Život pro mě právě začal úplně nanovo....
Ano, už mi je 26, nejsem žádná mladice Mr. Green Mr. Green Mr. Green ale přesto doufám že to pravé štěstí na mě teprve čeká Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 3. duben 2011 08:52
tak vítej zpátky Applause

držíme ti palce, ať ti všechno vyjde jak má Thumb up!
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: ne 3. duben 2011 10:49
jestli je ti "už"26, tak se potom nedivím, že mi v mých téměř 38i letech říkají dědku. Think Think Think
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: ne 3. duben 2011 11:04
Jasnýý Smile těšíme se na ty "chvíle radosti" Wink
Tak pevný nervy!
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 3. duben 2011 12:32
Tak Maki, když už je to oficiální. (jakože je to tady Mr. Green ) Tak ti přeju pevný nervy, ať všechno tak nějak vyjde podle tvých představ Smile

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: ne 3. duben 2011 12:43
Taky přeju hodně štěstí do "nového" života.. Wink

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 3. duben 2011 13:36
No co se mi zdálo, tak jediným zájmem tvého manžela bylo hraní her typu mafia wars na facebooku... Mr. Green

Tak přeju hodně štěstí v novém životě... a nějakýho chlapa.. Mr. Green
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Fph (+6)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 28 let
Příspěvky: 1318

120 996,- VK
Zasláno: ne 3. duben 2011 16:38
Tak, aby sa ti splnilo vsetko co ocakavas Cool

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: ne 3. duben 2011 18:34
Děkuju moc moc moc vám všem Mr. Green
P!p@: ANO, mafia wars na facebooku věnuje můj ještěmanžel víc času než mě Mr. Green

Dobrá zpráva na dnešní den: ZMIZELI Z OBÝVÁKU REPROBEDNY - to znamená že stěhování je na dohled Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: po 4. duben 2011 17:32
Aby ti nevzal manžel ty dva Símensy co mám zamluvené nějaký ten rok Mr. Green
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 5. duben 2011 08:22
Mr. Green Símensy jsou MOJE!!! Ty mi nikdo nevezme Mr. Green a teď je konečně i najdu, až se komplet vystěhuje a já si to tam konečně zařídím dle svého, vybalím i ty poslední dvě krabice co jsou na komoře a tam bude na 100% i ta CXka Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: út 5. duben 2011 15:23
A mohla by tam být i ta SLka Magor Mr. Green
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 5. duben 2011 19:07
SLku už mám nachystanou, je v kuchyni na stole i s nabkou Mr. Green

UPDATE: Muž se byl dnes podívat na byt v Desné, tak ho bere. Je to prej sice pidi byt, ale bude to mít do práce asi 2 minuty pěšky. Ještě 2x se vyspinkám a budu bydlet sama....
Hey, hey apple!

Obrázek

ENEX HD2 (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: út 5. duben 2011 22:41
A nebudeš se sama bát bubáků Mr. Green

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: út 5. duben 2011 23:20
Maki ja jsem sam, klidne to muzeme dat dohromady, jsem velice aktivni clovek s perfektnima vyhlidkama do budoucna Wink
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 6. duben 2011 21:41
Lol Laughing

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: ne 10. duben 2011 07:22
BunGee, děkuju za nabídku Mr. Green ale Moucha už si u mě rezervoval pokojíček až dodělá vejšku Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Já si teď spíš budu trošku užívat samoty Mr. Green
Já vlastně fyzicky chlapa nepotřebuju - s nářadím zacházet umím, sílu mám taky, dokážu opravit rozbitou věc Mr. Green když něco nevím tak se poradím s okolím, udělat si to zvládnu taky (a klidně každé ráno, ha!), takže mě jde spíš o tu psychickou stránku, leč muž je stejně duchem furt mimo, takže ani s tou jeho přítomností to nebylo slavné, jak s fyzickou (sex 2x od Vánoc?????) tak psychickou....
Zasláno: so 21. květen 2011 00:47
Tak jsem se dozvěděla, že pokud chceme s manželem tzv. rozvod dohodou (znamená to že oba budeme navrhovatelé a nikdo nebude odpůrce, tzn. že se nám nikdo nebude šťourat v soukromí, nebudou se náš ptát na důvod a nebudou zjišťovat zavinění rozpadu manželství), tak musíme prokázat, že spolu 6 měsíců nežijeme. Takže vážení přátelé budu mít rozvod nejdřív pod Vánoce Brick Wall Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: so 21. květen 2011 10:44
Pozor, to neznamená že spolu nebydlíte. můžete mít společnou domácnost, ale oddělené ložnice. Pokud prokážete že jste spolu na noc nebyli půl roku spolu, ale každý v jiné místnosti, tak se to také počítá! Také jsem se rozváděl dohodou, ale u mne to bylo delší takže to nikdo neřešil. Doporučuji podat žádost dříve a než se k tomu dostanou tak splníte všechny podmínky.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: so 21. květen 2011 11:19
Shocked To se snad ale nedá prokázat, že jsme spolu nespali v jedné místnosti ne?
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: so 21. květen 2011 12:14
V garsonce těžko, ale jinak tuším stačí nějaké prohlášení notářsky ověřené. Postup si přesně nepamatuji, neb jsem to pak již řešit nemusel. Zeptej se advokáta nebo to někde najdeš určitě na netu.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: ne 29. květen 2011 11:21
Makavelina napsal:
Tak jsem se dozvěděla, že pokud chceme s manželem tzv. rozvod dohodou (znamená to že oba budeme navrhovatelé a nikdo nebude odpůrce, tzn. že se nám nikdo nebude šťourat v soukromí, nebudou se náš ptát na důvod a nebudou zjišťovat zavinění rozpadu manželství), tak musíme prokázat, že spolu 6 měsíců nežijeme. Takže vážení přátelé budu mít rozvod nejdřív pod Vánoce Brick Wall Mr. Green


tak ti tedy dík za radu... Neutral Neutral Neutral to už abych na tom začal dělat.... Confused Confused Confused
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: ne 29. květen 2011 21:17
I ty, drute???
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 30. květen 2011 22:02
Mako, co by jsi chtěla od party nadržených chlapů na poslední babu co tu ještě zůstala.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 30. květen 2011 22:05
2Beat: trochu soucitu!!! Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 30. květen 2011 22:10
Jasně. Chápu. již mlčím na toto téma. Je mi tě upřímně líto, no kdyby bylo nejhůře, tak v práci by se jistě někdo našel.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 31. květen 2011 22:54
Shocked V jaké práci, kdo by se našel a NA CO BY SE NAŠEL??? Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 1. červen 2011 00:20
No v práci se nějací pánové jistě najdou aby se ti po mužských nestýskalo. Magor Magor Magor
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 1. červen 2011 06:00
Mr. Green Samotnej penis by se vám tam někde neválel? Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 1. červen 2011 13:31
http://tinyurl.com/ybzfngu Shhh Mr. Green

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: st 1. červen 2011 17:39
Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green zavolejte krrttka!
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 1. červen 2011 21:01
Moucha: zbláznil ses??? Mr. Green tohle ani v případě nejvyššího zoufalství Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 1. červen 2011 21:06
A co mne? Slinták Slinták Slinták
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 1. červen 2011 21:24
A co mě? Jsem mladší a hezčí... Mr. Green Slinták Magor
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 1. červen 2011 21:26
A co mě? Jsem ještě mladší a stejně nejhezčí Razz Mr. Green

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 1. červen 2011 21:27
Ale já byl první!!!!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 1. červen 2011 21:33
Mr. Green Mr. Green Kamarádi Mr. Green
Kdybyste mě znali, tak byste věděli, že já jsem spíš na starší ročníky Mr. Green
(nechci ještě nic říkat protože ještě v podstatě nic není, ale něco se rýsuje poměrně slibně ale nic vám nepovím protože není co a vy byste to všude vykecali, jak vás znám)
Hey, hey apple!

Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 1. červen 2011 21:37
Jdu to napsat na Twitter Shhh Mr. Green Mr. Green (a prej, že si chce dát voraz od chlapů chvilku Mr. Green to jo Exclamation )
Příspěvek upravil 1× Moucha, naposledy st 1. červen 2011 21:37.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 1. červen 2011 21:37
Že bych měl konečně šancííííííí! Slinták Slinták Slinták
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 1. červen 2011 21:39
to Ondra: nikam nic nepiš zrádče! Mr. Green Není co psát Mr. Green
to Víta: promiň můj drahý kamaráde, kdybys nebyl obsazen, piš si že bys byl první na řadě, ale neříkej to Jiřince, nebo by si mohla myslet něco špatného Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 1. červen 2011 21:41
Ta je ráda že je ráda a zas tě zná. Chdák má ve škole problémy. Skoro každý den je tam Policie a něco šetří. Poslední je šikana učitele a to i přes ten Fakjůbůk
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 1. červen 2011 21:42
já jsem to už říkal, že bych tam nasadil Pecana a do tejdne by byl pokoj... Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 1. červen 2011 21:56
Pecana ke mě nepouštějte, ještě by se mi vrátilo hajlování, to už nechci Mr. Green
Kde je pecan, proč tu není pecan???

edit: Haha, LivArte tys myslel do té školy, sorry Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 1. červen 2011 22:14
Dobře, tak pecana po nocích Makině a přes den do školy... Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 1. červen 2011 22:22
Fííha, ten se nadře Mr. Green

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 1. červen 2011 22:25
tjn, do té školy to chce víc lidí Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: st 1. červen 2011 23:36
Moucha napsal:
Fííha, ten se nadře Mr. Green


od čeho jsou lubrikanty? Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 2. červen 2011 00:42
Chudáci děti Wojcku.. Anxious Mr. Green

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 2. červen 2011 19:17
teda, mazat děti gelem.... Not Talking Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: ne 5. červen 2011 17:57
PROSÍM POZOR Mr. Green

Potřebuju si na léto koupit spacák, už mám vybranej a na webu jsem našla že mají na ten co chci akci, že při nákupu dvou ks vyjde jeden na 990,- místo 1490,-
Nechtěl by někdo jít se mnou do této akce? Dva mi asi nebudou k ničemu a třeba je tu někdo kdo taky uvažuje o koupi....
Odkaz zde: http://www.huskycz.cz/set-spacak-mantilla-5-c-spacak-mantilla-5-c-zelena-d2112.html Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 20. červen 2011 20:33
Makavelina napsal:
Tak jsem si odbarvila vlasy. Co si o tom myslíte?

Obrázek


Tyjo, pěkný ségra Slinták Magor Magor Magor
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 20. červen 2011 20:34
Mr. Green Jendo, promiň, ale můžu tady nadávat? Mr. Green Ty jsi debil Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 20. červen 2011 22:02
Ty Maki.. ty si začla posilovat !! Mr. Green takhle si před rokem nevypadala Razz

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: po 20. červen 2011 22:46
Podle Jendy máš ale úplně malý kozy... Magor spíš nulky až jedničky
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 21. červen 2011 06:02
Co? Jak jsi na to přišel? Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: út 21. červen 2011 06:27
Všichni přece dobře víme, že máš rád BBW Razz
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: st 5. říjen 2011 17:37
Kdyby NÁHODOU někoho zajímalo pár šokujících novinek o mé osobě, tak:
- už jsem skoro rozvedená
- bydlím od prvního září v Praze, kde rovněž i pracuji
- už 576 dní nekouřím
- jsem velice šťastna poprvé ve svém dosavadním životě ačkoli jsem sama a hrozně daleko od všeho co znám Smile (nebo možná právě proto)
Hey, hey apple!

Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 5. říjen 2011 22:12
Jůůů.. tak to můžem dělat častější srazy ne? Do Prahy jezdím minimálně 4x ročně Smile

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 6. říjen 2011 19:19
Rozhodně jsem pro, kdy přijedeš? Very Happy
Hey, hey apple!

Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 6. říjen 2011 20:57
Nejspíš v neděli 30.10.. ale jedu tam na hokej, hrajem na Slávce..

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 29. únor 2016 19:35
Nebyla jsem tu tři, slovy TŘI roky!!! Shocked edit: A nenapsala jsem nic čtyři a půl roku!!! Shocked
Hey, hey apple!

Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 1. březen 2016 09:31
Jé, hele, nějaká ženská
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 1. březen 2016 14:04
tak snad nám tu napíše něco víc... Sad
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 14. březen 2016 11:30
Čau Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 18. březen 2016 21:57
Ahoj! Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 29. únor 2024 18:18
Ahoj!
Hey, hey apple!

Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 3. březen 2024 00:44
Ahoj! Víš, že mám pořád ještě tričko od tebe? Slinták Magor
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: ne 3. březen 2024 21:12
Pics or it didn't happen
Hey, hey apple!

Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9094
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 4. březen 2024 00:58
Já ho mám v ČR, vyfotím ho až se k němu dostanu Sad
Budeš sem muset přijít i v dubnu... Very Happy
Ale určitě bude někde na nějakých fotkách ze srazů Siemensmanie, z doby když ještě mělo nápisy a logo neoloupané... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 40




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna