ÚvodČlánkyFórumMapa členůVtipyBlbinkyFAQAutořiKontaktRSS

Články v sekci Bulvár

Informace v rubrice Bulvár pocházejí ze špatně informovaných, nedůvěryhodných zdrojů, jsou neověřené, překroucené a někdy možná i zcela smyšlené.

All informations in "rag" section are taken from wrong informed, untrustworthy sources, they are unverified, falsified and sometimes may be wholly assumed.

ČSSD jde do evropských voleb s obehranou, ale ověřenou písničkou

8. února 2009 | romulus
ČSSD jde do evropských voleb s obehranou, ale ověřenou písničkou Po zdrcujícím úspěchu v krajských volbách, kde ČSSD přesně vystihla potřeby občanů ČR a nabídla jim neplacení 30,- Kč poplatků u lékaře, zkouší podobným způsobem dobít i evropský parlament. Jako první zpravodajský server známe podrobnosti. Takže volte ČSSD a čtěte náš článek a opět můžete ušetřit.

Rozhovor dvou trafikantů

4. února 2009 | Pan Neznámý
Rozhovor dvou trafikantů Dnes jsem při svém putování po městě zaslechl rozhovor trafikanta s trafikantkou. Když jsem to slyšel, nedalo mi nezapnout v mobilu záznam zvuku, abych ho pak mohl přepsat a podělit se s vámi.

Google má novou ikonku - lidé panikaří!

11. ledna 2009 | jenda^^
Google má novou ikonku - lidé panikaří! Něco takového by nikdo nečekal. Největší událost letošního roku právě přišla. Google totiž změnil svůj favicon. Zprávu o tomto jsme si mohli přečíst na všech renomovaných zpravodajských serverech a VySemNesmíte není vyjímkou.

Nová služba nezadaným ženám a dívkám!

6. dubna 2008 | Redakce
Nová služba nezadaným ženám a dívkám! Podle lidové moudrosti každá žena a dívka, která není na prvního máje políbena pod rozkvetlou třešní do roka uschne! Členové VSN se rozhodli zachránit před tímto nemilosrdným osudem všechny ohrožené ženy a dívky. Více čtěte v našem článku.

Z Ozzyho bude hip-hoper!

16. února 2008 | jenda^^
Z Ozzyho bude hip-hoper! Metalová hvězda, bývalý zpěvák skupiny Black Sabath, Ozzy Osbourne, prohlásil, že bude rapovat v hiphopu.

Bulvár: New Trabi - legenda opět ožívá!

23. srpna 2005 | Roman Gregor
Bulvár: New Trabi - legenda opět ožívá! Tak tohle nikdo nečekal. VW koupil další legendární továrnu včetně práv na legendární značku. Vedení nelenilo a již nyní slibuje oživit legendární vůz - známý bakelitový Trabant.

© 2005 - 2020 VySemNesmíte.cz, Design: © 2009 jenda^^
Nikdo nesmí bez souhlasu autorů kopírovat grafiku, texty ani cokoliv jiného z těchto stránek. Veškeré informace uveřejněné na těchto stránkách jsou určené pouze pro vzdělávací účely a nesmí být použity pro komerční využití nebo v rozporu se zákony. Autoři nenesou odpovědnost za nevhodné použití dat z těchto stránek. Podrobnější podmínky.