Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak se zbavit ženské?

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK

Jak se zbavit ženské?

Zasláno: po 15. srpen 2005 16:44
V minulosti jsem se uz parkrat setkal se situaci, ze jsem nevedel jak dat zenske kopacky tak, abych ji moc neublizil, a na druhopu stranu zase abych zachoval tvar a nesypal si popel na hlavu.

Mozna to asi bude zalezet na konkretnim pripadu. Kdyz budu tvrdy pri rozchodu tak si snad rekne ze jsem hajzl a driv se z rozchodu vzpamatuje. Nebo (co asi je take typicke pro zenske) si ona zacne sypat popel na hlavu a nebude me chtit pustit o to vic. Poradte.

Jeden muj spolupracovnik (ktery by mohl byt myd dedou) mi radil, ze v momente kdy si najdes zenskou musis zacit uvazovat, jak se ji zbavit.

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 19:16
povedz jej:"ty s******á šlapka,si myslíš že si naj na svete,ale ja nie som taký k***t aby som bol stále s tebou,pochop to na mna proste nemáš,tak sa na mna v***r rovnako ako ja na teba a pochop že ty si tá posledná,ktorú chcem" Exclamation Exclamation Exclamation

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 19:22
ginzo napsal:
povedz jej:"ty s******á šlapka,si myslíš že si naj na svete,ale ja nie som taký k***t aby som bol stále s tebou,pochop to na mna proste nemáš,tak sa na mna v***r rovnako ako ja na teba a pochop že ty si tá posledná,ktorú chcem" Exclamation Exclamation Exclamation


Tak tohle si uz nejake rekl? Tohle je fakt svinsky Shame on You Shame on You Takhle bych to zadne holce teda asi nerekl
Příspěvek upravil 2× kenas, naposledy po 15. srpen 2005 21:53.

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 19:26
ginzo napsal:
povedz jej:"ty s******á šlapka,si myslíš že si naj na svete,ale ja nie som taký k***t aby som bol stále s tebou,pochop to na mna proste nemáš,tak sa na mna v***r rovnako ako ja na teba a pochop že ty si tá posledná,ktorú chcem" Exclamation Exclamation Exclamation

Jo tak až budeš tohle říkat, to bych se přišel aj podívat Mr. Green Brick Wall
Veselé Vánoce!

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 19:29
ginzo napsal:
povedz jej:"ty s******á šlapka,si myslíš že si naj na svete,ale ja nie som taký k***t aby som bol stále s tebou,pochop to na mna proste nemáš,tak sa na mna v***r rovnako ako ja na teba a pochop že ty si tá posledná,ktorú chcem" Exclamation Exclamation Exclamation


Mel jsi nekdy zenskou?

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 19:38
koscik napsal:


Mel jsi nekdy zenskou?

Mr. Green Mr. Green
Obrázek
Veselé Vánoce!

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 19:44
kenas,koscik,Busch:on sa pýtal ako sa zbaviť a toto je 150 % Mr. Green
a babu som mal,ale ja som to zatiaľ nikomu nevravel,len píšem zo skúseností druhých Cool

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 20:10
busch napsal:
ginzo napsal:
povedz jej:"ty s******á šlapka,si myslíš že si naj na svete,ale ja nie som taký k***t aby som bol stále s tebou,pochop to na mna proste nemáš,tak sa na mna v***r rovnako ako ja na teba a pochop že ty si tá posledná,ktorú chcem" Exclamation Exclamation Exclamation

Jo tak až budeš tohle říkat, to bych se přišel aj podívat Mr. Green Brick Wall

Tak to aj ja...a velmi rad Mr. Green

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 20:59
Musíš takticky ... Zlato, dáme si na chvíli pauzu, chci si trošku užívat života, vyrážet kamarády. pařit a kalit, chci si ještě užívat, chvilku bych chtěl zkusit nebejt k žádný holce citově zavázán... a bla bla .. to už je na tobě zbytek .. tohle je prostě takovej neutrál Smile

Petroubek (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 154
Bydliště: Bystřice nad Pernštejnem
10 025,- VK
Zasláno: po 15. srpen 2005 22:17
ginzo napsal:
povedz jej:"ty s******á šlapka,si myslíš že si naj na svete,ale ja nie som taký k***t aby som bol stále s tebou,pochop to na mna proste nemáš,tak sa na mna v***r rovnako ako ja na teba a pochop že ty si tá posledná,ktorú chcem" Exclamation Exclamation Exclamation

Tak to bych svý holce říct nikdy nedokázal. Zbavil bych se jí asi tak, že bych se s ní sešel s tím, že si s ní potřebuju promluvit. No a slušně bych jí řekl, že by bylo lepší se rozejít, že by to nevydrželo, popř. že mám jinou holku.
Mlč a nic se ti nestane!

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 08:32
Petroubek napsal:

Zbavil bych se jí asi tak, že bych se s ní sešel s tím, že si s ní potřebuju promluvit. No a slušně bych jí řekl, že by bylo lepší se rozejít, že by to nevydrželo, popř. že mám jinou holku.


To je asi nejlepsi. A to s jinou holkou uz jsem zkousel a... zabralo to.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK

Re: Jak se zbavit ženské?

Zasláno: út 16. srpen 2005 10:08
TaS napsal:

Jeden muj spolupracovnik (ktery by mohl byt myd dedou) mi radil, ze v momente kdy si najdes zenskou musis zacit uvazovat, jak se ji zbavit.

hehe takle by se mělo přemýšlet to je totiž navýsost praktické, ale z vlastní zkušenosti můžu říct že by to tak asi nešlo Cool
Ono je lepší to zkusit vyřešit elegantně-stačí se jen zamyslet co by ji stopro odpudilo Think
on les aura!

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 10:37
Jak se zbavit ženské? Prodat ji v Turecku a předstírat přepadení a únos. Mr. Green

Ale teď vážně: S upřímností si člověk koleduje ve většině případů spíš o hysterickou scénu. Podle mně je lepší ji postupně ve vztahu "otrávit", aby to ukončila sama. Chodit pozdě, přechodně omezit hygienu, neotvírat jí dveře, s výjimkou hospody chodit do dvěří první apod. Když to člověk postupně nenápadně stupňuje, do cca tří týdnu je volnej.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK

Re: Jak se zbavit ženské?

Zasláno: út 16. srpen 2005 10:57
mina napsal:

Ono je lepší to zkusit vyřešit elegantně-stačí se jen zamyslet co by ji stopro odpudilo Think


Ono se musis zamyslet poradne. Protoze kdyz to neni stopro, tak ji to vybudi k jeste vetsi aktivite a problem s rozchodem je jeste vetsi.

HOne (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 847
Bydliště: Trutnov
10 045,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 11:30
Zrovna to chci udělat.... díky za rady:)
HOne strikes again
aw yeah;)

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 13:44
romulus napsal:
S upřímností si člověk koleduje ve většině případů spíš o hysterickou scénu. Podle mně je lepší ji postupně ve vztahu "otrávit", aby to ukončila sama. Chodit pozdě, přechodně omezit hygienu, neotvírat jí dveře, s výjimkou hospody chodit do dvěří první apod. Když to člověk postupně nenápadně stupňuje, do cca tří týdnu je volnej.


Jj,souhlas...tohle jsem taky praktikoval (teda až na to omezení hygieny) a vyšlo to.Ještě je taky dobrý se s ní postupně vídat čím dál míň a míň,a až si potom budete promlouvat o vašem vztahu (jakože to určitě přijde) tak jí říct..."Víš zlato,mě je to líto,ale já teď nějak nemám vůbec čas.Mám toho spoustu v práci/škole/hospodě..."

Luke (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 76
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 15:21
Zcela jednoduše, řekl jsem jí ať si najde někoho jiného....

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 15:47
Luke napsal:
Zcela jednoduše, řekl jsem jí ať si najde někoho jiného....


krásně jednoduše.

ale nemyslím si, že by jednoduché věci na ženské platily.

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 17:51
Na ženské mě udivoje to že se pořád tváří jako strašně prokouknutelná a jednoduchá a přitom je strašně komplikovaná a chaotická Very Happy
on les aura!

BEZY (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 558
Bydliště: Karlovy Vary - Ruská kolonie
10 050,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 09:45
TaS napsal:
ale nemyslím si, že by jednoduché věci na ženské platily.

No tak tohle si řekl naprosto dokonale. S tim jejich převrácenym myšlenim... Shhh
What's up?

Luke (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 76
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 11:49
TaS napsal:
Luke napsal:
Zcela jednoduše, řekl jsem jí ať si najde někoho jiného....


krásně jednoduše.

ale nemyslím si, že by jednoduché věci na ženské platily.


jasně že to nefunguje hned, ale chce to trpelivost a opakování než pochopí že to myslíš vážně. Mám to vyzkoušené. Jen pozor aby jsi byl naprosto odhodlaný že to tak chceš. Pak se Ti může stát že zjistíš že se jí vlastně tak moc zbavit nechceš. A to je potom docela problém (taky vyzkoušené).

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: ne 21. srpen 2005 14:58
Luke napsal:
(taky vyzkoušené).


jojo, nejen ty Smile

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: ne 28. srpen 2005 21:28
romulus napsal:
S upřímností si člověk koleduje ve většině případů spíš o hysterickou scénu. Podle mně je lepší ji postupně ve vztahu "otrávit", aby to ukončila sama. Chodit pozdě, přechodně omezit hygienu, neotvírat jí dveře, s výjimkou hospody chodit do dvěří první apod. Když to člověk postupně nenápadně stupňuje, do cca tří týdnu je volnej.

To mi přijde jako blbost. Pak má pocit, že ke konci si byl normální, ale předtím si se snažil Very Happy. Navíc když tohle uděláš tak pak na tebe nevzpomíná asi zrovna v dobrým. baby se sice zbavíš, ale vědět, že na tebe někdo vzpomíná jako na nechutnýho kořeňa tak to taky není nejlepší pocit. takhle bych to taky nezkoušel Shame on You
Obrázek

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 06:52
manas napsal:
romulus napsal:
S upřímností si člověk koleduje ve většině případů spíš o hysterickou scénu. Podle mně je lepší ji postupně ve vztahu "otrávit", aby to ukončila sama. Chodit pozdě, přechodně omezit hygienu, neotvírat jí dveře, s výjimkou hospody chodit do dvěří první apod. Když to člověk postupně nenápadně stupňuje, do cca tří týdnu je volnej.

To mi přijde jako blbost. Pak má pocit, že ke konci si byl normální, ale předtím si se snažil Very Happy. Navíc když tohle uděláš tak pak na tebe nevzpomíná asi zrovna v dobrým. baby se sice zbavíš, ale vědět, že na tebe někdo vzpomíná jako na nechutnýho kořeňa tak to taky není nejlepší pocit. takhle bych to taky nezkoušel Shame on You

Ať na tebe bude vzpomínat jak chceš, tak tě bude porovnávat s tím novým, takže ti to je taky k ničemu Wink

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: čt 1. září 2005 21:01
No je fakt, že ač jsem jednu dobu posílal ženy do p*če doslova a osobně, tak to bylo ještě horší, tím více se pak držela, potvora... Rolling Eyes Takže s upřímností u nich nepochodíš, to platí na chlapy, baby to nepochopí. d'oh! Brick Wall

Takže jsem se pokoušel se jim znepříjemnit a musím se pochválit, vypěstoval jsem si to tak, že se mi to daří i když to nedělám schválně! Mr. Green

Je fakt, že když člověk umí lidi číst (u mladých samic je to sice 13685,359 krát těžší než u starších a nebo chlapů), tak najde způsob, kterým se zaručeně zprotiví a já tvrdím, že nejlepší lék na smutek a nešťastnou lásku je vztek, tudíš se musíte pro její vlastní blaho obětovat a být na ni tak hnusnej, že pak bude rozchod otázka tří slov a to konkrétně těchto dvou: Táhni! Laughing Wink
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 1. září 2005 21:07
Nepoznas to slavnu vetu? Smile).A komu sa nelubi nech ide do ... Mr. Green.Podla toho chodim ja.Niekedy som sa vela veci neodvazil robit preto lebo som rozmyslal nad tym co si pomyslia ostatni.Teraz ich mam jednoducho v pi*i a robim si co chcem.Zivot je hned lepsi Wink

Orpheus (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 72
Bydliště: Bratislava(SK)
10 025,- VK
Zasláno: pá 2. září 2005 22:32
Mno, jeden lahky sposob ako sa zbavit zenskej je, ze jej povies ze si gay a pritahuju ta uz len muzi alebo take nieco.. lol

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: so 3. září 2005 01:43
Dieg0 napsal:
Teraz ich mam jednoducho v pi*i a robim si co chcem.Zivot je hned lepsi Wink


Mno,ono sa tato teora da aplikovat v praxi,ale nie vzdy....mohol by si tvrdo narazit Wink

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: so 3. září 2005 11:27
Nejlepší způsob jak se zbavit ženský, je bejt chvíli mnou, ode mne to lítá samo ať chci nebo ne Mr. Green

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: so 3. září 2005 12:48
hanni napsal:
Dieg0 napsal:
Teraz ich mam jednoducho v pi*i a robim si co chcem.Zivot je hned lepsi Wink


Mno,ono sa tato teora da aplikovat v praxi,ale nie vzdy....mohol by si tvrdo narazit Wink
Povies mi nejaky priklad Mr. Green ?

andree (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 9

10 000,- VK
Zasláno: so 3. září 2005 14:16
napr. ze skoncis ako stary mladenec Very Happy

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: ne 4. září 2005 14:45
Len taky najjednoduchsi,co ma hned napadol:

Ked skoncis skolu a zacnes pracovat...skus si v praci robit co chces a posli sefa do p... asi sa v nej dlho neohrejes.A velmi skoro si tu Tvoju strategiu rozmyslis Wink

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: ne 4. září 2005 14:49
hanni napsal:
Len taky najjednoduchsi,co ma hned napadol:

Ked skoncis skolu a zacnes pracovat...skus si v praci robit co chces a posli sefa do p... asi sa v nej dlho neohrejes.A velmi skoro si tu Tvoju strategiu rozmyslis Wink


souhlasím... Ale tady to bylo řečeno ve smyslu zbavování ženy... Wink Tam narazíš akorát na sprosté nadávky, podrazy a pomluvy... A to všechno se dá přežít... Whistle Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 11. září 2005 16:25
Orpheus napsal:
Mno, jeden lahky sposob ako sa zbavit zenskej je, ze jej povies ze si gay a pritahuju ta uz len muzi alebo take nieco.. lol
No, některé ženské jsou dost sdílné a pak by Tvou historku mohlo brzo znát nepříjemně moc lidí ve Tvém okolí... Rolling Eyes Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 20. říjen 2008 20:15
ginzo napsal:
povedz jej:"ty s******á šlapka,si myslíš že si naj na svete,ale ja nie som taký k***t aby som bol stále s tebou,pochop to na mna proste nemáš,tak sa na mna v***r rovnako ako ja na teba a pochop že ty si tá posledná,ktorú chcem" Exclamation Exclamation Exclamation

Hahá, tak tohle se fakt povedlo Mr. Green Mr. Green Applause Taky bych se na to přišel podívat. Já osobně bych něco takovýho nebyl schopnej říct ani ze srandy, ani do vrby, prostě vůbec. Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 20. říjen 2008 20:27
Uff, nerad čitam prispevky z hardcore obdobia Angel

Nova, 0,2 verzia:
"Pozri, ja neviem, či som pre teba dostatočne dobry, predsa by si si nechcela zahadzovať život s takym hajzlom ako ja, vieš, koľko mužov ešte stretneš, ktorí ti splnia všetko, čo ti na očiach splnia ?" Whistle
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 20. říjen 2008 20:40
První verze byla o tom co nejvíc urazit jí, druhá je o tom co nejvíc urazit sebe... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 20. říjen 2008 21:01
Lenže druha je spoločensky prijateľnejšia Wink
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Cren (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 8

10 100,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 00:53
Ta druhá je hlavně nefunkční Wink .

Jinak jak se zbavit holky nějak šetrně? Myslim, že pokud tě měla aspoň trochu ráda, tak bez toho aby ses jí zhnusil, nebo jí ublížil to nepujde.

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 07:21
Jak se zbavit ženské, aby ji to nebolelo? Tak to teda nejde, alespoň podle mých zkušeností a zkušeností okolí. A nejlépe je říct to rovnou, bez omáčky: Rozcházím se s tebou, náš vztah už nemá smysl. - Konec, tečka - nevysvětlovat - nevracet se. Sice to strašně bolí, ale dá se to přežít. Je lepší to vědět hned na rovinu, než žít dlouho v naději....
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 08:23
Mr. Green nejlepší je otrávit ji natolik, že se nakonec ona bude chtít zbavit vás Mr. Green dosáhnete tak svého a ještě vás bude okolí litovat jak se na vás ta mrcha vykašlala Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 09:29
ad maka - taky řešení
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 10:42
ja kdyz sem se zbavoval nejake zenkse sem ji to rekl ze ji nemiluju ,.,.a jednou sem to udelal tak ze sem se sni pohadal ,.,.a ona mne znenavidela ,.. a nebolelo ji to snad Rolling Eyes
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 11:53
2Maki: tohle jsem taky jednou zkousel Mr. Green ale pak mi rekla, ze jestli se chci rozejit tak at to udelam ja Mr. Green Mr. Green

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 15:55
nejucinejsi je ji zabit a zakopat Mr. Green delam si srandu, ale vzdycky je to tezky a hlavne je to pripad od pripadu, neexistuje jedno reseni na vsechny
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 15:59
jak se vyhnout téhle diskuzi??? nejúčinnější je - nerozcházet se Laughing Shame on You
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 16:00
nebo se nedavat dohromady Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 16:03
JJ, oboje dobrá rada - kterou si ale vybrat Laughing
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 16:04
zatim se drzim te me, ale to jenom proto, ze zadna neni k dispozici Wink Sad
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 16:07
nonono - tak ty je měníš, když je nějaká jiná k dispozici??? tomu teda nerozumím
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 16:09
no to ne, prave ze neni vubec zadna, nejsu zadnej plejboj, prave naopak
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 16:17
Jo aha - vůbec žádná - tak se vydej na lov - chlapi jsou přeci lovci, ne?
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 16:37
no abych pravdu rekl tak su spis kuchar nez lovec Wink
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 17:07
inana napsal:
Jo aha - vůbec žádná - tak se vydej na lov - chlapi jsou přeci lovci, ne?


ja sem v tomhle spiš ženská Rolling Eyes Neutral
Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 17:08
to ja prave taky
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 17:13
Hmm, sem na tom stejně jako BunGee a The Koza Boy Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 17:14
koza boy Mr. Green Mr. Green sedlo. A to ani stydlivej nejsu, asi malo sebevedomi, nebo co
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 17:18
Já mám problém že sem stydlivej na mluvení... Jako sednout si vedle holky v busu mi nedělá problém, ale třeba oslovit ji, to nezvládám. Rolling Eyes
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 17:19
tak to si muzem podat ruce
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 17:38
ja si vedle ni ani nesednu Brick Wall
Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 17:41
tak to zkus, tim nic nezkazis, maximalne te posle do haje ze smrdis Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 17:53
nerad bych to riskoval Confused
Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 17:55
kasli na to za tohle ti nikdo hlavu neutrhne
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 18:07
Hehe, to jsme na tom podobně. Ještě, že jsem šťastně zadanej Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 18:09
jak ste se vubec seznamili Jeniku?
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Bonfire (+12)
VIP Redaktor


Příspěvky: 707
Bydliště: Tam kde ty ne
23 755,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 18:11
musis zkouset, pak ti to pude... vzdyt o nic nejde Very Happy
♫ co krok, punk rock ♫
HTC Touch HD / Acer Aspire 1406XC / Suzuki Swift GTi / 20cm dlouhé péro

!! SAMOVOLNĚ VZNĚTLIVÝ !!


Muj svist jezdi za:
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 18:13
Už jsem to tu psal... Wink Poznali jsme se na xchatu. Embarassed Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 18:17
tak seznamkam moc neholduju, teda vubec, prijde mi to divny, i kdyz moderni
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 18:18
To nebyla seznamka, prostě jsme si psali, psali, psali... Smile
//a proč se o tom tady vůbec bavíme? Já se jí zbavovat nechci Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 18:23
vsak kdybys to nahodou potreboval Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 20:43
Pri tychto vašich diskusiach ma teši, ake dobre je mať flegmu na všetku Smile
Aj ked nevylučujem, že občas je vynimka, ktora potvrdi pravidlo Wink
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 2. listopad 2008 18:34
Tyjo, ale já bych fakt nikomu nedokázal říct nic nepříjemnýho. Leda, že by mě hodně naštval, tak bych mu řekl něco, co Vy asi řikáte normálně. Já mam lidi rád, dokážu odpustit třeba za 5 minut...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: ne 2. listopad 2008 18:38
Já jsem na tom jak Jenda, ale uplne presne, jedine ze by mne nejak nastval, ale to jsou spis takovy kraviny. Ale odpustit dokazu behem 5 minut....

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 2. listopad 2008 18:42
To je dycky: "tak to mu nikdy nezapomenu" ... a za pět minut "co na tom sejde, on to tak určitě nemyslel" Laughing d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 3. listopad 2008 12:12
jak se zbavit ženské? pojď na MAGNUM Dance
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 3. listopad 2008 14:56
To jsem nikdy neměl... Fakt je to takovej hnus? Twisted Evil Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 3. listopad 2008 15:25
Jestli tím nebyla myšlená ta zbraň.... Think
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 3. listopad 2008 15:26
Vážně to vypadá, že jsem tak blbej? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 3. listopad 2008 17:58
uprimne? .. Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 3. listopad 2008 18:57
Raději ne. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: po 3. listopad 2008 19:13
No já když se zamiluju, tak se mě nezbavíte, asi byste museli sáhnout po té zbrani. Když na mě budete jen hnusní, tak si popláču, ale neodejdu. Leda byste byli opravdu moooc hnusní, ale to bych zase mohla sáhnout po zbrani já.
NJ ženských se zbavuje těžce. Moje mamka mi kdysi vyprávěla detektivku, kde byl pachatel obviněn z vraždy několika žen. A když se ho ptali, proč je zabil, tak řekl, že jim nechtěl říct, že by se s nimi chtěl rozejít, aby nebyly smutné..... Byl to citlivý muž Wink
Varda Elisabeth

malka (0)
Ženská
Ženská


Příspěvky: 5

10 070,- VK

no tak to ste pekne s...e

Zasláno: st 30. prosinec 2009 23:36
Norton napsal:
romulus napsal:
S upřímností si člověk koleduje ve většině případů spíš o hysterickou scénu. Podle mně je lepší ji postupně ve vztahu "otrávit", aby to ukončila sama. Chodit pozdě, přechodně omezit hygienu, neotvírat jí dveře, s výjimkou hospody chodit do dvěří první apod. Když to člověk postupně nenápadně stupňuje, do cca tří týdnu je volnej.


Jj,souhlas...tohle jsem taky praktikoval (teda až na to omezení hygieny) a vyšlo to.Ještě je taky dobrý se s ní postupně vídat čím dál míň a míň,a až si potom budete promlouvat o vašem vztahu (jakože to určitě přijde) tak jí říct..."Víš zlato,mě je to líto,ale já teď nějak nemám vůbec čas.Mám toho spoustu v práci/škole/hospodě..."


no ja som dievca a toto je podla mna pekne ponizujuce pre tu zenu - sa zacne zamyslat, ze co robi zle, ako vam to ulahcit, ked toho mate vela...normalny chlap zene normalne povie, ze chce vztah ukoncit...som sokovana, ze toto by niekto starší ako 16 rokov naozaj v praxi urobil... Thumb down!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 31. prosinec 2009 00:05
Já bych na to neměl nervy... A hlavně bych to těžko začal dělat, když takovej jsem průběžně pořád. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 31. prosinec 2009 00:13
v poslední době se mi osvědčilo jí řict, že ji mám víc než rád (nebo cokoliv takovýho) Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 31. prosinec 2009 00:22
Ale tohle je myšleno asi jako už když s ní chodíš a chceš skončit. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 31. prosinec 2009 00:32
jenda^^ napsal:
Ale tohle je myšleno asi jako už když s ní chodíš a chceš skončit. Mr. Green


ale tak třeba se někdo bude chtít zbavit kámošky... Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: čt 31. prosinec 2009 01:05
Tohle bych měl začít řešit...
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 31. prosinec 2009 01:07
Sakra... proč to neumíte říct narovinu? Razz

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 31. prosinec 2009 01:08
Já to řekl na rovinu... Myslím... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: čt 31. prosinec 2009 01:08
Jenže když jí to řeknu, tak se začne smát, že si z ní dělám pr...
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 31. prosinec 2009 01:09
Tak to je asi na drogách v tom případě Mr. Green Tak jí důrazně vysvětli, že tohle opravdu p*del není Wink

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 31. prosinec 2009 01:10
Tak až Tě potká s jinou, tak jí to třeba dojde. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: čt 31. prosinec 2009 01:14
Jo to něco v tom smyslu říkala, že to by asi ten signál byl Mr. Green
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 31. prosinec 2009 01:29
2 moucha: teoretiky mám nejradši... Think Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 31. prosinec 2009 01:40
Tak u Tebe je to něco jinýho Wink Smile
Ale když Thompson je v takovém tom věku, kde chodíš s holkou maximálně 3 měsíce... Smile (Taky jsem v něm) Mr. Green
Tak musíš pochopit, že je to fakt něco jinýho Anxious

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: čt 31. prosinec 2009 17:42
Moucha: Už je to přes 3 měsíce..pomalu 4 Magor Wink
Obrázek

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: pá 1. leden 2010 10:41
ad romulus a malka - tak to jste teda pěkní srabi. Jestli jsem dobře pochopila - chcete se rozejít, ale tak (pardon) primitivně, že to navléknete na druhou stranu a VY budete z obliga.
Souhlasím s mouchou - řekněte to na rovinu.
Jste mě po ránu po novém roce vytočili (i kdyby to byl jen fftip...). Nesnáším sraby...
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 1. leden 2010 12:21
2 inana: tak malku jsi myslím pochopila rozhodně špatně. Píše v podstatě to, co Ty Think
A mou účast (tu starší i tu aktuální) v téhle diskuzi ber trošku s rezervou. Je tu spousta diskuzí, které se píšou spíš pro zábavu. Co tu píšu úplně neodpovídá tomu, co řeším doma. Nic na druhou stranu nenavlékám. To by se mi nepodařilo, ani kdybych chtěl.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 1. leden 2010 13:43
2Thompson: no a vidíš to? Něco okolo 3 měsíců a už se chceš rozejít Razz Mr. Green

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: pá 1. leden 2010 18:15
ad romulus - tak to jo, to je jina. Odvolavam, co jsem napsala. Ale jinak v ostatnich pripadech na tom trvam Confused
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 4. leden 2010 20:32
za pár měsíců budu taky potřebovat poradit, jak se zbavit baby. už toho mám vážne dost a chci udělat razantní změnu ve svém životě, což se se starou babou nedá ( a navíc protivnou) Confused Confused Confused
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 4. leden 2010 22:37
podle mě je nejlepší jí nikdy neukázat, kde bydlíte. pak nemůže dolejzat Mr. Green (praktikoval jsem a maximální spokojenost). a pak takový týden ignorujete telefonáty a smsky Mr. Green (nebo zřídíte blacklist).
//a samozřejmě napíšete nějaký minimálně nějaký vzkaz "Je konec. Sereš mě." (samozřejmě více zaobaleně)
NoArtist / NoName

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: út 5. leden 2010 01:19
Ty vole, to sa snad ani nikde neukazovať, aby sa nahodou nezačala zaujimať a tak sa vyhnuť akemukoľvek zbavovaniu Mr. Green
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: út 5. leden 2010 19:59
jej - tak proc s tema holkama chodite??? Brick Wall
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 5. leden 2010 20:09
protože s chlapama některé věci nejsou "ono" Mr. Green
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: út 5. leden 2010 20:10
ad drutek - dik, tak ted jsem to pochopila, ja zas radsi s chlapem...
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: út 5. leden 2010 22:06
Kyla Cole hovori, že so žena vie o druhej žene, čo jej je prijemne, tak je to lepšie Slinták
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 6. leden 2010 17:17
jo něco podobného tu máme v práci. jen chlap ví, co chlapovi dělá dobře Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: st 6. leden 2010 18:17
Až teraz som pochopil, prečo vždy tak nadavaš, ked tam ideš Mr. Green
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

fbio (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 356
Bydliště: Vranov 274
13 921,- VK
Zasláno: čt 7. leden 2010 09:43
Hlavně to udělat osobně, né jako já vůl asi před 6 nebo 7 rokama, kdy jsem se s jednou rozešel přes ICQ. A taky se nedávno s kamoškou rozešel přítel přes zprávu na Facebooku, to taky není ideální

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 7. leden 2010 12:26
fbio, některé si o to, ale taky přímo říkají... taky s tím mám zkušenosti Angel
NoArtist / NoName

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 7. leden 2010 13:36
Rikaji, nerikaji, je to svinstvo Wink
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 7. leden 2010 13:56
ginzo, jestli je svinstvo napsat holce, která ti řekne "no, já nevím, já se asi vrátím ke svýmu bývalýmu. ale ze 3 dny až budu u něj na oslavě, tak ti napíšu, jak jsem se rozhodla, jestli budu mít kredit. ale tebe miluju", aby šla do háje, tak jo, a když jsem jí osobně ještě řekl, aby si rozmyslela, co vlastně chce...
NoArtist / NoName

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 7. leden 2010 14:08
Někde jsem slyšel elegantní způsob Smile dát holce kopretinu (či co) jen s jedním okvětním lístkem Laughing
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 7. leden 2010 15:49
A kde ji teď v zimě seženu? U nás jsem žádnou neviděl snad ani v létě. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: čt 7. leden 2010 16:04
a ona zacne odtrhavat tie listky zo slovami , má mne rád Very Happy , nemá mne rád ........ a ked jej das s jednym vyjde jej to prve Very Happy
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 7. leden 2010 18:34
áááále hlavně: která to zná? já sám to slyším poprvé... Think
NoArtist / NoName

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 7. leden 2010 19:10
jenda^^ napsal:
A kde ji teď v zimě seženu? U nás jsem žádnou neviděl snad ani v létě. Mr. Green


Si neumíte poradit!! A co umělé, od pravé skoro k nerozeznání a vydrží déle! Idea Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 7. leden 2010 19:14
jen aby z ní šly otrhat ostatní lístky Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 7. leden 2010 19:16
Nůžkama!!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 7. leden 2010 19:33
štipačkama Magor Magor
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 7. leden 2010 19:50
Beat: hlavně, že v topicu vedle popisuješ, jak umělý stromečky zatěžujou životní prostředí... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 7. leden 2010 19:59
tak né no Magor ááchjo, co na tom nechápete? Mr. Green tak mě už napadá dát ji jenom granát... ten snad sezenete i v zime Magor
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 7. leden 2010 20:37
Dynamit, jak již zpíval Olympic!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 8. leden 2010 03:35
ad. Wojcek+kopretina:

citace:
jenda^^
Co by podle Tebe znamenalo, kdyby Ti kluk dal kopretinu s jednim okvětním lístkem?
páťo
Very Happy tak bych na něj koukala jak jojo Very Happy
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 8. leden 2010 11:16
To jsem tu už taky psal Wink
NoArtist / NoName

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: pá 8. leden 2010 12:49
Zajímavé to tu je, zajímavé...
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 8. leden 2010 16:55
Ale rada žádná! Think Think A přitom jako žena by jsi mohla nejlépe poradit, no omlouvá tě že jsi nemocná. Eh? Eh?
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: pá 8. leden 2010 17:39
jo ja to sem napisu - jak se zbavit zenske - a ty budes mit recept zadarmo Magor . Sama nevim, na kazdou pusobi neco jineho a za jinych okolnosti
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 8. leden 2010 18:19
tak ten na to jde vostře Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 8. leden 2010 20:30
škoda že to nejde udělat nějak jednoduše. žadné soudy, jen zajít na úřad a řícz, že už nechcete být spolu, ať tu svatbu anulují. a nebo říct: já už tu krávu nehci!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 8. leden 2010 22:36
No, Drutku, Ty to máš teda fakt pěkně ujasněný. Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: pá 8. leden 2010 22:39
Tak nakonec to nebude potřeba Smile
Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 8. leden 2010 22:40
Hlavně někomu to tady může posloužit jako dobrý nápad. Whistle Whistle Whistle Magor Magor Magor
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 9. leden 2010 00:56
drutek napsal:
škoda že to nejde udělat nějak jednoduše. žadné soudy, jen zajít na úřad a řícz, že už nechcete být spolu, ať tu svatbu anulují. a nebo říct: já už tu krávu nehci!!! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
to musíš být v muslimském světě.tam stačí říct jen třikrát "zapuzuji tě". Wink
NoArtist / NoName

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: so 9. leden 2010 23:34
Jedna: jsem říkal že je to elegantní způsob Mr. Green to znamená pro inteligentní baby...! Zas na druhou stranu.. kdo by se chtěl zbavit inteligentní baby? Těch je jak šafránu d'oh!
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: so 9. leden 2010 23:35
Ale no, toto bolo šovinisticke Smile
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 27. duben 2010 02:43
Aha, tak tohle je dobrej tip jak se rozejít Mr. Green

Obrázek

CZ:

Drahá Janet,
myslím, že bychom se měli rozejít. Rád bych Ti řekl proč, ale na popisování svých citů zrovna prožívám těžké období, takže jsem místo toho nakreslil obrázek sebe, jak jedu na žirafě.

Promiň, ZF

 
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: so 1. květen 2010 10:21
já se potřebuji zbavit manželky a zatím to nejde Evil or Very Mad
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: so 1. květen 2010 12:10
Tak jí nakresli, jak jezdíš na kamarádce Mr. Green
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 1. květen 2010 12:35
Spíš vyfoť Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: so 1. květen 2010 14:49
Ještě že jsem to naštěstí neudělal Smile
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 1. květen 2010 15:52
drutek: většina z nás řeší spíš opačný problém. jinak věř, že zbavit se ženský není problém. stačí pár hnusáren a je to Wink jen pokud seš ženatý, tak bacha na podmínky rozvodu. to by mohl být problém.
NoArtist / NoName

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: so 1. květen 2010 17:26
to je právě ten problém. navíc my jsme teď v situaci, kdy se opravdu nemůžemem rozvést. a to bude trvat tak ještě rok Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Fph (+6)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 28 let
Příspěvky: 1318

120 996,- VK
Zasláno: so 1. květen 2010 18:05
nezavidim Confused

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: so 1. květen 2010 18:07
Já bych zas rozvody zrušil...jen si užíjte to co jste si vzali Smile Wink
Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 5. květen 2010 22:43
však ono se ti to jednou vymstí.... Magor Magor Magor skoro každý pozná, to co jsem poznal já
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: st 5. květen 2010 22:59
treba rozpýliť postel ak ešte nespávaš na gauči Magor
Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 6. květen 2010 10:29
drutek napsal:
to je právě ten problém. navíc my jsme teď v situaci, kdy se opravdu nemůžemem rozvést. a to bude trvat tak ještě rok Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad


Jo tak tohle znám a nakonec m,ne vyhodila ona. Jo a jsem ji za to vděčen, pravda odsral jsem to parádně a ještě sem tam nějaký ten průser odnesu, ale jsem šťastný s jinou ženou akupodivu s bejvalou si taky rozumíme a nemáme žádnou divočinua domluvíme se prakticky na všem. Škoda že to nešlo když jsme byli spolu, ale zase bych neměl inanku a ta je ve všem mnohem lepší než bejvalka.

Nejlepší je se zbavit tak že to říci na rovinu. Jiná cesta není. Hlavně se nenechávat vydírat.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 6. květen 2010 19:48
tak situaci u nás doma bych ti mohl popsat do sz. nemusí to vědět každý. možná, že budeš vědět jak dál
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: čt 20. květen 2010 20:11
Ahoj lidičky, koukám, že je tu stále hromada problémů k řešení...
Varda Elisabeth

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: čt 5. duben 2012 20:11
zbaviť sa ženskej ? Very Happy jednoducho Very Happy

len to chce prešpekulovaný plán Very Happy
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 5. duben 2012 21:02
Zbavit ženské (pokud spolu nebydlíte) je jednoduché. Stačí pozvolna omezit komunikaci, a to důsledně!

Horší je, jak jí získat! Pokud tedy nejdete k první stokilové /šeredce/ na ulici, co se na vás trochu usměje. Takových je právě problém se zbavit. Ta se totiž na vás přímo přisaje.
Můžu potvrdit z vlastní zkušenosti. Na jednu takovou schůzku domluvenou po mailu jsem šel (jak přesně vypadá jsem ani podle pár fotek neměl zaručenou představu, jen jsem měl tušení, že nosí velikost xl). Ale zdála se být dost nadržená. Tak jsem se to vydal prozkoumat. Můžu říct, nadržená parádně. Avšak - sice pár kilo navíc mi nevadí, ale jakmile někoho nemůžu obejmout je to konečná. Tato nebyla xl, ale spíš xxxl (a nejhorší na tom bylo, že k tomu ani neměla odpovídajícím způsobem velké přednosti). Navíc se vyžívala v posílání ohromného množství smsek. To mě ničilo. Tak jsem odepisoval méně a méně. Jedna schůzka a dost.

Ale můžu říct, že toto jen ten prototyp, co se přisaje a už se nechce x týdnů pustit.
 

Aspoň trochu pohledný holky se ale zbavíte hned. Nejpozději za chvíli.
NoArtist / NoName

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: čt 5. duben 2012 21:03
pohledná holka sa ťa zbaví sama Very Happy
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 5. duben 2012 21:05
Přesně. A pokud se jí zbavíš ty, tak si jí najde někdo jiný. Brzy.

Ale ošklivá (nebo divná uvnitř) za tebou pořád doráží...
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 5. duben 2012 21:07
Palučko, ty mi kradeš slova.. Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 5. duben 2012 21:13
Divná uvnitř? Jako že tam má zuby? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 5. duben 2012 21:15
Ne, že má jednu ledvinu, dvoje játra, jednu plíci a pět žaludků.. Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 5. duben 2012 21:15
Hm, to taky. Ale myslel jsem tím to, že je mrcha, má nějakou zvláštní úchylku, hysterická, protivná, frigidní apod. Cool Takové se zbavíš taky špatně. Stejně tak té, která má divné známosti nebo minulost a nikdo ji kvůli tomu nechce.
NoArtist / NoName

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: pá 6. duben 2012 20:02
Já jsem takový ten typický facebookový uživatel, takže já se s holkou rozejdu tak, že ji smažu, případně pošlu plzničku.
Ale rande, to už je složitější.. musím ji na zeď dávat různé fotky květin a večeří.. Rolling Eyes
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: pá 6. duben 2012 20:17
dej ji tam své , trenírky Very Happy ale bez trenírek Very Happy
Obrázek

danielsio6 (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 7

10 190,- VK
Zasláno: ne 19. květen 2013 07:05
Jednou se zbavíš a pakzjistíš že všechny jsou stejné Very Happy

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 1 z 17




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna