Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak na holku u ktery je to davno ztraceny:'-(

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
sttotta (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 2

10 000,- VK

Jak na holku u ktery je to davno ztraceny:'-(

Zasláno: st 10. srpen 2005 01:07
Sad Co s ni kdyz me proste nechce?

groundhog (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 2

10 000,- VK
Zasláno: st 10. srpen 2005 01:18
Zajimalo by me, kolik ti je, protoze pokud bys byl zocelen zkusenostmi, vedel bys, ze v takovem pripade je naprosto marne ocekavat pozitivni obrat.... Smile ne, obcas se to muze jeste na posledni chvili podarit, ale pokud ti sama rekne (a navic treba i dost durazne Laughing ), ze nema zajem, tak ho proste nema a s takovou holkou nic nezmuzes....proste ji nevyhovuje tvoje povaha, tvoje nazory, tech faktoru je nekolik a nasilim ji k jejich uznavani nedonutis....ale dulezity je vedet, ze tebe samotnyho by asi netesilo, kdyby jsi miloval jen ty ji a ona by nic necitila a jen by s tebou byla treba ze soucitu???? i kdyz pochybuju, ze takova je, holky si vybiraj, tak proste pockej az si te vybere naka jina....
Zasláno: st 10. srpen 2005 01:19
a jeste jedna vec....pokud ona nema zajem, ale ty snad porad ano, je dobry si vybavit ty nejhorsi vlastnosti, ktery prokazala a hned te prejde chut....

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: st 10. srpen 2005 08:15
Myslím si, že lámat holku která tě nechce je blbost a zbytečnost. Tady by pomohla možná kupice peněz (nějakej ten miliónek), pořádný fáro a to už by sis mohl zase vybrat jinou... jenže ta by s tebou byla asi jen právě pro ty peníze, auto apod. Takže moje rada... otoč se a hledej jinde. Nemá to cenu a sám bys to brzy pochopil. Dobrejch a ještě lepších holek je plno...a často jsou mnohem blíž než si myslíš. Chce to jen čas a pokud seš ještě nějakej klučík, tak si vůbec ale vůbec nedělej s takovou věcí hlavu.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: st 10. srpen 2005 09:59
Taky se mi tohle stalo, většinou baba napíše-neklape nám to budeme jen kamarádi-obvykle je nejlepší se vůbec nerozčilovat a nechat ji trošku podusit to sama pak nabídne něco k čemu by jste ji asi nedonutili Very Happy
Pokud vás měla asp. trochu ráda tak to s největší pravděpodobností udělá.
on les aura!

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: st 10. srpen 2005 10:34
takže
1.chyba-nesmieš jej to povedať Exclamation Exclamation Exclamation
2.chyba-bud s nou najlepší kamoš,až potom jej to povedz Shame on You

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: st 10. srpen 2005 10:51
Když mě baba prostě nechce, tak bych to asi s největší pravděpodobností nějak překousnul a vybodl se na ňu, je přece spousta jiných bab, který stojí za to...

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: st 10. srpen 2005 17:04
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 14:02.

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK

Re: Jak na holku u ktery je to davno ztraceny:'-( ?

Zasláno: st 10. srpen 2005 17:07
sttotta napsal:
Sad Co s ni kdyz me proste nechce?

Takových ještě bude... Wink

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK

Re: Jak na holku u ktery je to davno ztraceny:'-( ?

Zasláno: čt 11. srpen 2005 00:02
sttotta napsal:
Sad Co s ni kdyz me proste nechce?


Vykaslat sa na nu

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 00:05
Přesně. Moje řeč. Zapomeň na ni a věnuj se další objevitelské činnosti. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 00:07
A toto je rada od mojej manzelky,ktoru Ti vlastnorucne napise:

Preco to hned vzdavat?Musis vediet,co jej na Tebe vadi..ked to budes vediet,tak to zmen.Mozno zmeni nazor.A musis (s)poznat jej kamaratky a mozno Ti poradia,ako na nu.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 00:16
To je přece hloupost. Žena si Tě vybírá podle Tvých vlastností a pak se Tě snaží celý život změnit. Je holý nesmysl snažit se změnit jen proto, abych se zalíbil nějaké ženě. Tohle můžou některé ženy brát jako slabinu. A navíc se chlap jen tak nezmění. Takový pokus vždycky skončí jako přetvářka. A kamarádky? To bych už vůbec nezkoušel. Tyto "kamarádky" si navzájem většinou chlapy natolik závidí, že udělají první poslední pro to, aby Ti to nevyšlo. Osobní zkušenost. Mnohonásobná. Raději se jim vyhni.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 08:16
hanni napsal:
A toto je rada od mojej manzelky,ktoru Ti vlastnorucne napise:

Preco to hned vzdavat?Musis vediet,co jej na Tebe vadi..ked to budes vediet,tak to zmen.Mozno zmeni nazor.A musis (s)poznat jej kamaratky a mozno Ti poradia,ako na nu.


Tak hanni uz sem nechava psat i svou zenu Applause Applause Applause .

Bohuzel s vama nesouhlasim ve vsem pani Hanniova Sad Mr. Green . Myslim, ze to co je spatne by chlap mel vedet urcite, nejlepe se na to zeptat, ale dat jasne najevo, ze uz taky nema zajem. Potom se muze polepsit (treba kdyz mu rekne, ze misto libani kloval Twisted Evil (to se nestalo me, ale tatovi), tak si na to muze dat s pristi partnerkou bacha...
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 09:05
Mno,to vies..zeny maju nato iny nazor,ako my...moj si mozes velkymi cervenymi pismenami...dost sa lisi od nazoru mojej polovicky.. Wink

...ale vlastne,ked by si skutocne chcel bojovat ako lev a ta baba by Ti stala zato,jej slova maju cosi do seba...hlavne ak sa jedna o mladu babu Wink

NiNATUS (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 3

10 000,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 10:46
Jednou jsem do holky delal takovym zpusobem, ze jsem se ji uplne zprotivil. To se ti nesmi stat, pak uz je vse totalne ztraceno. Nesmis se za zenou nikdy plazit

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 11:09
Ehm tak mě tak napadlo, jak už tady bylo psaný-nedávat ji najevo nějakou slabost protože jestli má jinýho tak půjde za větším drsňákem-v uvozovkách
on les aura!

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 14:49
Mladý jsou blbý ... a bez vyjímky, takže tady někdo nepište, že máte jinou výjmečnou Wink

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 15:36
Mark Pawl má pravdu.Osobná skúsenosť Wink.Ani to tak nebolelo hoci bola moja prvá (druhá)

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 12. srpen 2005 00:05
Ta z kupaliska? Mr. Green

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: pá 12. srpen 2005 06:54
Jj.Co ine ako 13ka Mr. Green.13ku uz nikdy

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: pá 12. srpen 2005 09:02
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 14:00.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 12. srpen 2005 13:47
Mozno raz stretnes aj taku,co Ti zato bude stat,aby si za nu bojoval ako lev a mozno aj degradoval nejaku tu cast zo svojho "ja"...

Ale ja osobne az taky bojovnik o zeny nie som....uz jednu mam a to mi uplne bohate staci Mr. Green

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: pá 12. srpen 2005 14:44
Zlomil jsi mi srdce Crying or Very sad Laughing

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: pá 12. srpen 2005 17:08
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 13:59.

Bob (0)
Anonymní




0,- VK

Nejsme spolu, ale...

Zasláno: so 10. září 2005 23:50
Kluci, kteri jste se po rozchodu se slecnou opet sesli - jak se po rozchodu chovala? Byla nastvana, mila, prisli jste za ni a ona se rozmyslela? Prisla sama?

Jsem na rozpacich, zda se moje byvala nahodou nechce vratit a nebo chce mit jen bezva kamose. Chova se podivne. Nevim co si o tom mam myslet.

Myslim ze "tlacit na pilu" asi neni dobry reseni (ale svadi to). Co myslite?

Bob

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK

Re: Nejsme spolu, ale...

Zasláno: so 10. září 2005 23:59
Ha,dobrej dotaz...jedna moje bývalá se mě zeptala,jestli zůstaneme kamarádi a zůstali jsme.Dokonce jednou chtěla zkusi i trojku,kterou když semnou chodila odmítala,ale nějak nekonec nebyla příležitost.No a s jednou jsem spal pravidelně ještě půl roku potom co jsme se rozešli a ona už chodila s jiným,taď už se spolu ale zase nebavíme vůbec.Ženský jsou fakt nevyzpytatelný. Brick Wall

EDIT: To by možná stálo za založení novýho threadu,tak ho zakládám... Laughing

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK

Re: Nejsme spolu, ale...

Zasláno: ne 11. září 2005 11:29
Musíš na to něžně kámo, někam ji vzít, pak až budete u sebe tak jí koukat hluboko do očí, pohladit ji pomalinku po tváří a pošeptat chybíš mi, pak se stačí přibližovat rty a sám uvidíš...

Anonymní (0)





0,- VK

Re: Nejsme spolu, ale...

Zasláno: ne 11. září 2005 16:47
Hu-huuu Smile)) No to by byla jizda! Kdyz vemu v potaz ze sotva zacala chodit s nekym jinym (a je to bejvalej en ee ej kamos) - coz byl taky duvod naseho rozchodu - tak nevim nevim jak by tohle dopadlo... Na druhy strane to chovani - prece se nelisa jen kvuli tomu, ze me chce za nejlepsiho kamose...

Ja sem byl neznej vzdycky - i ten rozchod byl neznej, takze toho se nebojim - spis mi jde o trosku strategie a sbirani sily - vyckat na spravnej okamzik (kdyz si budu jistej ze zmenila nazor). Ale jak to na in poznam, to prave nevim Sad

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: ne 11. září 2005 23:15
ženský jsou fakt dost chaotický a v některých věcech nevyzpytatelný Brick Wall Think
on les aura!

reichsfuhrer (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 235
Bydliště: tam kde zrovna neprší
10 000,- VK

Re: Jak na holku u ktery je to davno ztraceny:'-( ?

Zasláno: ne 6. listopad 2005 09:48
sttotta napsal:
Sad Co s ni kdyz me proste nechce?

vykašli se na ni. Nemá to cenu. Snaž se s ní být kamarád. Fakt to bývá mnohem lepší

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK

Re: Jak na holku u ktery je to davno ztraceny:'-( ?

Zasláno: ne 6. listopad 2005 10:43
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 13:29.

Anonymní (0)





0,- VK

newim jak to bude dál

Zasláno: út 6. červen 2006 15:57
Stala se mi taková podivná věc..z touto holkou jsem chodil do školky tam jsme se spolu cubec nev´bavili proste byli jsme mali.....ted se opet setkavame po 8 letech...po tom co sme se znovu zkamaradili na chatu..parkrat jsme spolu byli venku a potom jsem se zeptal jestli by mi nedala pusu dali jsme si pusu a ja sel domu...dalsi den jsem se ji zeptaql jestli by se mnou bnechtela chodit...po delsim rozmysleni(2dny) my duveryhodne rekla ze je to dobry napad..takze jsme spolu chodili ale vubec to tak nevypadalo newim ale porad jsem se bal dostat se dal jit k dalsimu kroku..byla to proste jenom jedna pusa a konec...vydrzelo nam to asi 14 dni...ted mi napsal ze me spise povazuje jen za kamose ze uz nevi jestli se mnou chce chodit..(bylo to asi tim ze ji napsalo dalsich 10 kluku jestli by s nema nechtela chodit)..po dnu mi rekla ze vsechny bere jako kamose ale ze nevi jak se rozhodnout..takze rekla ze zatim budu nejlepsi kamos a ze by to potom mohlo zase klapat a ze by sme se zase sblizili....muzete mi prosim poradit jak na to aby to nebylo tak ze se mozna sblizime ale abych to bral jako samzdrejmost??Moc mi na ni zalezi a nechci ji ztratit...díky....(je mi 14 let tak prosim bete ohled..jeste nejsem nabity tolika zkusenostmi)jeste jednou diky za radu.. Sad

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: út 6. červen 2006 16:57
""jit k dalsimu kroku"" - no toto je hnusna veta jako z prcicek "dalsi meta"Mr. Green Mr. Green
-to neni moc pekne Wink Wink

ale:
-najdi vase spolecne zajmy a mista kam chodite (hlavne jeji)
-samozrejme chlval ji a lichot ji..(ze ma pekny uces,svetr,tricko a podobne)
-snaz se ji necim zaujmout (co je ti prirozene a ne umele - to pozna Wink )
-chat nic neznamena...to je pro holky jen flirt
-nebud hned hrr .... proste pomalu,ale jiste a v klidu
-nerikej ji hned o pusu,jak jsi to udelal,ale pockej na ni
-nejdes na rande,ale s ni ven (to plati hlavne pro HRR)
-toto plati sice pro starsi holky,ale: musis sednout jejim kamaradkam (holky asi 15-17 davaji na sve kamaradky) kdyz jim nesednes, tak tva snace klesa Wink

A tak dale,univerzalni navod nexistuje:mrgreen: Mr. Green

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 6. červen 2006 17:22
Anonymní: Nechtěl bych ti brát iluze,ale pokud ti holka řekne,že zůstanete kamarádi,a že to potom možná zase začne klapat a mohli byste se sblížit,tak je to už většinou ztracená věc... Think

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: út 6. červen 2006 18:32
to je taky pravda roll: Rolling Eyes Rolling Eyes ,ale ne vzdy Pray

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: út 6. červen 2006 23:58
muzes zkouset sidbinovy rady, ale velice se obavam, ze kdyby se to rozjelo tak to nebude uplne nejlepsi vztah.

pokud takhle vaha a smeli tak to nic nebude. ale zkousej! treba to bude jinak, co ja vim, ja tam nejsem...
Obrázek

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: st 7. červen 2006 07:14
Nemá cenu baliť takúto ženskú.Mne sa páčila ženská o ktorej som tu písal (ak si čítal je to o Janke) a velmi velmi velmi som ju chcel.Ona mi povedala že budeme kamaráti a tak.Momentálne s ňou chodím von a kamaráti majú také narážky že či sa s ňou nechcem bozkávať že by som bol v 7mom nebi (mi totiž hrávame takú detskú hru kde musíš splniť čo ti zadajú).Mal som možnosť ju polízať ale nespravil som to už len z princípu.Ani keby ma chcela teraz tak by som ju nechcel.Pretože ženská si o tebe nesmie myslieť že čakáš kým ona nebude mať chalana a ty budeš nárhadník a poslušný psíček...
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: st 7. červen 2006 11:01
Norton napsal:
Anonymní: Nechtěl bych ti brát iluze,ale pokud ti holka řekne,že zůstanete kamarádi,a že to potom možná zase začne klapat a mohli byste se sblížit,tak je to už většinou ztracená věc... Think

Jeste jedna poznamka: urcite je ji do 14...kdyz jemu je 14
Tak cerne bych to nevidel,tento efekt je az u "starsich" holek (asi od 17)
Takze az pozdej je to ztracene...

Ona je jeste jedna metoda,ale na starsi holky (pod 18 bych to radej nezkousel,protoze ty holky maji trochu jine mysleni a priority) Wink :
Predstav si nezadanou holku,se kterou jsi chtel chodit....ale rekla ti,ze ses kamarad.
Bud kamarad...seznam ji s nejakym klukem,treba nejakym kamaradem
(kteremu se taky libi)...ikdyz spolu budbou chodtit,nesmi ti to vadit.
Musis se proste zajimat o jeji BLAHO a SPOKOJENOST
Bud dobry kamos...kdyz neco nechape nebo potrebuje,pomoz ji.
Ona casem mozna pochopi,ze mas o ni zajem a starost.Pak uz je to jen na ni...proste partner do zivota
Musis byt "neco vic" nez kamarad Angel

// a tak dale Wink Wink
Na to neni navod,je to o tom toho druheho pochopit ...
NA LASKU PRIRUCKY NEJSOU ... ALE JSOU DROBNE RADY,KTERE TE TROCHU NAKOPNOU,ZBYTEK JE UZ JEN NA TOBE.

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: st 7. červen 2006 16:05
sidbin napsal:
Predstav si nezadanou holku,se kterou jsi chtel chodit....ale rekla ti,ze ses kamarad.
Bud kamarad...seznam ji s nejakym klukem,treba nejakym kamaradem
(kteremu se taky libi)...ikdyz spolu budbou chodtit,nesmi ti to vadit.
Musis se proste zajimat o jeji BLAHO a SPOKOJENOST
Bud dobry kamos...kdyz neco nechape nebo potrebuje,pomoz ji.
Ona casem mozna pochopi,ze mas o ni zajem a starost.Pak uz je to jen na ni...proste partner do zivota
s timhle bych prilis nesouhlasil. S tim staranim se se to nesmi prehanet, spis moc se nestarat. Zensky chcou sebevedomy chlapy ktery jim neudelaj vsechno co jim na ocich vidi, a kdyz se o ne moc chlap stara tak te dycky budou brat jako trochu "chudaka" tedy pouze kamarada...
ja osobne bych to tihmle stylem neresil
Obrázek

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: so 1. červenec 2006 10:41
Diky vam...za tyto rady..uz to zacina byt lepsi..jeste jednou diky..tento tyden jdeme do kina tak jsem zvedavy jestli jak vy rikate jestli si ona rekne o pusu..jeste jednou bych chtel rict ze mi na ni hrozně záleží a tak sem rád že ste mi poradili...doufam ze to nebude zas tak hrozny a ze to bude klapat celkem v pohode..jo a s tim dalsim krokem doufam ze vite jak sem to myslel... Wink jeste mi nei 15 Very Happy Smile

lobo (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: so 1. červenec 2006 17:28
co si myslíte o tomhle: líbí se mi jedna holka, uz jsem jí rekl ze ji mám rád ale ona rekla ze se mnou chodit nechce ze prej je to složitý a kdesi cosi...
takže prej zustanem jen kamarádi. Asi po tydnu jsme jeli se skolou na vylet a ja tam mel menší ulet, ta holka me tam videla s jinou a prestala se se mnou uplne bavit, nechápu to.
Co myslíte? mam jeste nejakou sanci? nebo se chce nechat dobývat??

