Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Poradna o elektronice a počítačích

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 481, 482, 483
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Chytne se Poradna?

Hlasování ukončeno 27.12.2006 20:58
Ano:
75% 75% [ 9 ]
Ne:
16% 16% [ 2 ]
Jdi raději jinam (třeba www.zive.cz):
8% 8% [ 1 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík

Věk: asi 25 let
847 503,- VK
Zasláno: pá 27. říjen 2023 16:33
Falešné balíky teď frčí, taky mi takové maily chodí.
Ale mám lepší zážitěk...
Před pár měsíci mi volali z banky, že můj účet byl napaden hackery že je třeba jednat hned teď, že jinak mi účet zablokují. Tak říkám, že ať ho tedy zablokují no, když je napadený hackery... Navíc ani u téhle banky nemám účet... d'oh!
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík

Narozen: 2. srpen
369 806,- VK
Zasláno: ne 29. říjen 2023 22:10
To mi připomíná, že mi chodí i SMSky k falešným balíkům. Typicky od DHL Very Happy Časem snad budou jezdit i auta s krabicemi plné falešných balíčků.

Už mi volal i "bankéř" z ČNB Laughing

BTW teď plánuji na půl clandestino pracovní homeoffice (byl legal do doby, než naši matláci připravili antidatovaný a ode mě zatím nepodepsaný dodatek ke smlouvě o HO, protože se jim nechce platit příplatky podle nového zákona), tak jsem si zprovznil na NASu svou vlastní VPNku, kdyby se mi nešlo připojit k pracovní VPNce, ať mám českou IPinu.
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík

847 503,- VK
Zasláno: út 31. říjen 2023 04:18
Elephant napsal:
To mi připomíná, že mi chodí i SMSky k falešným balíkům. Typicky od DHL Very Happy Časem snad budou jezdit i auta s krabicemi plné falešných balíčků.

Naštěstí pokud je to balík dobírku, tak to není tak anonymní. Občas někdo podváděl třeba na Aukru a posílal na dobírku krabice s šutrem, ale vždy ho chytili. Navíc jezdit s autem je daleko rizikovější, auto má SPZ. Ano, ta může být falešná/kradená, ale i to je další riziko...

citace:

Už mi volal i "bankéř" z ČNB Laughing

No, to je další level. Vlastně další level bude, až bude volat sám prezident. Jakože fake reklamy s ním, že mám do něčeho investovat jsem už viděl...
citace:

BTW teď plánuji na půl clandestino pracovní homeoffice (byl legal do doby, než naši matláci připravili antidatovaný a ode mě zatím nepodepsaný dodatek ke smlouvě o HO, protože se jim nechce platit příplatky podle nového zákona), tak jsem si zprovznil na NASu svou vlastní VPNku, kdyby se mi nešlo připojit k pracovní VPNce, ať mám českou IPinu.

Vůbec jsem nepochopil, co píšeš. Clandestino je něco někde v Jižní Americe? Proto potřebuješ českou IP adresu? Aby nezjistili, že jsi na home office v Mexiku? Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík

Narozen: 2. srpen
369 806,- VK
Zasláno: út 31. říjen 2023 07:45
Jo, nějak tak. Jen ta lokalita bude/je/byla jiná.

Z Facebooku se stává žumpa plná podvodných reklam. Stále častěji vidím reklamy s Pavlem, falešné investice, falešné přivýdělky i falešné právní pomoci obětem podvodů.
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík

847 503,- VK
Zasláno: čt 2. listopad 2023 01:23
Elephant napsal:
i falešné právní pomoci obětem podvodů.

To je geniální cílení - kdo je hloupý, že na něco naletěl jednou, tak může naletět na něco jiného podruhé... d'oh!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 483 z 483