ÚvodČlánkyFórumMapa členůVtipyBlbinkyFAQAutořiKontaktRSS

Články v sekci Hobby

Zajímavosti, které se dozvíte jen když máte syna

17. února 2010 | Pan Neznámý
Zajímavosti, které se dozvíte jen když máte syna Když máte syna, můžete se dozvědět spoustu zajímavých věcí... V diskusi pod článkem se můžete podělit o své zážitky s dětmi.

Facebook – na vše kliknu, třeba něco dostanu

9. ledna 2010 | jenda^^
Facebook – na vše kliknu, třeba něco dostanu Každý uživatel sociální sítě Facebook, který se nebojí používat svou hlavu, se v posledních dnech či měsících asi diví, čemu všemu jsou lidé schopni věřit…

Pošli to všem svým...

28. června 2009 | Varda
Pošli to všem svým... Když mi bylo 10 let. Přišel mi od kamarádky z tábora dopis s textem, že mám na první z pěti uvedných adres poslat pohlednici s obrázkem svého města. A svým pěti kamarádkám poslat dopis s opsaným textem, adresami bez té první a nakonec připsat svou. Příslibem bylo, že do měsíce dostanu pohledy od neznámých přátel z celého světa. Byla jsem nadšená a moc jsem se těšila. Pohlednici jsem dostala jednu asi po půl roce...

Rady ptáka votvíráka: originální „bublifuk“ z CD

6. června 2009 | jenda^^
Rady ptáka votvíráka: originální „bublifuk“ z CD Nudíte se? Tohle by vás na chvíli mohlo zabavit!

Neocube - Co je to?

22. ledna 2009 | MAO
Neocube - Co je to? Další díl ze seriálu: Co je to? Dnes Vám představím novou hračku s názvem Neocube.

Powerball - Co je to?

15. února 2008 | Radek Hübl
Powerball - Co je to? Fenomén a hit letošních Vánoc už dorazil i na VSN. O co vlastně jde Powerballu, se můžete dozvědět z článku psaném samotným panem Powerballem.

Víte, že....

8. prosince 2007 | Vít Volšička
Víte, že.... Spousta zajímavostí ze spousty vědních oborů, které vám pomohou ohromit okolí :)

Nové hračky pro muže III.

2. prosince 2007 | Vít Volšička
Nové hračky pro muže III. Chcete podívat co zajímavého je na trhu? Hledáte inspiraci na vánoční dárek? Možná vám pomůžeme

Tokio Hotel není jen Bill

23. dubna 2007 | Mattoni
Tokio Hotel není jen Bill Vím, že je tady topic o TH, ale propírá se tam jen Billova image, případně pohlaví. Po rozhovoru s Beatovou dcerou jsem byl ale poučen, že TH se netočí jen okolo Billa, ale jde i o muziku. Rozhodl jsem se proto k radikálnímu kroku. Stáhl jsem si nejnovější CD, nahrál do MP3 a vyrazil na procházku se psem po tankodromu.

Tokio Hotel - zažili jste někdy něco horšího?

8. srpna 2006 | Redakce
Tokio Hotel - zažili jste někdy něco horšího? Německá dětská skupinka čtyř trans-homo-SM-sexuálů Tokio Hotel předvedla, jak silná jsou média a jak dokáží masírovat většinou malé a dospívající holčičky. TH mánie poblouzněných dívek, jejich nekonečné blogy o tom, jak jsou všichni ze skupiny klášní, hezoulinký a šladcí se hemží po internetu jako moli kolem starého zimníku. Jaký je váš názor na tuto německou hrůzu, další patvar a výplod některého z chladných německých producentů? Osloví tato skupina a "hudba" i někoho jiného, než jen adolescentní holčičky?

© 2005 - 2024 VySemNesmíte.cz, Design: © 2009 jenda^^
Nikdo nesmí bez souhlasu autorů kopírovat grafiku, texty ani cokoliv jiného z těchto stránek. Veškeré informace uveřejněné na těchto stránkách jsou určené pouze pro vzdělávací účely a nesmí být použity pro komerční využití nebo v rozporu se zákony. Autoři nenesou odpovědnost za nevhodné použití dat z těchto stránek. Podrobnější podmínky.