Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Pozor při seznamování na dálku! Nevěřte fotkám...

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK

Pozor při seznamování na dálku! Nevěřte fotkám...

Zasláno: st 17. srpen 2005 00:15
Poslala Vám Vaše nová virtuální přítelkyně fotku? Berte ji s rezervou. Dneska se dají na počítači dělat neuvěřitelné věci:

Arrow http://www.funpic.hu/files/pics/00005/00005330.jpg
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 17. srpen 2005 11:54
Jak znam ty holky, se kterýma si píšu, tak ony neumějí ani stáhnout ICQ, takže bych se moc nebál.. ale... Think Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: st 17. srpen 2005 12:47
Hele souhlasím s Romulusem v photoshopu se dají dělat hotový zázraky takže ze zvířete bude kráska! sám se zabývám vylepšováním fotek a není to zas až tak složítý a navíc knížky s návodem na úpravu digi.fotografie v PS se dají koupit na každým rohu!!!
on les aura!

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: st 17. srpen 2005 14:03
Eh no jedna holka mi jednou na chatu poslala fotku svojí...ehm... jeskyňky... Mr. Green A bylo tam vidět, že opravdu kvůli mě skočila na záchod a fotila... Drool
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: st 17. srpen 2005 18:33
Ricky napsal:
Eh no jedna holka mi jednou na chatu poslala fotku svojí...ehm... jeskyňky... Mr. Green A bylo tam vidět, že opravdu kvůli mě skočila na záchod a fotila... Drool

Já myslim že to je docela OT ne? Wink Stáhneš cokoli z netu a pak to posíláš za kredit, to jsem já .. a bla bla... Taky jsem si psal s jednou holkou po netu, posílala fotky, cokoli jsem chtěl, byly to amatérské fotky a stejně když jsem zavolal z cizího čísla tak to byl buzik, takže přes net to moc nežer Wink

Jinak... Koukněte chlapi sem co dokáže photoshop, dostal jsme to mailem:

Obrázek

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: st 17. srpen 2005 18:37
Mark Pawl napsal:
Ricky napsal:
Eh no jedna holka mi jednou na chatu poslala fotku svojí...ehm... jeskyňky... Mr. Green A bylo tam vidět, že opravdu kvůli mě skočila na záchod a fotila... Drool

Já myslim že to je docela OT ne? Wink Stáhneš cokoli z netu a pak to posíláš za kredit, to jsem já .. a bla bla... Taky jsem si psal s jednou holkou po netu, posílala fotky, cokoli jsem chtěl, byly to amatérské fotky a stejně když jsem zavolal z cizího čísla tak to byl buzik, takže přes net to moc nežer Wink

Jinak... Koukněte chlapi sem co dokáže photoshop, dostal jsme to mailem:

Obrázek


Já to nežeru, já ji poslal do prdele, ale věř mi, tohle bylo pravé... Wink No a to co tu ukazujete vy, to už je zase moc extrém, ve skutečnosti nikdo si kvůli tomu nebude v Photoshopu upravovat fotku, zvlášť, když na to nemá čas... Wink
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: st 17. srpen 2005 18:39
Nevěřim, po netu prostě nemůžeš věřit skoro ničemu Smile

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: st 17. srpen 2005 18:43
Mark Pawl napsal:
Nevěřim, po netu prostě nemůžeš věřit skoro ničemu Smile


Nevěř, kamaráde, ale já jsem se nachatoval a prointernetoval tolik, že už myslím mám právo tu něco říct... Wink Angel Skoro všechny moje známosti byly sehnané přes internet a ani jednou se mi nestalo, že by mě oklamaly... Cool Prostě to s nima neumíte... Mr. Green
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: st 17. srpen 2005 18:50
No, nechám tě při tom Smile

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: st 17. srpen 2005 19:29
já myslime fotka po netu ma napovedet jaka ta zenska je, a ne ze jenom podle fotky se do ni zamilujete.