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: so 1. červenec 2006 17:40
ze by zarlila? Mr. Green Mr. Green

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 1. červenec 2006 17:54
Holky jsou divný. Takovýhle vůbec nechápu...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: ne 2. červenec 2006 08:40
Byť tebou tak to riešim tak ako väčšinou zvyknem, vžiť sa do jej situácie: Nejaká celkom pekné baba ti povie, že sa ti páči a že by s tebou chcela chodiť. Ty ju ale odmietneš, lebo momentálne niekoho máš a nechceš ju stratiť(aj keď stále rozmýšľaš nad ponukov tej druhej baby). O nejaký čas uvidíš tú babu s nejakým iných chalanom(tu nastáva zlom, dôkaz, že ťa nemilovala, potrebovala len niekoho do rezervy). Cítil by si sa fajn?

Takže dokým ťa nevidela s tou babou mal si u nej nejaké tie šance, teraz to ale už máš takmer na 100% posraté.
btw: Dúfam, že som to dobre vysvetlil.
Na počiatku bola prázdna množina.

lobo (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: ne 2. červenec 2006 10:03
ale ona s tím začala první, měla nejmíň dvě rande, tak proc bych si já taky nemohl uzit?

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: ne 2. červenec 2006 11:24
To je iné, toho chalana mala skôr ako si jej povedal, že ju máš rád, nie?
Na počiatku bola prázdna množina.

lobo (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: ne 2. červenec 2006 12:14
nee, neměla nikoho když jsem jí to řekl.
Já se na ní jen snažím nejak zapomenout, proto ty ulety, rozhodne ji nechci nejak ublizovat, ani nevim ze by ji to mohlo nejak ublizit

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: ne 2. červenec 2006 16:41
pomalu si pripadam,jako bych ten prispevek nademnou psal ja Mr. Green

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: po 3. červenec 2006 08:17
Tak potom sa na ňu vykašli(jedna kamarátka ťa snáď o zem nehodí), fakt to nedáva zmysel.
Na počiatku bola prázdna množina.

lobo (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: po 3. červenec 2006 10:42
jo asi máš pravdu, kašlu na ni

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: út 1. srpen 2006 12:45
Hele zdarec borci..poradte pls jak se da nejlip sbalit krásná holka na diskotéce ne až moc hezkým klukem..diky za odpoved..mejte se a toto je fakt good web Confused

Maxim (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 19

10 000,- VK
Zasláno: út 1. srpen 2006 13:50
Anonymous napsal:
Hele zdarec borci..poradte pls jak se da nejlip sbalit krásná holka na diskotéce ne až moc hezkým klukem..diky za odpoved..mejte se a toto je fakt good web Confused


prostě si musíš věřit ,nic víc ti nejspíš řict nemužu na toto není navod musíš mít nějáké sebevědomý, a nejít za ní jak na popravu

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 1. srpen 2006 13:54
Nikdo není škaredej (nebo "ne až moc pěknej" jak píšeš Laughing )...na každým člověku je něco a jde jenom o to najít si protějšek,kterému se právě ty (pokud jde o tebe) líbíš.Taky si o sobě nemyslím,že jsem nějakej krasavec (to tedy opravdu ne Laughing ),ale všechny moje bývalý holky byly fakt pěkný (aspoň já jsem je tak viděl).To jen tak k tomu "ne až moc hezkej...a krásná holka".Stačí si trošku věřit,třeba se jí taky líbíš. Wink Vím,že bych to asi radit neměl,ale trocha alkoholu nezaškodí. Wink

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: út 1. srpen 2006 20:38
jo jasny...ale preci ona tam treba sedi tak jak mam vytvorit prilezitost pro to abych se s ni treba seznamil kdyz je tam vice lidi??Diky za odpoved... Confused

Maxim (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 19

10 000,- VK
Zasláno: út 1. srpen 2006 21:44
Anonymous napsal:
jo jasny...ale preci ona tam treba sedi tak jak mam vytvorit prilezitost pro to abych se s ni treba seznamil kdyz je tam vice lidi??Diky za odpoved... Confused


na toto není navod,prostě za ní jdi a bav se s ní a na ostatní ser ,a hlavně neboj se z trapasu když si myslíš že si trapný tak trapný budeš!!když si budeš věřit tak to pujde

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 1. srpen 2006 21:51
holky nejdříve koukají na zevnějšek, jakoby "první dojem" ale pak se začnou zajímat o vnitřek...pokud se jim bude líbit tvá povaha, tvé chování tak v tvém vzhledu najdou tu krásu Wink vlastní zkušenost

s tim trapasem: nemyslet na to, jestli jsi trapný a prostě se sní bavit Smile

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: st 2. srpen 2006 12:29
a nevite nahodou o cem tak zacit tu konverzaci??Vite abych treba neprisel za ni kolem nic plno lidi a ja nezacal s nejakyma blbyma kendama..diky za vsechno

koc.pet (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 223
Bydliště: Břeclav
12 425,- VK
Zasláno: st 2. srpen 2006 14:18
Zkus toto: "ahoj, nezname se odnekud? Ja te uz urcite nekde potkal..." Laughing
Ale na diskotece bych to s holkama moc nezkousel... nevim proc.
Ale kdyz ji milujes, neni co resit Laughing Laughing Laughing

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: st 2. srpen 2006 14:55
2 koc.pet:to je stare.....moderni je:
muj horoskop rika,ze dnes najdu novou lasku Mr. Green Mr. Green Mr. Green

//s tou diskotekou je to pracda...od toho dal Wink
Zasláno: st 2. srpen 2006 14:57
2 koc.pet:to je stare.....moderni je:
muj horoskop rika,ze dnes najdu novou lasku Mr. Green Mr. Green Mr. Green

//s tou diskotekou je to pracda...od toho dal Wink

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 2. srpen 2006 16:45
Dost často zabere když si všimneš nějakého doplňku(prstýnek, přívěšek, sponka ve vlasech, tetování.....) na který se zeptáš. Holkám lichotí když jim tyto věci pochválíš, ale hlavně že si jich někdo všimne. Ničeho se neboj! Maximálně budeš o jeden trapas bohatší! Těch budeš ještě mít a vkaždém věku. Hlavně klídek!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: so 5. srpen 2006 17:05
Ok zkusim si nejak vsimnout a pochvalit....a pak staci pozvat na pivko a je to:....ne.. Very Happy No jde o to ze je fakt good a ze by to za ulet stalo..mno tak kdyz tam bude hodne lidi tak se to snad nejak zvladne...no diky moc a drzte mi palce diky!!!! Confused

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: so 5. srpen 2006 17:33
...bude tyden prset...
Vemte destniky a jdete pod ne schovavat destniky,aby holky nezmokly:wink:

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: po 7. srpen 2006 11:37
Mno a jeste jedno...myslite ze kdyz si budeme dobre rozumet a trosku se napijeme ze to muze dospet do fakt drsnyho konce???

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: po 7. srpen 2006 11:42
Anonymous napsal:
Mno a jeste jedno...myslite ze kdyz si budeme dobre rozumet a trosku se napijeme ze to muze dospet do fakt drsnyho konce???


Jako že jí třeba sáhneš na koleno? Mr. Green

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: po 7. srpen 2006 11:46
Prej "šáhneš na koleno"...to je hustý,jsem se pobavil. Laughing
Teď vážně...pokud myslíš sex,tak možný to je.Už se mi to taky stalo. Whistle Mr. Green

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: po 7. srpen 2006 11:50
Anonymous napsal:
Mno a jeste jedno...myslite ze kdyz si budeme dobre rozumet a trosku se napijeme ze to muze dospet do fakt drsnyho konce???

Alkohol bych do toho netahal kdyz to myslis vazne Wink opravdu Wink

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

koc.pet (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 223
Bydliště: Břeclav
12 425,- VK
Zasláno: po 7. srpen 2006 12:09
Ale trošku slivovice by možná neuškodilo. Tak na kuráž. Laughing Laughing Víte jak- do jedné nožky, do ruhé nožky a do třetí taky Mr. Green Mr. Green
Arrow http://strojirenstvi.ne-e.eu/ - mrtvé fórum...

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: po 7. srpen 2006 12:22
Fuj... Confused ...
Vino je rozhodne lepsi volba
...si predstav, ze by ti z huby tahla slivka Rolling Eyes Rolling Eyes

A takova spolecna vecere se sklenkou vina Slinták Slinták Slinták a pak sup na to Laughing Laughing

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: po 7. srpen 2006 14:09
Mno vis co na diskotece co bysme si nedali ze...jo myslim sex..i kdyz zatim by to nemuselo dojit az tam stacilo by pouhy okoukani vsak vy vite ceho... Laughing a mozna na dalsi..ale na diskoska je posledniho srpna...tesne pred zacatkem skoly tak bych si to chtel trocha uzit...takze je super ze je to mozny..jenom se bojim toho jak zacit aby z toho potom nebylo hmm..a tim koncime..!!! Question

koc.pet (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 223
Bydliště: Břeclav
12 425,- VK
Zasláno: po 7. srpen 2006 17:12
sidbin napsal:
Fuj... Confused ...
Vino je rozhodne lepsi volba
...si predstav, ze by ti z huby tahla slivka Rolling Eyes Rolling Eyes

A takova spolecna vecere se sklenkou vina Slinták Slinták Slinták a pak sup na to Laughing Laughing

No pokud chceš s vínem ztratit trému, tak budeš potřebovat celou flašku. Při použití slivovice ti stačí 3 štamprle Mr. Green Mr. Green
Arrow http://strojirenstvi.ne-e.eu/ - mrtvé fórum...

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: po 7. srpen 2006 17:19
Jsme trochu OT...Ale pokud jde o to,co za alkohol na "posilnění před útokem",tak nejvhodnější je vodka...není cítit a je dostatečně silná.

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: út 8. srpen 2006 00:35
sotva co sem přečetl "vodka", jen se mi zježily chlupy, brr, to radsi to vinecko
Obrázek

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: út 8. srpen 2006 00:52
Nikdy tvrdy alkohol.....vinecko je opravdu idealni. Wink FAKT Wink ma to svoje kouzlo Mr. Green

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: út 8. srpen 2006 10:16
to víno můžu potvrdit Wink
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: st 9. srpen 2006 10:42
nejlepší je nějaký starý, dobrý francouzký (a drahý) po troše alkoholu sejde z mravů a zábava se může rozjet Very Happy

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: st 9. srpen 2006 22:33
Ach jo...jak se mám zbavit "zakoukanosti" do svý bývalý?Vím,že se to do tohodle tématu moc nehodí...tak mi možná raději poraďte jak ji získat zpět...ikdyž já vlastně ani nevím jestli ji zpět chci...asi nevím co chcu. Sad

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 10. srpen 2006 21:01
mám stejný problem jak ty, ale myslím že se toho už zbavuju. Píšu si totiž s jednou holkou a je fakt super, už myslím jen na ní a na to jak ji v září potkám.
To je možná to řešení: jiná holka, pak na tu starou zapomeneš, problém by byl jestli je tvoje bejvalá ze stejné třídy jako seš ty, tak to mám já Rolling Eyes Brick Wall
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: čt 10. srpen 2006 21:27
Nene...ze stejné třídy teda není.Ona pracuje a já studuju VŠ,ale docela často se vidíme.Vždycky mě vytáhne na kafe,pivo nebo procházku a já neodolám. Sad Jo,v tý jiný holce taky vidím řešení a i by tu jedna byla...ale jak říkáš...musím počkat do září (do října...VŠ záčínají později),jelikož není z Brna.

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: čt 10. srpen 2006 21:29
Pánové, přidávám se do klubu Brick Wall Brick Wall Brick Wall

(a taky si píšu s jednou skvělou,...ale moc to nezabírá)
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 10. srpen 2006 21:42
jj musíme doufat ve zlepšení Smile
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: čt 10. srpen 2006 22:04
Njn...když ale ona se mnou furt flirtuje (ne že bych se bránil Mr. Green ) a když se se mnou rozešla,tak mi řekla,že to třeba ještě dáme dohromady...na takové "kecy" jsem dost skeptickej,takže tomu moc nevěřím a hlavně,jak jsem psal,nevím jesti o to mám vlastně zájem.Možná bych ju bral jako milenku. Laughing Slinták

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: pá 11. srpen 2006 09:45
Norton napsal:
že to třeba ještě dáme dohromady...na takové "kecy" jsem dost skeptickej
ja sem na tyhle kecy alergickej. timhle si dotycna zajisti, ze uz s ni nepromluvim.

milostpani si usmysli...
Obrázek

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 11. srpen 2006 12:09
no mě sice neřekla že to mužem dát znovu dohromady (odmítla mě rovnou), ale zase kecala cosi v tom smylu jako že to nemám eště vzdávat... nevím, byl jsem trochu nalitej... každopádně už na ní kašlu
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: pá 11. srpen 2006 12:47
Wojcek napsal:
kecala cosi v tom smylu jako že to nemám eště vzdávat...
tak to bych ji poslal do kytek uz na miste ;)

"každopádně už na ní kašlu" - tak!!
Obrázek

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 11. srpen 2006 13:14
2 Norton: jj maximálně jako milenku, ale aby se s tebou rozcházela a pak jste se dali zase dohromady, si myslím že nemá budoucnost. Neměla by s tebou mávat jak s hadrem
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: pá 11. srpen 2006 13:42
To máš samozřejmě pravdu a mávat se sebou nenechám.Jako milenka bude taky dobrá. Mr. Green Mám od ní slíbenou přehlídku ve spodním prádle. Slinták Si připadám,že mám fakt ulítlý vztahy se svýma bejvalejma. Rolling Eyes
Příspěvek upravil 1× Norton, naposledy pá 11. srpen 2006 18:26.

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 11. srpen 2006 18:25
lepší než kdybyste se nenáviděli a nemohli se ani vidět. Yeaaah přehlídka... Slinták
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 17:40
to jo, nesnášet se a ještě se denně potkávat (třeba v práci)to by bylo dost špatný

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: st 16. srpen 2006 17:50
No dobře...ale tohle je fakt divný.Jinak to patří už asi do jinýho topicu.Tam jsem toho taky psal víc.S každou další bývalou je to dost podobný,ikdyž časem to vyprchá.Ale dost OT,kdyžtak pokračujme v tom druhým topicu. Wink

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 17. srpen 2006 09:38
Twisted Evil odpovím na otázku, která je v názvu tohoto topicu. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil SEKEROU!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: čt 24. srpen 2006 11:02
nebuď tak drastický!!! motorovkou to míň bolí Twisted Evil

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: čt 24. srpen 2006 14:25
drutek napsal:
Twisted Evil odpovím na otázku, která je v názvu tohoto topicu. Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil SEKEROU!!! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil


Jojo, tohle ji přivede zpět... Nebo to myslíš jako: Když ne já, tak nikdo! Question

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: čt 24. srpen 2006 15:19
No.. přivede ji to zpět, ale jen po kouskách Mr. Green Mr. Green Mr. Green
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 25. srpen 2006 08:42
krrttek napsal:
nebuď tak drastický!!! motorovkou to míň bolí Twisted Evil

Applause no je pravda, že se u toho míň nadřeš, ale mě vadí ten kravál Cool
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: pá 25. srpen 2006 10:06
neznáš odhlučněný sluchátka? mě se zvuk motorovky líbí Mr. Green

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: ne 24. září 2006 19:10
2Norton: tak co ta nová holka? docela mě zajímá jak si vedeš Very Happy
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: ne 24. září 2006 20:32
No nevedu si zrovna moc dobře,jelikož teprve v úterý přijela do Brna a zatím jsem ji viděl jednou.Mám šílenej rozvrh...ut,st,čt jsem ve škole od osmi od rána do osmi do večera a když nejsem ve škole tak makám. Confused A o víkendu,kdy mám trochu času,zase ona není v Brně.Takže to asi nepůjde a nic z toho nebude. Crying or Very sad Ale každopádně mě docela překvapilo a potěšilo,že sis na to vzpomněl. Wink

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: po 25. září 2006 17:21
Very Happy no to víš...
U mě to taky není zrovna ideální, ona dojíždí a já jsem místní, takže spolu nikam nemůžeme chodit. Aspoň že jsem od ní dostal náramek Laughing .
Tak si říkám jestli to má vůbec cenu...
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: st 11. říjen 2006 16:20
Tak co hoši jak mi poradíte s tímto...:líbí se mi jedna holka,ae bydli kousek ode me a ja nani nemam cas ae to neni podstatny.Uz sme spolu byli parkrat venku dobre sme se bavili,ae me se libi az tak ze bych ji chtel na pristi schuzke rict ze ji mam rad.No nic nema net a tak sem si na icq nasel jeji kamardku ,ktera do me porad husti ze me ta holka ktera se mi libi nece,ze mi to nerekne atd...neverim ji pze viim nebo si aspon myslim ze me ma rada pze si piseme takiove pjekne sms a proste se spolu bavime.Poradte mi nekdo prosim jestli se mam zeptat,jak to udelat,jak s ni uzit jeden pjeknej veciir,a jak ji treba rict..proste enchci aby ze me neco skaredeho vypadlo kdyz rekne ne.??Proste bych chtel nejake figly na takovou holku..Diky mockrat za odpoved...Diky Diky... Sad d'oh!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 11. říjen 2006 16:34
Na tom, že jí máš rád přece neni nic špatnýho..
Nebo s ní chceš chodit? Tak to myslim, že si na ní budeš muset udělat čas, protože i kdyby řekla jo a ty na ní nebudeš mít čas, tak ti dá hned kopky... Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: st 11. říjen 2006 20:35
No prave ze bych s ni chtel chodit a cas bych si udelal..ale potreboval bych nejakej figl jak ji ziskat..pls porad Crying or Very sad

Master1 (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 58

10 200,- VK
Zasláno: st 17. leden 2007 19:23
po dlouhe dobe sem znovu navstivil VSN no ale prejdu na problem - ja(15 - sem ohledne holek docela stydlivej, hlavne protoze me parkrat docela tvrde odmitli coz ma nasledky az do ted Mad ) ona(15 Brick Wall - bydli necelej 1km od naseho baraku(stejny mesto), jsou celkem bohati(nejde me pochopitelne o penize) - jeji fotr dela do rybniku(jeji sestra dostala k 18 vilku)), tak nejak sem se do ni zamiloval, ale nevim jak ji to rict(hlavne porad vsude chodi se svejma kamoskama), obcas se teda chova celkem divne(v muj prospech Mr. Green ) - obcas chodi kolem naseho baraku(vubec to nema pri ceste ani jeji kamosky ne) a ruzny dalsi veci co normalne nedela.
hlavne nevim jestli si to jenom nenamlouvam a vsechno nejsou jenom nahody Think
P.S.: je to fakt kocka Slinták
P.P.S.: sry za zavorky, ale opravdu se me o tom moc dobre nemluvi, diky za vsechny rady
EDIT: chodi o rocnik vys(ja kvarta ona 1. rocnik a ja ted budu delat prijimacky na jinou skolu do uplne jinyho mesta - Olomouc)
EDIT: trochu upraveno Smile
Příspěvek upravil 1× Master1, naposledy pá 2. březen 2007 23:02.

tomino (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 28
Bydliště: Praha-Řepy
10 000,- VK

Re: Jak na holku u ktery je to davno ztraceny:'-(

Zasláno: út 30. leden 2007 19:57
sttotta napsal:
Sad Co s ni kdyz me proste nechce?

Klíny do hlavy dokud to jde.A když už to nejde a stále nic tak poslat tam kam patří a hecovat jinou. Mr. Green

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 31. leden 2007 10:46
2Master1: Nech to plavat! Udržuj kontakt, ale radši nic vážného. Většina tzv. "vážných" vztahů v této době končí blbě, zvlášt když jdete každý na jinou školu. Pokud ale to chceš vědě, tak se prostě zeptej. Lepší rada není. Věř staršímu!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Master1 (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 58

10 200,- VK
Zasláno: st 31. leden 2007 14:57
to Beat: dik za radu, ted zkusim uz jenom najit vhodnou situaci. co sem ji, ale slysel jak se bavi s jeji kamoskou tak o me uz asi vi(kolik holek chodi na VSN?? Laughing ), takze uz jenom odvahu a hura na opratku(nebo ne? Think )

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 31. leden 2007 15:05
Hodně holek chodí na VSN a zajímají se o to co zajímá chlapy a jaké mají názory. Taky chodím na jejich "drbárny" a celkem dobře se bavím. Hlavně mám děti a tak je lépe chápu. Pokud holka za něco stojí, tak ji upřímnost neurazí. Některé holt dospějí později, nebo nikdy. To platí i naopak! Jak ji uvidíš, klidně i s kamarádkama, tak ji slušně požádej o soukromý rozhovor. Čas je moc rychlý i v mládí!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: st 31. leden 2007 16:00
OT: na jaký ženský weby chodíš?
jj s Beatem souhlasim, pokud to je rozumná holka, tak bude za upřímnost jen ráda! (i když s upřímností občas opatrně, jednou mně to málem stálo vztah)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 31. leden 2007 16:35
Co zrovna najdu.
S upřímností fakt opatrně, ale zas nelhat!!! Vše s mírou. A vždy říkat stejnou variantu, proto doporučuji pravdu kde jen vynecháš některé věci! Idea Exclamation
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Master1 (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 58

10 200,- VK
Zasláno: pá 16. únor 2007 16:21
no sem VUL a drevo(nebo puntickar?), ale porad sem ji to nerekl Confused , ale jestli opravdu chodi na tohle forum tak ICQ: 225-886-222 Mr. Green

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 19. únor 2007 14:48
To se Ti to pak blbě radí, když neposloucháš! Twisted Evil
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Master1 (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 58

10 200,- VK
Zasláno: po 19. únor 2007 14:55
njn, aspon sou ted prazdniny tak to zkusim nejak poresit Shhh

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 19. únor 2007 14:58
To bys měl a fofrem, jinak ji bude mít jinej!!! Nejhorší jsou výčitky kdy si říkáš co jsem všechno skutečně mohl udělat!!!! Chytit za rukáv, přitáhnout a políbit! A máš to!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Master1 (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 58

10 200,- VK
Zasláno: po 19. únor 2007 15:05
hmm to s tema vycitkama mas pravdu Confused , a k temu polibku - zajimavej napad(chtelo by to nejakej trenazer Embarassed ), jenom si nesmim zapomenout vyndat rovnatka Laughing

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 19. únor 2007 15:12
Nemudruj!!! Jednej!!! Rovnátka nevadí! K čemu trenažér!??? Nekecat a dělat!!! Ono vše přijde samo!!! Čím víc se budeš snažit o dokonalost, tím víc to poděláš!!!!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Master1 (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 58

10 200,- VK
Zasláno: po 19. únor 2007 15:17
ok,ok mas pravdu. az ji potkam(co nejdriv) tak to teda zkusim(boze ochranuj)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 19. únor 2007 15:19
Hlavně se nenervuj!!! Pak dej vědět!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

lukenet (+16)
plastová kytara
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 3072
Bydliště: Kousek od krrttka
15 825,- VK
Zasláno: po 19. únor 2007 15:27
Jsem zvědav jak to dopadne- držim palce Applause Wink
http://www.stephenking.com/darktower/ | http://www.darktowercompendium.com/ | http://www.thedarktower.net/
Obrázek
Stop using stupid userbars... Start using smart userbars... Mr. Green

Master1 (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 58

10 200,- VK
Zasláno: po 19. únor 2007 16:31
dik za podporu Wink

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 19. únor 2007 17:09
jak řikal Beat- čím víc se budeš snažit, tím více to pokazíš, lepší je přirozené chování! Whistle

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: po 19. únor 2007 19:54
jo jo, a trenažér nepomůže Razz Wink
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Master1 (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 58

10 200,- VK
Zasláno: út 7. srpen 2007 10:04
tak konecne! musim se vam pochlubit, že konecne mam holku! Smile ted ji bude 17. akorat to ma jeden hacek - je ze spanelska Crying or Very sad , ale jelikoz sem tvrdohlavej jak mezek a pri dnesni cene letenek... Mr. Green ja vim ze si myslite ze vztah na takovou vzdalenost je o nicem, ale my si fakt skvele rozumime. je sice o rok starsi, ale prej sem vyzralejsi nez ostatni kluci Anxious

Obrázek
ta v tom sedym triku

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 7. srpen 2007 10:11
jeee jaké krásné oči a úsměv.. Applause Wink
ale španělsko no nevim nevim.. Mr. Green to bych asi nepřežil takovou dálku, a prostě že se sní nemůžeš vidět kdy chceš.. to by mne nebavilo.. Smile

Master1 (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 58

10 200,- VK
Zasláno: út 7. srpen 2007 10:17
me to taky nebavi bych radsi byl sni, ale sem rad ze aspon nejaka komunikace je(sms,icq apod.) ale v dnesni dobe webkamer... Mr. Green . a ta letenka neni tak moc draha sem se dival a cca 6Kkc

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 7. srpen 2007 10:19
no.. Mr. Green já radši dojdu pěšky nebo dám 15 peněz za bus.. Mr. Green a webkamera je o ničem.. až se přes webkameru budeš moct dotýkat tak to bude lepší.. Mr. Green ale tak někomu to za to třeba stojí.. já to chápu.. Smile

Master1 (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 58

10 200,- VK
Zasláno: út 7. srpen 2007 10:25
ja vim ze webka neni to pravy orechovy, ale porad lepsi nez jen holej text... A mas pravdu stoji to za to, neni to zadna fiflena typu auuuu zlomil se me nechticek a ani holka z ktere by mel strach terminator Mr. Green proste normalni holka ktera nekouri a ktery se v cr hledaj celkem tezce(v mym okoli...)

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: út 7. srpen 2007 13:14
Master1 napsal:
....ale prej sem vyzralejsi nez ostatni kluci Anxious ....


Por que ? Shocked
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 7. srpen 2007 13:28
ginzo: jakej pórek? Shocked Mr. Green
Master1: a mě Beat rozkecává Markétu, protože bydlí na druhý straně ČR Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Master1 (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 58

10 200,- VK
Zasláno: út 7. srpen 2007 13:28
myslel si el porqué??? Smile (sem si musel ripnout) ja nevim asi sechovam vic vyspeleji d'oh!
Zasláno: út 7. srpen 2007 13:31
to jenda: at si drbe... prece plati "kdyz ji milujes neci co resit" Very Happy

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 7. srpen 2007 14:03
Jo, jinak nevim kam to napsat, ale včera mi prvně nějaká holka, která mnou nechodí, naživo řekla, že sem hezkej Mr. Green Applause Embarassed Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Master1 (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 58

10 200,- VK
Zasláno: út 7. srpen 2007 14:10
Applause gratuluji, me to taky rekla jedna holka.... ted snou chodim... Very Happy

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 7. srpen 2007 14:11
Já s touhle ne. Když jsem jí řekl, že mě Markéta fackovala, když mi trhala obočí a já ječel, tak řikala, že jí neměla ráda, ale teď jí nesnáší Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Master1 (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 58

10 200,- VK
Zasláno: út 7. srpen 2007 14:20
no vydis mas zalohu Very Happy

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 7. srpen 2007 14:24
Hele a před chvílí mi jedna holka psala, že na mě musí furt myslet, ale nevysvětlila to.. Sakra, pitomý holky Mr. Green

Jo a Markéta mi řikala, že v montérkách musim vypadal děsně, ale určitě to bude lepší než v cyklistickým Laughing d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Master1 (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 58

10 200,- VK
Zasláno: út 7. srpen 2007 14:33
to ta spanelka se kvuli me naucila par slov cesky Applause a me se podarilo i neco spanelsky(a to sem na jazyky celkem tupej)

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 7. srpen 2007 14:37
2jenda: a proč bys jako vypadal děsně ? Not Talking jeee že tě to furt baví se od ní nechat urážet.. Anxious

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 7. srpen 2007 14:55
Nebaví, já se na ní nasral, napsal jsem jí že je vlastně strašně důležitý jak vypadam a že zejtra pudu do práce natírat plot v tom hezkým tričku a džínách, co se jí tak líbily Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: út 7. srpen 2007 18:54
jenda.69 napsal:
....že mě Markéta fackovala, když mi trhala obočí a já ječel, ......


..a to s nou este chodis???? Shocked
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 7. srpen 2007 19:31
Tak nakonec to vzdala... A měl sem ho blbě napůl srostlý, tak aspoň vypadam o něco líp Mr. Green A nejsem metrosexuál, protože to neni, že bych o sebe přehnaně já pečoval Mr. Green

//a vůbec, na Tebe si asi ještě nesedla krásná holka, kterou miluješ, co? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: út 7. srpen 2007 20:09
Jasně, když o tebe přehnaně pečuje někdo jiný, jsi násilím metrosexualizován Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 7. srpen 2007 20:16
Tak ale měl jsem dva velký důvody na její hrudi, proč bejt v klidu Slinták Tak jsem se aspoň mohl kochat Slinták
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 8. srpen 2007 12:38
Tak ona ti trhá obočie a ty ju miluješ? Nemáte vy taký trocha sado-masochistický vzťah(ona rada týra, ty to rád prijímaš...)? Whistle
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 8. srpen 2007 13:29
Možná jo Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: st 8. srpen 2007 15:41
jenda.69 napsal:
Jo, jinak nevim kam to napsat, ale včera mi prvně nějaká holka, která mnou nechodí, naživo řekla, že sem hezkej Mr. Green Applause Embarassed Laughing

Mě zase ta moje řekla, že sem škaredej a smrdím Mr. Green Mr. Green
Veselé Vánoce!

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 8. srpen 2007 17:47
To busch: Toľko komplimentov naraz? To si snáď ani nezaslúžil Mr. Green .
Na počiatku bola prázdna množina.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 9. srpen 2007 05:45
to busch: Třeba to řekla právě proto že s ním nechodí Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 9. srpen 2007 13:56
busch: z toho si nic nerob,to po case vsetky hovoria Mr. Green
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 1 z 15




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna