ÚvodČlánkyFórumMapa členůVtipyBlbinkyFAQAutořiKontaktRSS

Články v sekci Elektro

Řekněte „ne“ cenzuře Internetu

20. srpna 2009 | LivArt
Řekněte „ne“ cenzuře Internetu Jak je vám jistě známo, O2 a Vodafone se dali do boje s dětskou pornografií a začali blokovat stránky obsahující závadný obsah. Věc určitě chvályhodná při správném provedení, které ale jmenovaní bohužel zrovna nepředvedli.

VySemNesmíte se přidává do iniciativy proti IE6

8. srpna 2009 | Redakce
VySemNesmíte se přidává do iniciativy proti IE6 O tom, že Internet Explorer 6 je zastaralý, pomalý, plný bezpečnostních mezer a zbytečně komplikuje práci tvůrcům webu, není žádného sporu. Stále ho však používá nezanedbatelné procento uživatelů. Těm je věnován tento článek.

Řešení častých problémů s hraním přes Hamachi

21. prosince 2008 | jenda^^
Řešení častých problémů s hraním přes Hamachi Hraní her přes Hamachi je dnes bezesporu velice populární. Bohužel s tím se pojí i mnoho problémů. V tomto článku se pokusíme zaměřit na ty nejrozšířenější.

DVB-T: jak být digitální?

7. listopadu 2008 | jenda^^
DVB-T: jak být digitální? DVB-T je zkratka pro Digital Video Broadcasting – Terrestrial (česky „pozemní vysílání digitálního videa“) a slouží k přenosu nejen signálu televizí, ale i rádií a různých dalších doplňujících služeb (jako například programový průvodce – EPG). Tento článek se vám pokusí pomoci, pokud chcete nebo musíte „digitalizovat“.

TrackMania Nations

28. dubna 2006 | Vratislav Macek
TrackMania Nations Procvičit prsty, položit je na tlačítka a očekávat odstartování závodu. 3 .. 2 .. 1 .. GO. A vaše formule vyrazí okamžitě kupředu za vítězstvím. Tak takovýto pocit budete mít v této hře.

Za mobil s rádiem se budou platit rozhlasové poplatky

19. října 2005 | Redakce
Za mobil s rádiem se budou platit rozhlasové poplatky Analýza Českého rozhlasu rozhodla o tom, že mobilní telefony s možností přijmu rozhlasového signálu budou podléhat koncesionářským poplatkům. Domácností se to příliš nedotkne, ale doplatit na to mohou především firmy.

Nové hračky pro muže II

4. října 2005 | Zdenek Sodomka
Nové hračky pro muže II Další článek z nekonečného seriálu o moderních elektronických hračkách pro muže. Dnes se podíváme na další novinky z několika oborů. Těšit se můžete na zajímavé klávesnice, hrající toastery, nebo fotoaparáty s Wi-Fi.

Nové hračky pro muže

28. září 2005 | Zdenek Sodomka
Nové hračky pro muže Chcete si ve svém voze přehrávat hudbu ze svého mp3 archivu a nemáte autorádio s podporou tohoto formátu? Potřebujete USB disk s vysokou kapacitou? V tomto článku jsou možná popsána zařízení, která hledáte.

Vkládání příspěvků do diskusního fóra

24. září 2005 | Vladimir Bugdol
Vkládání příspěvků do diskusního fóra Stále častěji se na diskusních fórech, založených na phpBB, objevují dotazy od nezkušených uživatelů, jak vložit do příspěvků obrázek či odkaz, nebo jak založit vlastní téma. Tento článek se pokusí na tyto otázky uspokojivě odpovědět.

Karaoke bar doma

19. září 2005 | Norton
Karaoke bar doma Děláte doma párty a chcete ji nějak ozvláštnit? Chtěli byste si zkusit karaoke, ale ve vašem okolí není žádný bar, kde by se provozovalo? Nebo se stydíte zpívat před cizími lidmi? Není nic jednoduššího, než si uspořádat karaoke doma.

© 2005 - 2024 VySemNesmíte.cz, Design: © 2009 jenda^^
Nikdo nesmí bez souhlasu autorů kopírovat grafiku, texty ani cokoliv jiného z těchto stránek. Veškeré informace uveřejněné na těchto stránkách jsou určené pouze pro vzdělávací účely a nesmí být použity pro komerční využití nebo v rozporu se zákony. Autoři nenesou odpovědnost za nevhodné použití dat z těchto stránek. Podrobnější podmínky.