ÚvodČlánkyFórumMapa členůVtipyBlbinkyFAQAutořiKontaktRSS

Články se štítkem „internet“

Konec VySemNesmíte jak ho znáte... APRÍL!

1. dubna 2010 | Redakce
Konec VySemNesmíte jak ho znáte... APRÍL! Jistě jste si všimli, že na VySemNesmíte se toho děje čím dál méně. Zkrátka nám již dochází síla...
Tak jsme se s těžkým srdcem rozhodli k radikálnímu kroku.

Řekněte „ne“ cenzuře Internetu

20. srpna 2009 | LivArt
Řekněte „ne“ cenzuře Internetu Jak je vám jistě známo, O2 a Vodafone se dali do boje s dětskou pornografií a začali blokovat stránky obsahující závadný obsah. Věc určitě chvályhodná při správném provedení, které ale jmenovaní bohužel zrovna nepředvedli.

VySemNesmíte se přidává do iniciativy proti IE6

8. srpna 2009 | Redakce
VySemNesmíte se přidává do iniciativy proti IE6 O tom, že Internet Explorer 6 je zastaralý, pomalý, plný bezpečnostních mezer a zbytečně komplikuje práci tvůrcům webu, není žádného sporu. Stále ho však používá nezanedbatelné procento uživatelů. Těm je věnován tento článek.

Pošli to všem svým...

28. června 2009 | Varda
Pošli to všem svým... Když mi bylo 10 let. Přišel mi od kamarádky z tábora dopis s textem, že mám na první z pěti uvedných adres poslat pohlednici s obrázkem svého města. A svým pěti kamarádkám poslat dopis s opsaným textem, adresami bez té první a nakonec připsat svou. Příslibem bylo, že do měsíce dostanu pohledy od neznámých přátel z celého světa. Byla jsem nadšená a moc jsem se těšila. Pohlednici jsem dostala jednu asi po půl roce...

Google má novou ikonku - lidé panikaří!

11. ledna 2009 | jenda^^
Google má novou ikonku - lidé panikaří! Něco takového by nikdo nečekal. Největší událost letošního roku právě přišla. Google totiž změnil svůj favicon. Zprávu o tomto jsme si mohli přečíst na všech renomovaných zpravodajských serverech a VySemNesmíte není vyjímkou.

Řešení častých problémů s hraním přes Hamachi

21. prosince 2008 | jenda^^
Řešení častých problémů s hraním přes Hamachi Hraní her přes Hamachi je dnes bezesporu velice populární. Bohužel s tím se pojí i mnoho problémů. V tomto článku se pokusíme zaměřit na ty nejrozšířenější.

© 2005 - 2024 VySemNesmíte.cz, Design: © 2009 jenda^^
Nikdo nesmí bez souhlasu autorů kopírovat grafiku, texty ani cokoliv jiného z těchto stránek. Veškeré informace uveřejněné na těchto stránkách jsou určené pouze pro vzdělávací účely a nesmí být použity pro komerční využití nebo v rozporu se zákony. Autoři nenesou odpovědnost za nevhodné použití dat z těchto stránek. Podrobnější podmínky.