ÚvodČlánkyFórumMapa členůVtipyBlbinkyFAQAutořiKontaktRSS

Fórum

Snažíte se kupovat neošizené potraviny?

27. února 2012 | Elephant
Snažíte se kupovat neošizené potraviny? Před začtením se do příspěvku, doporučuji urychleně nejdříve zkonzumovat zásoby nápaditě levných potravin typu euronákup, chytrý, áro apod. Až si přečtete z čeho jsou, nemuseli byste je chtít dojíst.

Přezouváte na zimní a letní pneumatiky?

3. listopadu 2010, 1:00 | Redakce
Přezouváte na zimní a letní pneumatiky? Od pondělí platí na silnicích označených značkou „Zimní výbava“ (C15a) povinnost mít na autě disky se zimními pneumatikami.
Přezouváte auto na zimu a na léto? Kdy je podle vás nejvhodnější doba na přezutí? A jaké máte zkušenosti s různými výrobci pneumatik?

Elektrárny

24. června 2010 | Redakce
Elektrárny Jaký je váš názor na různé způsoby výroby elektrické energie? Jaký z nich vám přijde nejpřijatelnější?

Vuvuzela

16. června 2010 | Redakce
Vuvuzela Letošní fotbalové mistrovství světa v JAR se vyznačuje hlavně oblíbenými jihoafrickými trubkami zvanými vuvuzely, které vydávají hlasitý asi 127 dB troubivý zvuk, díky kterému zápasy v TV zní jako dokumenty o životě ve včelím úlu.
Jaký je váš názor na vuvuzely? Znáte o nich nějaké srandičky? Sem s tím!

Mají ženské lehčí život?

10. června 2010 | p!p@
Mají ženské lehčí život? Kdo to podle vás má v životě lehčí? Ženská nebo chlap? Nejen v práci, ale třeba i ve sportu, soukromém životě...

Baseball

6. června 2010 | pecanz
Baseball Je pro vás baseball jen podivný sport, kterému nerozumíte, a nebo vás baví? Pojďte si o tomto, u nás menšinovém, sportu podiskutovat!

Monarchie v Česku nebo na Slovensku?

27. dubna 2010 | Redakce
Monarchie v Česku nebo na Slovensku? Jaký máte názor na konstituční monarchii? A jak by se vám líbilo, kdybychom měli místo prezidenta krále nebo královnu, jako třeba ve Velké Británii, a říkali si například České Království?

Psací písmo

22. dubna 2010 | Redakce
Psací písmo Na některých základních školách se začíná zkoušet „nové psací písmo“ Comenia Script, které víc než psací písmo, které známe, připomíná spíš to tiskací.
Jaký je na to váš názor?

Spejbl a Hurvínek

20. dubna 2010 | Redakce
Spejbl a Hurvínek Snad každý je zná. Tihle dřevění hrdinové provázeli nejednoho člověka jeho dětstvím.
Měli jste je rádi? Jaké jejich příběhy jsou vaše nejoblíbenější?

V urychlovači částic LHC začíná klíčová fáze

30. března 2010 | Redakce
V urychlovači částic LHC začíná klíčová fáze Dnes kolem 9. hodiny má začít klíčová fáze pokusů v obřím urychlovači částic LHC organizace CERN. Podle názorů některých lidí může dojít ke vzniku černé díry, která zničí a pohltí Zemi.

Jaký je na to váš názor? Pojďte to probrat, dokud máme čas. :-)

© 2005 - 2024 VySemNesmíte.cz, Design: © 2009 jenda^^
Nikdo nesmí bez souhlasu autorů kopírovat grafiku, texty ani cokoliv jiného z těchto stránek. Veškeré informace uveřejněné na těchto stránkách jsou určené pouze pro vzdělávací účely a nesmí být použity pro komerční využití nebo v rozporu se zákony. Autoři nenesou odpovědnost za nevhodné použití dat z těchto stránek. Podrobnější podmínky.