
Zasláno: pá 13. srpen 2010 19:19
Všechno nejlepší Moucho, a vítej mezi námi dospělými...
chtěl jsem ti popřát už o půlnoci ze včerejška na dnešek, ale bál jsem se, že bys splnil to, že toho, kdo ti popřeje první odměníš hodinovým sexem, jaks měl napsáno na faceoné..