Ja osobne internetu neverim, radsi si to overim v realu, osaham.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 17. srpen 2005 19:33
Abych řekl pravdu, tak nevím, jak to je, ale aspoň tak u 4 holek to mam ověřený telefonátem přes Skype nebo ICQ P2T, že jsou holky Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: st 17. srpen 2005 19:36
jenda.69 napsal:
Abych řekl pravdu, tak nevím, jak to je, ale aspoň tak u 4 holek to mam ověřený telefonátem přes Skype nebo ICQ P2T, že jsou holky Wink


ono vetsinou holky jsou holky, ale jake?

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: st 17. srpen 2005 19:39
TaS napsal:
jenda.69 napsal:
Abych řekl pravdu, tak nevím, jak to je, ale aspoň tak u 4 holek to mam ověřený telefonátem přes Skype nebo ICQ P2T, že jsou holky Wink


ono vetsinou holky jsou holky, ale jake?

Souhlas...

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: st 17. srpen 2005 19:52
TaS napsal:
jenda.69 napsal:
Abych řekl pravdu, tak nevím, jak to je, ale aspoň tak u 4 holek to mam ověřený telefonátem přes Skype nebo ICQ P2T, že jsou holky Wink


ono vetsinou holky jsou holky, ale jake?


No to je snad jedno, ne? Na pokec, kamarádství či sex po netu je jedno, jaká je, nebo ne? Whistle Nebo myslíte, že na net chodí a my můžeme potkat pouze hnusné, blbé ženy, nebo buzíky, kteří se za ně vydávají? d'oh! Já myslím, že je to spíše většinou naopak... Shame on You Wink Já osobně mám na netu spouuustu fajn holek - kamarádek (věřených)... Hand Angel

2 romulus: ten link v prvním příspěvku mi nefunguje, tak mi možná utekl původní smysl tohoto topicu Anxious , se omlouvám Embarassed , ale musel jsem tu hájit svůj názor, pohled a situaci. Mr. Green Cool
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 17. srpen 2005 19:54
Ricky napsal:
2 romulus: ten link v prvním příspěvku mi nefunguje, tak mi možná utekl původní smysl tohoto topicu Anxious , se omlouvám Embarassed , ale musel jsem tu hájit svůj názor, pohled a situaci. Mr. Green Cool

Ten obrázek je stejný jako to, co posílal Mark Pawl Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: st 17. srpen 2005 19:59
jenda.69 napsal:
Ricky napsal:
2 romulus: ten link v prvním příspěvku mi nefunguje, tak mi možná utekl původní smysl tohoto topicu Anxious , se omlouvám Embarassed , ale musel jsem tu hájit svůj názor, pohled a situaci. Mr. Green Cool

Ten obrázek je stejný jako to, co posílal Mark Pawl Wink


Myslim, ze je velice malo lidi, kteri jsou schopni provest byt jen 1/10 uprav, co bylo pouzito na te fotce.

Toto je extrem. (dobre udelana reklama)

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 08:25
Ja si myslim,ze kus pravdy ma aj Ricky aj Mak Pawl...aj na nete su ludia,ktori su uprimni(ano viem,nesuhlasite,ale je to tak) a odrbavaci(tych je ale velka vacsina)...

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 09:07
ešte že tu sme všetci úprimní Mr. Green Laughing

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 10:16
Nevím na té fotce je použitý to co vcelku běžně používám, vyhladit a zesvětlit pleť je otázkou chvilky, stejně tak jako zvýraznění obočí etc. Pro mě by bylo horší to dobře zasadit do pozadí.
on les aura!

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 11:12
mina napsal:
Nevím na té fotce je použitý to co vcelku běžně používám, vyhladit a zesvětlit pleť je otázkou chvilky, stejně tak jako zvýraznění obočí etc. Pro mě by bylo horší to dobře zasadit do pozadí.

zasadis to do pozadi inteligentnimi nuzkami, napr v GIMPu. Ta dvojita brada je odstranena vyhlazovanim?

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 11:55
Aha, no buď vyhlazováním nebo to zkusit zaretušovat razítkem, mrknu do knížky-ta ví všechno
on les aura!

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 11:57
mina napsal:
Aha, no buď vyhlazováním nebo to zkusit zaretušovat razítkem, mrknu do knížky-ta ví všechno

razitko funguje tak ze vemes kousek obrazku a orazis ho na jinou cast?

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 11:59
jo jo přesně tak, pak je tam ještě retušovací razítko a to zahlazuje mnohem jemněj-dá se tam nastavit podle čeho to zahlazovat-světla, stíný atd. je to docela alchymie
on les aura!

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 13:16
Mark Pawl napsal:
Ricky napsal:
Eh no jedna holka mi jednou na chatu poslala fotku svojí...ehm... jeskyňky... Mr. Green A bylo tam vidět, že opravdu kvůli mě skočila na záchod a fotila... Drool

Já myslim že to je docela OT ne? Wink Stáhneš cokoli z netu a pak to posíláš za kredit, to jsem já .. a bla bla... Taky jsem si psal s jednou holkou po netu, posílala fotky, cokoli jsem chtěl, byly to amatérské fotky a stejně když jsem zavolal z cizího čísla tak to byl buzik, takže přes net to moc nežer Wink

Jinak... Koukněte chlapi sem co dokáže photoshop, dostal jsme to mailem:

Obrázek
Za tu druhu by som fakt zabijal.Aj tak nechapem ako to moze niekto tak upravit a neviem komu by sa s tym chcelo drbat Wink

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 14:39
TaS napsal:
jenda.69 napsal:
Ricky napsal:
2 romulus: ten link v prvním příspěvku mi nefunguje, tak mi možná utekl původní smysl tohoto topicu Anxious , se omlouvám Embarassed , ale musel jsem tu hájit svůj názor, pohled a situaci. Mr. Green Cool

Ten obrázek je stejný jako to, co posílal Mark Pawl Wink


Myslim, ze je velice malo lidi, kteri jsou schopni provest byt jen 1/10 uprav, co bylo pouzito na te fotce.

Toto je extrem. (dobre udelana reklama)

To se pleteš, je to celkem jednoduchý Wink

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 15:07
Mark Pawl napsal:
TaS napsal:
jenda.69 napsal:
Ricky napsal:
2 romulus: ten link v prvním příspěvku mi nefunguje, tak mi možná utekl původní smysl tohoto topicu Anxious , se omlouvám Embarassed , ale musel jsem tu hájit svůj názor, pohled a situaci. Mr. Green Cool

Ten obrázek je stejný jako to, co posílal Mark Pawl Wink


Myslim, ze je velice malo lidi, kteri jsou schopni provest byt jen 1/10 uprav, co bylo pouzito na te fotce.

Toto je extrem. (dobre udelana reklama)

To se pleteš, je to celkem jednoduchý Wink


Tohle je normalka. Extrem jsou fotky holek v Maximu a odobnych casopisech. Ty jsou nekdy rozmazany tak ze jim skoro nejsou videt kolena. Lidi kteri to neprokoukli slintaji nad "dokonalym" vzhledem modelek a masturbuji nad tim. Kdyz si vemete ze tu modelku nejdriv napatlaji vsim moznym a nemoznym ze ma v obliceji vic umely hmoty nez houmlesak v nakupnim kosiku, natrou ji olejem a nasviti klidne 3000W, pak ji prozenou fotoobchodem ze ji nezustane chloupek na ruce a je to... Jeden znamy se ucastnil nejakeho odborneho workshopu na toto tema a rikal ze je to mazec, takovahle fotka se muze skladat klidne z 8 vrstev... Me se toto hnusi...

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 01:18
Mark Pawl napsal:

To se pleteš, je to celkem jednoduchý Wink

Jednoduche pre ludi,co robia grafiku...ja ju nerobim,iba bezne veci a toto by som neurobil iba tak lahko,mozno po dlhosom studiu roznych manualov a for...

...ale na prvy pohlad mi je jasne,ze ta fotka je retusovana...nie je to urobene az tak super profesionalne,su aj lepsie kusky.

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 17:20
A já si myslím, že Ricky je jen tlučhuba, kterej jen leží u komplu a balí baby na chatu coby děsně sexy borec a doma v bačkorách a teplákách se dloube v nose Whistle

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 17:32
weitless napsal:
A já si myslím, že Ricky je jen tlučhuba, kterej jen leží u komplu a balí baby na chatu coby děsně sexy borec a doma v bačkorách a teplákách se dloube v nose Whistle


Tak to není a nikdy nebyla pravda! Evil or Very Mad
Kdybys mě aspoň trošku znal, tak tě takovou pí*ovinu ani nenapadlo napsat... Rolling Eyes d'oh! Brick Wall Děsně rád nasíráš lidi, co? Twisted Evil
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 17:39
weitless napsal:
A já si myslím, že Ricky je jen tlučhuba, kterej jen leží u komplu a balí baby na chatu coby děsně sexy borec a doma v bačkorách a teplákách se dloube v nose Whistle

Njn Mr. Green

Jinak veškerá retuš modelek spočívá pouze v rozmazání, čili k rozostření nedokonalostí na kůži a následnému ostření důležitách částí a partií jakou jsou oči, rty apod. (ve zkratce řečeno Smile)
Zasláno: ne 21. srpen 2005 09:50
A tady je malá ukázka toho principu, ta slečna je z druhýho srazu Siemensmanie, tu kluci, kteří tam byli jistě poznávají Very Happy Chci upozornit, že se jedná o 5. minutovou retuš. Pořádná detailní retuš může trvar i hodně přes hodinu Wink

Originál:

Obrázek

Po 5. minutách v Photoshopu:

Obrázek

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: ne 21. srpen 2005 10:33
jj,pozname...velmi prijemna obsluha to bola..myslim,ze nepotrebuje ani retus Wink

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: ne 21. srpen 2005 10:35
hanni napsal:
jj,pozname...velmi prijemna obsluha to bola..myslim,ze nepotrebuje ani retus Wink

To určitě ne no, moc hezká Razz

Martinka (0)
Ženská
Ženská


Příspěvky: 4

10 025,- VK
Zasláno: ne 28. srpen 2005 16:37
Jestli se chceš zepat jak zbalit hoku tak je nejlepší se zaptat ženské Very Happy

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: ne 28. srpen 2005 18:27
Martinka napsal:
Jestli se chceš zepat jak zbalit hoku tak je nejlepší se zaptat ženské Very Happy


Ženy sem nemají povolen vstup! Toto je varování. Ostatní příspěvky mažu. Máte svojí kategorii

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: ne 28. srpen 2005 18:34
weitless napsal:
Martinka napsal:
Jestli se chceš zepat jak zbalit hoku tak je nejlepší se zaptat ženské Very Happy


Ženy sem nemají povolen vstup! Toto je varování. Ostatní příspěvky mažu. Máte svojí kategorii


A taky příště prosím po sobě kontrolovat, co píšu: zeptat sbalit holku zeptat ... Rolling Eyes Brick Wall
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 27. únor 2007 21:45
nedávno mi dva kamarádi umožnili přístup na jejich email, kdy se na chatu vydávali za lesbu a chtěli od ostatních fotky....těch fotek co jim přišlo! Pak jsme hádali který jsou pravý, docela sranda Mr. Green ze 160 mailů 5 pravých. Kamarádi měli stažený fotky a jedna "holka" jim napsala "pošli mi jiný fotky, tyhle jsem už viděla u jiných" Laughing

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 27. únor 2007 23:01
Hehe, nevim, jestli jsem to už psal, ale fotkám bych fakt moc nevěřil. Třeba Markétka je ve skutečnosti daleko krásnější než na fotkách. Embarassed Applause
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 1. březen 2007 13:47
Někdy fotky ukazují pravý stav a to co vidíme ve skutečnosti tak je jen oční klam! Wink Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 19. listopad 2008 23:41
No, to je dost možný... Jak vidět na vlastní oči "pravý stav"? Very Happy
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 21. listopad 2008 09:25
Fotky dost klamou. Málokterá tam dá takovou aby to ukázalo jakou má postavu, nebo naopak se jí chlubí. Sám mám také na netu fotky které neukazují začínající bříško. Angel Embarassed
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
Strana 1 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna