Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jaké máte telefony? Tuníte je?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 130, 131, 132
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 28 let
Příspěvky: 9462
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
931 031,- VK
Zasláno: čt 12. září 2024 05:51
Někde mám i vytuněnou SXG75 a SG75... Slinták
Jo, to byly doby, když se telefon dal ovládat jednou rukou... Very Happy d'oh!

Jinak doufám, že všechny ty fotky na tvé FB stránce jsou pořízeny Siemensem S75 přestavěným na dron... Tím bys trumfnul i Palučka, který přestavěl Siemens SX1 na palírnu slivovice... Very Happy
Zasláno: ne 21. červen 2026 20:06
https://mobilizujeme.cz/clanky/v-cesku-se-zacina-smrakat-nad-2g-siti-kdy-bude-vypnuta-a-ktere-technologie-budou-ohrozeny

Tak ze Siemensů si brzo nezavoláme. Think
A horší je to pro ty všechny ostatní věci co používají 2G síť, včetně třeba mnoha aut, které byly vyrobeny třeba i letos... d'oh!
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 132 z 132




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna