ÚvodČlánkyFórumMapa členůVtipyBlbinkyFAQAutořiKontaktRSS

Články v sekci Sport

PowerBall

6. února 2008 | Tomáš Březina
PowerBall „Jaký to má účel kromě toho, že z toho bolí ruce? Já teda radši ruce posiluju jinak než ňákým točením“ - i tohoto člověka PowerBall nakonec pohltil.

Jágr špatně zaparkoval a dostane nejvyšší trest!

27. července 2006 | Redakce
Jágr špatně zaparkoval a dostane nejvyšší trest! TV Nova načapala Jaromíra Jágra, jak v nočních hodinách zaparkoval svůj automobil na místě pro invalidy. V nové reality show České Republiky s názvem "Padni komu padni", se týmy redaktorů a novinářů vrhají do nelehké práce investigativních žurnalistů ve snaze donést do svých mateřských redakcí další skalpy. Můžeme spekulovat, jestli Jágr zaparkoval vědomě nebo nevědomě na místě pro invalidy, ale je trest odebrání řidičského průkazu na dobu 6-12 měsíců přiměřený za tento přestupek?

Shrnutí 8 kola Gambrinus ligy

4. října 2005 | Petr Zlámal
Shrnutí 8 kola Gambrinus ligy Máme za sebou osmé kolo fotbalové Gambrinus ligy. Čtěte dál dozvíte se co se stalo zajímavého a jaké byly výsledky jednotlivých utkání.

Roman Šebrle a dopingová aféra

14. srpna 2005 | Mark Pawl
Roman Šebrle a dopingová aféra Naše současná největší hvězda v atletice desetibojař Roman Šebrle byl očištěn z nařčení, že použil doping, aby dosáhl lepšího výsledku na mistrovský světa v Helsinkách.

© 2005 - 2023 VySemNesmíte.cz, Design: © 2009 jenda^^
Nikdo nesmí bez souhlasu autorů kopírovat grafiku, texty ani cokoliv jiného z těchto stránek. Veškeré informace uveřejněné na těchto stránkách jsou určené pouze pro vzdělávací účely a nesmí být použity pro komerční využití nebo v rozporu se zákony. Autoři nenesou odpovědnost za nevhodné použití dat z těchto stránek. Podrobnější podmínky.