ÚvodČlánkyFórumMapa členůVtipyBlbinkyFAQAutořiKontaktRSS

Články v sekci Z redakce

Čekání na Ježíška

11. prosince 2010 | Wojcek
Čekání na Ježíška Jelikož zbývá už jen 14 dní do Štědrého dne, rozhodl jsem se napsat krátkou povídku, která Vám snad ukrátí dlouhou chvíli při čekání na Ježíška. Tak, jako se o to snaží hrdinové tohoto příběhu.

Konec VySemNesmíte jak ho znáte... APRÍL!

1. dubna 2010 | Redakce
Konec VySemNesmíte jak ho znáte... APRÍL! Jistě jste si všimli, že na VySemNesmíte se toho děje čím dál méně. Zkrátka nám již dochází síla...
Tak jsme se s těžkým srdcem rozhodli k radikálnímu kroku.

Soutěž o nejlepší příspěvek roku 2009 – prodloužena

24. ledna 2010 | Redakce
Soutěž o nejlepší příspěvek roku 2009 – prodloužena Jak si možná vzpomínáte, před více než rokem proběhla soutěž o nejlepší příspěvek na fóru VSN. Nyní přichází druhý ročník této soutěže a bude se hledat nejlepší příspěvek za rok 2009.

Novoroční projev prezidenta VSN

1. ledna 2010 | romulus
Novoroční projev prezidenta VSN Místo poslechu novoročního projevu prezidenta ČR jsem se pustil do sepsání svého projevu a to „tradičního“ projevu prezidenta VSN. Jistě se z něj dozvíte mnoho zajímavých informací, které znáte, nebo vás nezajímají. :-)

PF 2010

1. ledna 2010 | Redakce
PF 2010 Další rok je za námi. Pro někoho byl dobrý, pro někoho tak úplně ne. My ale všem do roku nového přejeme jen a jen to nejlepší.

Přichází nové VSN!

26. prosince 2009 | Redakce
Přichází nové VSN! Dlouho se o něm mluvilo a teď je konečně tady. Sice značně nekompletní, ale přece. Pojďme se podívat, co je (zatím) nového na novém VySemNesmíte.

FRANTA - Povídka č. 1

14. srpna 2009 | Wojcek
FRANTA - Povídka č. 1 Dochtor mě jednou řek, že su tak jedinečnej, že by o mě měl někdo neco napsat, no ale páč se k temu nikdo porád nemá, toš to udělám sám. Síknu desítku a poďme!

Víkendový sraz VSN - první informace

12. března 2009 | romulus
Víkendový sraz VSN - první informace Pro náš víkendový sraz již známe místo, známe termín, částečně i program a další podrobnosti. Čtěte, první informace a nezapomeňte aktualizovat svůj zápis v prezenční knize, ať víme, kdo všechno se setkáme. Kdo nepřijede, bude litovat. ;-)

Zapište se do prezenční knihy na I. megasraz VSN

9. února 2009 | Redakce
Zapište se do prezenční knihy na I. megasraz VSN První víkendový sraz VSN je ještě zahalený spoustou tajemství, ale jedno je naprosto jisté - BUDE a bude stát za to! S Tebou, nebo bez Tebe. To záleží na tom, jestli se včas zapíšeš do prezenční knihy. Klikni a piš!
Z redakce | Štítek: sraz

Ponovoroční projev prezidenta VSN

2. ledna 2009 | romulus
Ponovoroční projev prezidenta VSN Po včerejším projevu voleného prezidenta ČR je tu projev samozvaného prezidenta VSN. Který je lepší a přinese lidstvu více užitku, nechám k posouzení čtenářům.

© 2005 - 2024 VySemNesmíte.cz, Design: © 2009 jenda^^
Nikdo nesmí bez souhlasu autorů kopírovat grafiku, texty ani cokoliv jiného z těchto stránek. Veškeré informace uveřejněné na těchto stránkách jsou určené pouze pro vzdělávací účely a nesmí být použity pro komerční využití nebo v rozporu se zákony. Autoři nenesou odpovědnost za nevhodné použití dat z těchto stránek. Podrobnější podmínky.