Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak vycházíte se svýma bývalýma?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, ... 16, 17, 18  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK

Re: uz jsem to psal jinam... Ale sem to pasuje vic.

Zasláno: ne 11. září 2005 16:46
Bob napsal:
Ricky napsal:
Bob napsal:

4. jina reseni?


Buď nad věcí. Think Nic nepodnikej, dej tomu čas, ono to vyšumí na povrch a uvidíš, jak to je doopravdy... Whistle Nedávej najevo ani zájem ani nezájem... Wink Nech první krok na ní... Angel


Jo. To mi prijde rozumny, treba ji konecne dojde o co prichazi Surprised) Na druhy strane je zase blby, ze ona treba ceka jen opravdu velky kamaradstvi, coz nevim jestli dokazu dlouho vydrzet.

Dava najevo, jak si me vazi, ze sem dobrej - vubec nevim co si o tom myslet. Sakris. Jo a na jakej "prvni" krok konkretne bys cekal? Nejakou intimnost? To muze bejt osemetny - nevim kde ona vidi hranici kamaradstvi a partnerstvi.

Bob

A co si o tom otevřeně s ní promluvit?

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK

Re: uz jsem to psal jinam... Ale sem to pasuje vic.

Zasláno: ne 11. září 2005 18:00
Bob napsal:
Dava najevo, jak si me vazi, ze sem dobrej - vubec nevim co si o tom myslet. Sakris. Jo a na jakej "prvni" krok konkretne bys cekal? Nejakou intimnost? To muze bejt osemetny - nevim kde ona vidi hranici kamaradstvi a partnerstvi.


Tak to zjisti, lahvinka (nebo dve) vychlazeneho božolé jiste hranice prolomi Obrázek Whistle

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK

Re: uz jsem to psal jinam... Ale sem to pasuje vic.

Zasláno: ne 11. září 2005 22:14
sap napsal:
Bob napsal:
Dava najevo, jak si me vazi, ze sem dobrej - vubec nevim co si o tom myslet. Sakris. Jo a na jakej "prvni" krok konkretne bys cekal? Nejakou intimnost? To muze bejt osemetny - nevim kde ona vidi hranici kamaradstvi a partnerstvi.


Tak to zjisti, lahvinka (nebo dve) vychlazeneho božolé jiste hranice prolomi Obrázek Whistle


Dve lahvinky chlazeneho božolé prolomí leda tak hranice penezenky...
One world, one soul.

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 07:20
Absinth na ní !!!

Bob (0)
Anonymní




0,- VK

božolé

Zasláno: po 12. září 2005 07:57
Hmhm. Je to slepice, pro kterou sem dělal 1. poslední a lahvinku Božolé si za svoje činy nezaslouží Smile

Tohle si snažim vštípit do palice, ale jde to ztuha.

Myslim, že neví co chce - takže by mě vlastně neměla vůbec zajímat, ale... No znáte to Surprised)

Bob

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 11:23
Na zeny,ktore nevedia co chcu,plati iba jedno - vykaslat sa na ne,pokial sa to este da. Wink

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 13:12
2 Hanni: súhlas.

kamoška je osoba něžného pohlaví, která má něco, co vám brání se s ní vyspat.
Podle toho co píšeš, Bobe, ta tvoje něco takového rozhodně vlastní. Já to většinou řeším tak, že si kámošky nepouštím moc k tělu, pokud chci, aby zůstaly jen kámoškami. Např. tak, že do nich rýpu. Ale jen ze srandy a vůbec ne v tom smyslu, že bych rýpal do jejich citů

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 14:02
Mark Pawl napsal:
Absinth na ní !!!
Metaxu Smile

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 18:38
Chlapi jste trochu OT Eh?

Bob (0)
Anonymní




0,- VK

kamoska

Zasláno: út 13. září 2005 10:31
No tak vam teda povim, prvni den "ve skole" a hned sem stravil odpoledne u ni doma (uceni na zk). Ve vsi pocestnosti.

Musim priznat, ze kdyby se ke me chovala tak jako vcera a ja s nikdy predtim nechodil, tak uz jsem PO NI DAVNO SKOCIL!!!

Mel jsem 100chuti to vcera udelat, ale povedlo se mi se udrzet. Jenze znate to, takovej ten pocit v brise, kdy si nejses jistej co bude nasledovat. No hruza. Sedeli jsme na tom miste, kde sme si to jeste pred par mesici ...

Pomozte mi nekdo! Ona me obdivuje, snazi se byt "nablizku", sem tam se me "omylem" dotyka, lichoti, vzala me k sobe domu... Kazdej jinej kluk by si rek, ze ho chce zbalit, ze je to jasny...

Je mozny ze by se takhle chovala ke "kamaradovi", byt nejlepsimu, bez vedlejsich umyslu? Sem zmatenej. Jestli to takhle pujde dal, zblaznim se z toho.

Bobek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 2 z 18




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna