Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Koronavirus Covid-19

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 74, 75, 76 ... 83, 84, 85  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 14. duben 2021 12:17
Tak co? věříte tomu?
https://www.novinky.cz/domaci/clanek/vydrzte-jeste-dva-mesice-pak-uz-to-ustoupi-vzkazal-prymula-40356881
Já bych tomu i věřil, budou volby, tak se bude rozvolňovat, aby češi mohli využít svého práva na dovolenou v Chorvatsku... Magor
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 14. duben 2021 12:44
Ale otázka je, podle jakého nebeského tělesa to bude. Já bych to viděl tak na dva měsíce Saturnu...
Zasláno: st 14. duben 2021 23:18
Dotáhnout se na takovou legendu jako Blatný bylo těžké, ale přece jen se podařilo - nejdřív fotbalová dvacítka bez brankářů a posléze jen brankáři a teď tohle - Nezlobte, jinak budete v létě nosit respirátory...

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/arenberger-nezlobte-jinak-budou-respiratory-i-v-lete-40357037
Zasláno: čt 15. duben 2021 10:52
BTW Inciativa Sníh (fanatičtí zavírači kolem Flégra a MeSES) vypadají na velice demokratickou organizaci. Na Twitteru jsem jim napsal jeden nesouhlasný komentář (bez nadávek) a byl jsem zablokovaný Magor

Však si všimněte jejich Twitteru - řada lajků, ale prakticky žádný komentář a když ano, souhlasí s nimi. To je dost podezřelé.

https://twitter.com/SnihIniciativa
Tím, že jsem napsal 3 příspěvky za sebou, potvrzuji, že jsem spamer a neměli byste si mě vážit. ;-)

NoArtist / NoName

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: ne 18. duben 2021 13:53
spamer spamer Very Happy

už to niekto mal ten virus tu na VSN ? ja ešte nie Rolling Eyes
Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 18. duben 2021 15:44
To je jak volební průzkumy.. zeptejte se 4 lidí a čiňte závěry Mr. Green ale já neměl, rád bych aby to tak zůstalo Mr. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 20. duben 2021 20:26
Jakožto příznivce a podporovatel Inciativy Sníh ti řeknu, že jsi se asi choval jako trubka, that's why. Neviděl jsem, že by se s někým nesnažili nevést věcnou důkaznou diskuzi, pokud to teda vůbec dávalo smysl.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 22. duben 2021 19:13
Připadají stejná sorta lidí jako Tatrou kolem světa 2, kde za negativní komentář banují (např. "A fakt myslíte, že se na jaře 2021 bude moct cestovat po Africe?")

A v současné době po půl roce lockdownu si myslet, že ještě dalšími týdny lockdownu tu nemoc vymýtí, je celkem naivní.

„Definice šílenství je dělat stejnou věc znovu a znovu a očekávat jiné výsledky. “ Albert Einstein.
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 23. duben 2021 06:05
Nejde o vymýcení ale o omezení kontaktů mezi lidmi do té doby než budou všichni proočkovaní. Takže věř že lockdown tu bude minimálně další rok s přestávkou teď v létě protože na podzim budou volby a lidem se nesmí vzít dovolená v Chorvatsku...

P.S. já spoustu věcí taky nechápu. To že zavřeli hospody tak nějak chápu, opilý člověk nedodržuje tolik hygienu a třeba i víc prská... ale vysvětli mi jak tomu pomůže to že zavřeli třeba obchody s obuví? Hlavně když se lidi můžou jít mačkat do supermarketu nebo třeba do řady před supermarketem, protože je omezení na počet lidí v něm... Takový malý obchod, kde se vystřídá pár lidí denně je podle mě daleko menší riziko než supermarket, kde se těch lidí vystřídá tisíce...

Nařízení o respirátorech je taky podle mě hloupost, znám lidi, kterým se respirátory zdají drahé a tak od začátku nařízení nosí jen jeden... předtím alespoň ty hadrové roušky alespon občas prali...

Takhle bych mohl pokračovat do nekonečna...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 23. duben 2021 06:55
Myšlenka lockdownu je na přechodnou dobu snížit nebo přerušit kontakty, aby se omezily kontakty, a tak růst epidemie. Ale jestli je tu půl roku a epidemie si žije svým životem, něco je fakt špatně.

Dá se z toho vyvodit několik závěrů:
- daný lockdown je neúčinný
- půl roku je dost dlouhá doba na dimenzování nemocnic a testovacích kapacit
- dávno je překonaná doba, na kterou byli lidé schopní omezit své kontakty a zbytné nákupy
- Sníh a jiné zájmové skupiny by z lockdownu chtěli udělat nový normál

K tomu se u nás opatření posuzují jako celek. Ne každé zvlášť. Takže vláda ani tyto fanatické skupiny jako Sníh, nejsou schopni říct, které z nich jsou účinné a jak moc. Jen dokáží udávat, že věří a předpokládají. To už má rys ideologie a ne vědy. Dokonce totalitní ideologie, protože to vede k potlačování základních lidských práv bez podložení důkazy.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 75 z 85




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna