ÚvodČlánkyFórumMapa členůVtipyBlbinkyFAQAutořiKontaktRSS

Články se štítkem „povídka“

Mustard, the movie

17. února 2012 | Wojcek
Mustard, the movie Milovník párkových slavností musí čelit obrovskému problému a to, že došla hořčice. Jeho kamarád se mu snaží ze všech sil pomoci, ale nakonec nic nedopadne tak, jak mělo. Ponořte se spolu s našimi hrdiny do strastiplného dobrodružství a dechberoucí akční podívané.

Tragikomický příběh dvou přátel v jednom bytě, jehož autory a hlavními představiteli jsou Wojcek a Asator.
» Nehodnoceno | Komentáře: 5

Čekání na Ježíška

11. prosince 2010 | Wojcek
Čekání na Ježíška Jelikož zbývá už jen 14 dní do Štědrého dne, rozhodl jsem se napsat krátkou povídku, která Vám snad ukrátí dlouhou chvíli při čekání na Ježíška. Tak, jako se o to snaží hrdinové tohoto příběhu.

FRANTA - Povídka č. 1

14. srpna 2009 | Wojcek
FRANTA - Povídka č. 1 Dochtor mě jednou řek, že su tak jedinečnej, že by o mě měl někdo neco napsat, no ale páč se k temu nikdo porád nemá, toš to udělám sám. Síknu desítku a poďme!

© 2005 - 2023 VySemNesmíte.cz, Design: © 2009 jenda^^
Nikdo nesmí bez souhlasu autorů kopírovat grafiku, texty ani cokoliv jiného z těchto stránek. Veškeré informace uveřejněné na těchto stránkách jsou určené pouze pro vzdělávací účely a nesmí být použity pro komerční využití nebo v rozporu se zákony. Autoři nenesou odpovědnost za nevhodné použití dat z těchto stránek. Podrobnější podmínky.