Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

kam jedete na dovolenou???

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 42, 43, 44  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování

Kam jedete letošní léto na dovolenou?

Hlasování není časově omezeno.
Do zahraničí:
30% 30% [ 8 ]
Do Česka / Na Slovensko:
19% 19% [ 5 ]
Leda tak do pr*** :):
50% 50% [ 13 ]
Celkem hlasů : 26 / Hlasujících: 26
jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 26. červenec 2016 22:27
zalezi, jestli je v Broumove hodne lidi.. vetsinou se lidi zdravi kdyz se potkaji v lese, kde neni moc lidi.. nebo treba v nemecku za hranicema, to je samy Gruss Gott..

takze bych rekl, ze je to proste situacni.. treba jako ve vytahu.. taky v praci zdravim jen lidi z firmy, ale nekdy nekdo pozdravi i koho neznam.. a nekdy nekdo zdravi i ve vytahu v nakupaku (nekdy jsem to i ja Mr. Green )
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 26. červenec 2016 22:30
No to vedle v Teplických skalách nás nikdo nezdravil a taky tam nebylo až tak moc lidí. Ale to asi byli všichni vystreslí z přechodu od vedle z Adršpašských skal, kde se pomalu nedalo hnout... Mr. Green
Zasláno: so 30. červenec 2016 16:11
Při dovolené na východě jsme mimo jiné naštívili i pevnost Březinka. http://www.brezinka.cz/

Mezi těmi všemi hrady a zámky, které obvykle navštěvujeme, je pěkná změna něco modernějšího z doby 2. sv. války. Navíc lidi, co tam provází, jsou do toho nadšenci, celé si to zrekonstruovali prakticky z prázdné ruiny, a hezky o tom mluví, dovolí vyzkoušet periskopy nebo samopaly atd.
Když se ocitnete blízko Náchoda, určitě doporučuju. Thumb up! (Nemusíte na to být blázni do války atd. Na hrady a zámky taky přece mrknete, i když nejste cvoci do středověku. Smile )

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2016 17:58
to je takovej nafouklej ropik, ze? Mr. Green
tech je (tech normalnich, malych) vsude hafo.. na chomutovsku to kluci taky rekonstruovali a malovali stejnym vzorem a barvami jako bylo puvodne Smile Ale to jsou jen prtavy betonovy bunkriky, tam neni moc co prohlizet Smile)
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2016 18:03
Na něco takového se chceme taky někdy podívat... takovéhle vojenské památky mě i přítelkyni baví... navštívili jsme už skoro všechny forty kolem Olomouce (z 19. století) a byli jsme i v Olomouckém krytu civilní obrany... tam je to trochu jak ve Falloutu... Very Happy
Zasláno: so 30. červenec 2016 18:16
Což mi vlastně připomíná, že máme v plánu se jít podívat do Petrohradské pevnosti, kde je i muzeum dlostřelectva - od zdobných mosazných děl až po ICBM Topol... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek
Celkově zprávy v multipostu upravil 1× p!p@, naposledy so 30. červenec 2016 18:26.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2016 18:43
Tak to u nás to nemáme. U nás je v okolí pár takových mrňavých, ale jak tak čtu, tak ty dokonce ani nejsou český a jmenují se einmannbunker. Smile

http://www.vhu.cz/dalsi-opevneni-zamirilo-do-lesan-jde-o-„bunkr-jednoho-muze“/
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 3. srpen 2016 21:05
tak, už jenom dva dny a přítelkyně přiletí za mnou a užijeme si prázdniny - 6 dní v Moskvě a pak vnitrostátní let s ruskými nízkonákladovkami, (ruským letadlem, žádný Airbus, nebo Boeing Very Happy ) a 4 dny v Petrohradu.. pak ona poletí s ČSA z Petrohradu do Prahy a já zase do Moskvy a z tama vlakem zase zpět do Dubny... Very Happy
původně jsme chtěli jet vlakem, ale vzhledem k tomu, že vlak stojí stejně jak letadlo, ale letadlo letí jen hodinu a půl, tak není co řešit... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 13:29
Byli jsme letos na dovolené na Chebsku a moc se mi to líbilo. Jenda to tam asi zná, ale já byl překvapený ze SOOS. Hodně mě nadchly Mariánské lázně, to město, okolí. Moc doporučuji na nějaký romantický výlet s přítelkyní Smile

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 6. září 2016 20:17
Chebsko je pro mě trochu z ruky... Very Happy Ale dík za tip... podle fotek z wikipedie to tam vypadá skoro jako v Yellowstonu... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Cestování
Strana 20 z 44




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna