ÚvodČlánkyFórumMapa členůVtipyBlbinkyFAQAutořiKontaktRSS

Články se štítkem „podvod“

Táta v sukni - horor

16. června 2012, 10:00 | jenda^^
Táta v sukni - horor I z tak nevinného filmu jako je Táta v sukni může po pár úpravách vzniknout napínavý a děsivý horor.
» Nehodnoceno | Komentáře: 0

Úplně Skrytá hrozba

19. března 2012, 8:00 | jenda^^
Úplně Skrytá hrozba Video pro lidi, kteří si mysleli, že dobře viděli závěrečnou bojovou scénu ve filmu Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba
» Nehodnoceno | Komentáře: 4

Snažíte se kupovat neošizené potraviny?

27. února 2012 | Elephant
Snažíte se kupovat neošizené potraviny? Před začtením se do příspěvku, doporučuji urychleně nejdříve zkonzumovat zásoby nápaditě levných potravin typu euronákup, chytrý, áro apod. Až si přečtete z čeho jsou, nemuseli byste je chtít dojíst.

Letadla a MLM. Co je a co není podvod?

6. února 2009 | romulus
Letadla a MLM. Co je a co není podvod? Snad každý se osobně, nebo zprostředkovaně setkal s obchodními metodami některé více, či méně seriózní firmy, která svůj úspěch staví na rozšiřující se síti „managerů“, „poradců“, nebo jak svým ovečkám ta, která firma zrovna říká. Je to všechno podvod, nebo ne? Mám se nechat zlákat na spolupráci?

Fejeton: jak je to s tou ověřenou informací?

9. ledna 2009 | romulus
Fejeton: jak je to s tou ověřenou informací? Jak vzniká fáma? A jak vzniká ověřená informace? Často vznikají vedle sebe, aniž by si to kdokoliv uvědomil. A stačí fámu a oveřenou informaci rozšířit mezi lidi a nikdo už je od sebe nerozezná. Co s tím dál?

© 2005 - 2021 VySemNesmíte.cz, Design: © 2009 jenda^^
Nikdo nesmí bez souhlasu autorů kopírovat grafiku, texty ani cokoliv jiného z těchto stránek. Veškeré informace uveřejněné na těchto stránkách jsou určené pouze pro vzdělávací účely a nesmí být použity pro komerční využití nebo v rozporu se zákony. Autoři nenesou odpovědnost za nevhodné použití dat z těchto stránek. Podrobnější podmínky.