Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Preháňame :)

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití

Prehnali ste to už s niečím? :)

Hlasování není časově omezeno.
Jo:
90% 90% [ 10 ]
Ne:
9% 9% [ 1 ]
Celkem hlasů : 11 / Hlasujících: 11
Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK

Preháňame :)

Zasláno: čt 11. srpen 2005 18:29
Každý z nás má určitú partiu kamarátov.Niekto väčšiu niekto menšiu.Ale zhodneme sa že určite celá vaša partička má viac menej spoločné záľuby.Urobili ste už nejaký rekord napríklad v počte niečoho čo si pravidelne kupujete?Moja skupinka si kupujeme pivo + nanuky.Za tieto prázdniny sme toho pojedli a popili až až tak dám či nás niekto tromfol Smile.Nanuky : čo sme dnes napočítali tak každý deň si kúpime pár nanukov.Najlacnejší nanuk = 3,50SK Najdrahší nanuk = 26SK.Dokopy sme napočítali asi 80 nanukov ale je ich tam ešte viac lebo my tie ostatné nevidíme (hádžeme obaly pod tú akokeby železnú rohož Smile ).Ale počítame len tie ktoré vidíme.8x ruská zmrzlina = 8x 17SK = 136SK ; 18x noname nanuk Smile = 18x 3,5SK = 63 ; 13x nejaký nanuk LULEK = 13x 5SK = 65SK ; 2x nejaký nanuk v tvare banána = 2x 19SK = 38SK ; 1x pegas = 26SK ; 11x raketa = 11x 12SK = 132SK a to je za všetky nanuky za celé prázdniny dokopy 460SK ak som dobre počítal Smile.To pre 4roch ľudí.Teraz ide narad pivo.Každý deň vypijeme cca 2 az 3 pivá .To je za jeden deň 8-12 pív.Pokiaľ zoberieme tú menšiu hodnotu 8 pív x cca 33 dní = 264 pív za celé prázdniny tak to je 2640 korún.Ale keďže sme vrátili všetky flaše tak to je 264x 4 = 1056 korún.To znamená že za pivo sme celkovo zaplatili asi tak 1584 korún čo vychádza na jedného 396 korún.No kto tu je s niéčim taký maniak? Mr. Green.Môže to vyť hocijaké pitie alebo jedlo.

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 18:35
My sme s kamošama jednou dělali rekordy v pití piva, ale já sem víc jak 13 nezvládl...

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 18:49
Baros napsal:
My sme s kamošama jednou dělali rekordy v pití piva, ale já sem víc jak 13 nezvládl...
13 za deň? Smile.Môj bratranec má riadnu partu síce najmladší z nich má o tri roky viac ako my ale to keby ste videli.Najväčší pijak ktorý má 21 rokov tak vypije v pohode 15 pív za deň a ide ďalej alebo v pohode bez brzdy dá 5cl absinthu.Môj bratranec len čo sme boli na oslave vypil 10 pív a nič v pohode išiel ďalej.

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 18:55
Dieg0 napsal:
Baros napsal:
My sme s kamošama jednou dělali rekordy v pití piva, ale já sem víc jak 13 nezvládl...
13 za deň? Smile.Môj bratranec má riadnu partu síce najmladší z nich má o tri roky viac ako my ale to keby ste videli.Najväčší pijak ktorý má 21 rokov tak vypije v pohode 15 pív za deň a ide ďalej alebo v pohode bez brzdy dá 5cl absinthu.Môj bratranec len čo sme boli na oslave vypil 10 pív a nič v pohode išiel ďalej.


Ja nejsem zadnej alkoholickej rekordman, ale neco taky snad snesu Smile Pred tremi tydny jsem s kamaradem absolvoval 3 denni ozdravny pobyt a za tu dobu jsme zkonzumovali 50l sud ( Platan 11° mnozstvi alkoholu spise k 12°). A zverstvo byla posledni noc- pili jsme to ze tretinek, zacli sme dopijet (rozumej sedet vedle sudu a hlastat co to da) kolem 18:00 a skoncili sme nekdy ve 4 rano. Pamatuju se asi 23. sklenicku, pak nevim Laughing

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 18:56
Ste si mali natiahnut hadicky Smile

Baros (0)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 362
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 18:58
Dieg0 napsal:
Baros napsal:
My sme s kamošama jednou dělali rekordy v pití piva, ale já sem víc jak 13 nezvládl...
13 za deň? Smile.Môj bratranec má riadnu partu síce najmladší z nich má o tri roky viac ako my ale to keby ste videli.Najväčší pijak ktorý má 21 rokov tak vypije v pohode 15 pív za deň a ide ďalej alebo v pohode bez brzdy dá 5cl absinthu.Môj bratranec len čo sme boli na oslave vypil 10 pív a nič v pohode išiel ďalej.


No za den, já myslel za večer, tak asi 6-ti hod. interval, ale bylo mi pak pěkně blbě, celkově sem ani moc nebyl opilej akorát se mě trochu motala škebla...Jinak za celej den bych samozřejmě dal víc, ale radši vám nepovídám o mé přítelkyni, to by mě zajímalo jestli někdo zná podobnýho ženskýho alkoholika. Vždycky když dem ven tak skončíme v první hospodě a naklopíme do sebe aspoň osmičku a vona je vždycky úplně v pohodě, to mě nejde do hlavy...
Příspěvek upravil 1× Baros, naposledy čt 11. srpen 2005 19:03.

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 11. srpen 2005 19:01
No za deň.Ani ja som nemyslel celý deň.O 14tej sme prišli na oslavu.On prišiel o 16tej a cca pol hodku na to začal piť.Prestal o 19tej keďže išiel domov.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 12. srpen 2005 00:38
Vo 4.rocniku na strednej: 15 piv desiatok a 7 zelenych do toho..za jedno poobedie do vecera,kym boli vychadzky...

Ale najviac v zivote som asi vypil v 8.triede na zakladke,na skolskom vylete v Tatrach..zacalo to domacou a vselijakymi likerikmi (srackami,co doniesli baby),potom nejake vino,zase domaca,zase vino,sampanske,nejaky gin,bororo,becher...potom ma zamkli na izbe a skocil som z okna na 2.poschodi...prisiel pred vchod na ubytovnu a kym sa vsetci moji priopili spoluziaci spamatali,kde som sa tam zobral,vytrhol som nechapajucemu spoluziakovi z ruky flashu Spiskej borievkovice (bolo v nej asi tak 3 deci mi bolo potom povedane) a exol som ju do dna......a odvtedy mi zhaslo Cool
Rano si spoluziaci mysleli,ze uz nevstanem,bol som mierne priotraveny alkoholom....asi si viete predstavit tu cestu autobusom 200 km domov..a hlavne cas,ktori moji spoluziaci travili prevazanim sa na lanovke,ja som travil na zachode,kde som nevedel ,ci skor srat alebo vracat...
Ked si spomeniem,co som tam vypil...teraz by ma uz asi iba odniesli...ufff

Moja obvykla taxa v sucasnosti - 5-6 piveciek a som spokojny Wink

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: pá 12. srpen 2005 07:06
A že ja som ožran Mr. Green.V osmičke som pil maximálne pivo, víno a pár krát mi dal bratranec okoštovať absinth.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 12. srpen 2005 10:24
Tak v osmé tř. zš jsem pil jen pivo, víno a metropol Cool
Ale v 9te se to značně rozšířilo ale jen o kvalitní-nemůžu cítit líh...
to hanni vždycky když jsem na slovensku tak si nezapomenu dát pořádnou borovičku-nejlíp s hořcovým kořenem a to je potom panečku chuťovka, nikde tady v čr jsem ji nemohl sehnat...
on les aura!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Jídlo, pití
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna