ÚvodČlánkyFórumMapa členůVtipyBlbinkyFAQAutořiKontaktRSS

Wojckova škola vaření - Grilovaná makrela (speciál)

27. června 2012 | Wojcek
Wojckova škola vaření - Grilovaná makrela (speciál) Po dlouhé době je tu opět Wojckova škola vaření a s ní i jedna dobrůtka. Počasí se umoudřilo, přestalo pršet a já dostal chuť ugrilovat si na zahradě makrelu.

Proboha! / Religulous (2008) česky na YOUTUBE.COM Externí odkaz

25. ledna 2012 | jenda^^
Proboha! / Religulous (2008) česky Larry Charles (režisér filmu Borat) a slavný politický komentátor a komik Bill Maher, který se nikterak netají svým názorem, že náboženství je porucha myšlení a brání lidem používat selský rozum, spojili své síly a natočili dokument Religulous (spojení slov religion-náboženství a ridiculous-směšný), v kterém navštěvují slavné náboženské destinace, vedou rozhovory s věřícími z různých náboženských skupin a snaží se formou satiry dokázat, že organizované náboženství je zdraví a mozku především smrtelně škodlivé.
Zdroj: dokumentarni.tv Externí odkaz
Díky: www.tlamiczka.com/2012/01/bozinku-bud-milosrdny-dej-mi-kulomet.html Externí odkaz

Čekání na Ježíška

11. prosince 2010 | Wojcek
Čekání na Ježíška Jelikož zbývá už jen 14 dní do Štědrého dne, rozhodl jsem se napsat krátkou povídku, která Vám snad ukrátí dlouhou chvíli při čekání na Ježíška. Tak, jako se o to snaží hrdinové tohoto příběhu.

Wojckova škola vaření - druhý díl

13. září 2010 | Wojcek
Wojckova škola vaření - druhý díl Základem úspěšného krájení je ostrý nůž. Jak toho docílit jsme se naučili minule. Nyní Vám ukážu, jak naporcovat surovinu a nepořezat se při tom. Také se podíváme na to, jak nožem „utřít“ česnek.
Nakonec si zkusíme uvařit dvě jídla: bramborovou placku a tuňákový salát.

Wojckova škola vaření - první díl

6. září 2010 | Wojcek
Wojckova škola vaření - první díl V dnešním díle školy vaření se podíváme na to, jak se správně starat o svůj nůž, a konečně začneme i vařit. Na programu je ovesná kaše a pro ty náročnější přírodní vepřový řízek.

Wojckova škola vaření - úvodní díl

30. srpna 2010 | Wojcek
Wojckova škola vaření - úvodní díl Vítejte u pilotního dílu Wojckovy školy vaření. Mým cílem nebude naučit Vás vařit profesionálně a s prstem v nose, ale budu se snažit vysvětlit úplné základy, které Vám pomohou přežít a zároveň si i pochutnat v situacích, kdy na to budete úplně sami.

Noční služba v metru

21. května 2010 | Varda
Noční služba v metru Praha - stanice metra Vyšehrad – sobota.
Na téhle stanici jsem sloužila naposledy někdy loni.

Věci, které muž a žena chtějí, ale nikdy je druhému nepoví

2. dubna 2010 | Pan Neznámý
Věci, které muž a žena chtějí, ale nikdy je druhému nepoví Existuje plno věcí, které by partner od druhého chtěl, ale z nějakého důvodu mu je nikdy neřekne.
Přinášíme tedy stručný výběr pětačtyřiceti pro každé pohlaví.

Konec VySemNesmíte jak ho znáte... APRÍL!

1. dubna 2010 | Redakce
Konec VySemNesmíte jak ho znáte... APRÍL! Jistě jste si všimli, že na VySemNesmíte se toho děje čím dál méně. Zkrátka nám již dochází síla...
Tak jsme se s těžkým srdcem rozhodli k radikálnímu kroku.

Zajímavosti, které se dozvíte jen když máte syna

17. února 2010 | Pan Neznámý
Zajímavosti, které se dozvíte jen když máte syna Když máte syna, můžete se dozvědět spoustu zajímavých věcí... V diskusi pod článkem se můžete podělit o své zážitky s dětmi.

© 2005 - 2024 VySemNesmíte.cz, Design: © 2009 jenda^^
Nikdo nesmí bez souhlasu autorů kopírovat grafiku, texty ani cokoliv jiného z těchto stránek. Veškeré informace uveřejněné na těchto stránkách jsou určené pouze pro vzdělávací účely a nesmí být použity pro komerční využití nebo v rozporu se zákony. Autoři nenesou odpovědnost za nevhodné použití dat z těchto stránek. Podrobnější podmínky.