Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Jak vycházíte se svýma bývalýma?

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 16, 17, 18  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK

Jak vycházíte se svýma bývalýma?

Zasláno: ne 11. září 2005 00:10
Jeden příspvěk mě přivedl na tohle téma,které tu ještě nebylo.Takže jak vycházíte se svýma bývalýma?Zůstali jste kamarádi?Nebo se raději vůbec nevídáte?

Svoji odpověď budu jen citovat,protože se mi nechce psát znovu.

Norton napsal:
Jedna moje bývalá se mě zeptala,jestli zůstaneme kamarádi a zůstali jsme.Dokonce jednou chtěla zkusi i trojku,kterou když semnou chodila odmítala,ale nějak nekonec nebyla příležitost.No a s jednou jsem spal pravidelně ještě půl roku potom co jsme se rozešli a ona už chodila s jiným,taď už se spolu ale zase nebavíme vůbec.Ženský jsou fakt nevyzpytatelný. Brick Wall

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: ne 11. září 2005 10:18
Téda, tak koukám, že to máš husté... Shocked No já osobně se s bývalýma nestýkám, nikdy jsem se nerozešel v dobrém, snad jen jednou, ale tam je zase otázka, zda jsme spolu vůbec chodili... Think Drool
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: ne 11. září 2005 11:11
Ricky napsal:
Téda, tak koukám, že to máš husté... Shocked No já osobně se s bývalýma nestýkám, nikdy jsem se nerozešel v dobrém, snad jen jednou, ale tam je zase otázka, zda jsme spolu vůbec chodili... Think Drool

To mám,ale nestěžuju si Laughing jinak s ostatníma jsem se po rozchodu taky moc nevídal.Ty dvě jsou spíš taková vyjímka.

Bob (0)
Anonymní




0,- VK

uz jsem to psal jinam... Ale sem to pasuje vic.

Zasláno: ne 11. září 2005 11:29
Ahoj - zajimalo by me, jaky postoj byste zaujali v situaci, kdy jste se rozesli s holkou (v dobrem, resp. dali jste ji kopacky Smile a mate s ni byt potom nej kamos. Ja jsem v situaci, kdy jsme se o prazdninach rozesli a ted budem zas spolu ve tride. Uz nastaly okamziky, kdy mi prijde, ze ji chybim. Mam pocit ze se snazi.

Jak mam poznat, jestli by chtela zpatky a nebo jestli ze me chce jenom nej. kamarada a takhle si hraje? ja sem na tom jeste docela blbe, takze "jako vul" trochu doufam.

Jak se chovat?
1. bejt drsnak, pouze kamos a zapomenout (coz de blbe).
2. nejak fikane dat najevo, ze bych do toho zase sel.
3. Vykaslat se na ni uplne...
4. jina reseni?

Dik Bob

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK

Re: Jak vycházíte se svýma bývalýma?

Zasláno: ne 11. září 2005 11:30
Norton napsal:
Jeden příspvěk mě přivedl na tohle téma,které tu ještě nebylo.Takže jak vycházíte se svýma bývalýma?Zůstali jste kamarádi?Nebo se raději vůbec nevídáte?

Svoji odpověď budu jen citovat,protože se mi nechce psát znovu.

Norton napsal:
Jedna moje bývalá se mě zeptala,jestli zůstaneme kamarádi a zůstali jsme.Dokonce jednou chtěla zkusi i trojku,kterou když semnou chodila odmítala,ale nějak nekonec nebyla příležitost.No a s jednou jsem spal pravidelně ještě půl roku potom co jsme se rozešli a ona už chodila s jiným,taď už se spolu ale zase nebavíme vůbec.Ženský jsou fakt nevyzpytatelný. Brick Wall

No odpust mi to, ale o takových holkách, které si popsal, si myslím to nejhorší Wink

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: ne 11. září 2005 11:38
Ja si nedokážem predstaviť,že b som mal s bývalou sex Shocked
Ale ako sa hovorí,stará láska nehrdzavie Mr. Green
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK

Re: uz jsem to psal jinam... Ale sem to pasuje vic.

Zasláno: ne 11. září 2005 11:44
Bob napsal:

4. jina reseni?


Buď nad věcí. Think Nic nepodnikej, dej tomu čas, ono to vyšumí na povrch a uvidíš, jak to je doopravdy... Whistle Nedávej najevo ani zájem ani nezájem... Wink Nech první krok na ní... Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK

Re: Jak vycházíte se svýma bývalýma?

Zasláno: ne 11. září 2005 12:03
Mark Pawl napsal:

No odpust mi to, ale o takových holkách, které si popsal, si myslím to nejhorší Wink


To ti neberu...ale ono je to trochu složitější.Věř mi,ani jedna z nich není to co si myslíš. Wink S tou první jsme spolu flirtovali dost dlouho předtím,než jsme spolu začali chodit a když jsme se rozešli,tak jsme spolu tak trochu flirtovali dál.A s tou druhou to byla velká láska,jenže jsem se choval jak blbec Brick Wall ,tak mě nechala a já se to snažil ještě zachránit,takže jsme spolu ještě rok chodili/nechodili...

Bob (0)
Anonymní




0,- VK

Re: uz jsem to psal jinam... Ale sem to pasuje vic.

Zasláno: ne 11. září 2005 16:39
Ricky napsal:
Bob napsal:

4. jina reseni?


Buď nad věcí. Think Nic nepodnikej, dej tomu čas, ono to vyšumí na povrch a uvidíš, jak to je doopravdy... Whistle Nedávej najevo ani zájem ani nezájem... Wink Nech první krok na ní... Angel


Jo. To mi prijde rozumny, treba ji konecne dojde o co prichazi Surprised) Na druhy strane je zase blby, ze ona treba ceka jen opravdu velky kamaradstvi, coz nevim jestli dokazu dlouho vydrzet.

Dava najevo, jak si me vazi, ze sem dobrej - vubec nevim co si o tom myslet. Sakris. Jo a na jakej "prvni" krok konkretne bys cekal? Nejakou intimnost? To muze bejt osemetny - nevim kde ona vidi hranici kamaradstvi a partnerstvi.

Bob

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK

Re: uz jsem to psal jinam... Ale sem to pasuje vic.

Zasláno: ne 11. září 2005 16:45
Bob napsal:

Jo. To mi prijde rozumny, treba ji konecne dojde o co prichazi Surprised) Na druhy strane je zase blby, ze ona treba ceka jen opravdu velky kamaradstvi, coz nevim jestli dokazu dlouho vydrzet.

Dava najevo, jak si me vazi, ze sem dobrej - vubec nevim co si o tom myslet. Sakris. Jo a na jakej "prvni" krok konkretne bys cekal? Nejakou intimnost? To muze bejt osemetny - nevim kde ona vidi hranici kamaradstvi a partnerstvi.

Bob


No popravdě já myslel nějaký krok typu, že najde si jináho nebo naopak bude poletovat jen kolem tebe... Very Happy
No víš, ty jsi jediný, kdo zná celou situaci, tak musíš sám vědět, jaká je a co který její signál znamená, přece jen jsi s ní už chodil... Wink

Já nejsem žádnej odborník, navíc se těžko radí takhle přes net... Cool Takže mé rady nemuší ani brát vážně... Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK

Re: uz jsem to psal jinam... Ale sem to pasuje vic.

Zasláno: ne 11. září 2005 16:46
Bob napsal:
Ricky napsal:
Bob napsal:

4. jina reseni?


Buď nad věcí. Think Nic nepodnikej, dej tomu čas, ono to vyšumí na povrch a uvidíš, jak to je doopravdy... Whistle Nedávej najevo ani zájem ani nezájem... Wink Nech první krok na ní... Angel


Jo. To mi prijde rozumny, treba ji konecne dojde o co prichazi Surprised) Na druhy strane je zase blby, ze ona treba ceka jen opravdu velky kamaradstvi, coz nevim jestli dokazu dlouho vydrzet.

Dava najevo, jak si me vazi, ze sem dobrej - vubec nevim co si o tom myslet. Sakris. Jo a na jakej "prvni" krok konkretne bys cekal? Nejakou intimnost? To muze bejt osemetny - nevim kde ona vidi hranici kamaradstvi a partnerstvi.

Bob

A co si o tom otevřeně s ní promluvit?

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK

Re: uz jsem to psal jinam... Ale sem to pasuje vic.

Zasláno: ne 11. září 2005 18:00
Bob napsal:
Dava najevo, jak si me vazi, ze sem dobrej - vubec nevim co si o tom myslet. Sakris. Jo a na jakej "prvni" krok konkretne bys cekal? Nejakou intimnost? To muze bejt osemetny - nevim kde ona vidi hranici kamaradstvi a partnerstvi.


Tak to zjisti, lahvinka (nebo dve) vychlazeneho božolé jiste hranice prolomi Obrázek Whistle

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK

Re: uz jsem to psal jinam... Ale sem to pasuje vic.

Zasláno: ne 11. září 2005 22:14
sap napsal:
Bob napsal:
Dava najevo, jak si me vazi, ze sem dobrej - vubec nevim co si o tom myslet. Sakris. Jo a na jakej "prvni" krok konkretne bys cekal? Nejakou intimnost? To muze bejt osemetny - nevim kde ona vidi hranici kamaradstvi a partnerstvi.


Tak to zjisti, lahvinka (nebo dve) vychlazeneho božolé jiste hranice prolomi Obrázek Whistle


Dve lahvinky chlazeneho božolé prolomí leda tak hranice penezenky...
One world, one soul.

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 07:20
Absinth na ní !!!

Bob (0)
Anonymní




0,- VK

božolé

Zasláno: po 12. září 2005 07:57
Hmhm. Je to slepice, pro kterou sem dělal 1. poslední a lahvinku Božolé si za svoje činy nezaslouží Smile

Tohle si snažim vštípit do palice, ale jde to ztuha.

Myslim, že neví co chce - takže by mě vlastně neměla vůbec zajímat, ale... No znáte to Surprised)

Bob

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 11:23
Na zeny,ktore nevedia co chcu,plati iba jedno - vykaslat sa na ne,pokial sa to este da. Wink

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 13:12
2 Hanni: súhlas.

kamoška je osoba něžného pohlaví, která má něco, co vám brání se s ní vyspat.
Podle toho co píšeš, Bobe, ta tvoje něco takového rozhodně vlastní. Já to většinou řeším tak, že si kámošky nepouštím moc k tělu, pokud chci, aby zůstaly jen kámoškami. Např. tak, že do nich rýpu. Ale jen ze srandy a vůbec ne v tom smyslu, že bych rýpal do jejich citů

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 14:02
Mark Pawl napsal:
Absinth na ní !!!
Metaxu Smile

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: po 12. září 2005 18:38
Chlapi jste trochu OT Eh?

Bob (0)
Anonymní




0,- VK

kamoska

Zasláno: út 13. září 2005 10:31
No tak vam teda povim, prvni den "ve skole" a hned sem stravil odpoledne u ni doma (uceni na zk). Ve vsi pocestnosti.

Musim priznat, ze kdyby se ke me chovala tak jako vcera a ja s nikdy predtim nechodil, tak uz jsem PO NI DAVNO SKOCIL!!!

Mel jsem 100chuti to vcera udelat, ale povedlo se mi se udrzet. Jenze znate to, takovej ten pocit v brise, kdy si nejses jistej co bude nasledovat. No hruza. Sedeli jsme na tom miste, kde sme si to jeste pred par mesici ...

Pomozte mi nekdo! Ona me obdivuje, snazi se byt "nablizku", sem tam se me "omylem" dotyka, lichoti, vzala me k sobe domu... Kazdej jinej kluk by si rek, ze ho chce zbalit, ze je to jasny...

Je mozny ze by se takhle chovala ke "kamaradovi", byt nejlepsimu, bez vedlejsich umyslu? Sem zmatenej. Jestli to takhle pujde dal, zblaznim se z toho.

Bobek

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: út 13. září 2005 11:01
Nevim jak vy mladý ale mi starší si o tom co mám vadí nebo ořešení různých situací povídáme s partnerem. Většinou po takovém rozhovoru následuje řešení situace. Třeba si ta tvoje neuvědomuje že se v tobě všechno plaší a že by ses chtěl pouze kamarádit.Nebo vylez s pravdou ven že si stydlín a nechceš si perfektní vztah s ní zkazit pokud ona tvoje city neopětuje.
Edit: Teprv teď sem si všim v jakým je to tématu tak mojí radu ber trochu s rezervou
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Bob (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 10

10 000,- VK
Zasláno: út 13. září 2005 11:35
My mladý jsme každej jinej, stejně jako vy starší Smile

Ale nejsem si jistej jestli jsi me dobre pochopil (nebo ja tebe?). Ja s ni chci byt, chci s ni chodit, chci s ni spat, (BOHUZEL?) ji miluju stejne jako ve chvili, kdy jsme se rozesli. Kamaradit s ni je asi jako podat ziznivemu na pousti krajic chleba.

Ona rika, ze se mnou chce byt nejlepsi kamoska (o chozeni ovsem neni ani rec, asi si mysli (nebo to tak vyzni) ze bych s ni chodit ani nechtel, ze mi ublizila), ale presto se chova tak, jako by se mnou chodit chtela. Nebavili sme se o tom, to je fakt - jak rikaz, asi bych ji to mel rict. Ale treba je nejaka lepsi cesta jak to vyjadrit...

Rsim to dilema, ze sem nejlepsi kamos a tak bych se nemel o nic pokusit. Chtel bych ji zpet a asi se o to brzy pokusim, jestli se nestane neco neocekavanyho. To nemuzu vydrzet.

Bob

sap (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282
Bydliště: Brno - Olomouc
10 000,- VK

Re: kamoska

Zasláno: út 13. září 2005 11:47
Bob napsal:
No tak vam teda povim, prvni den "ve skole" a hned sem stravil odpoledne u ni doma (uceni na zk). Ve vsi pocestnosti.

Musim priznat, ze kdyby se ke me chovala tak jako vcera a ja s nikdy predtim nechodil, tak uz jsem PO NI DAVNO SKOCIL!!!

Mel jsem 100chuti to vcera udelat, ale povedlo se mi se udrzet. Jenze znate to, takovej ten pocit v brise, kdy si nejses jistej co bude nasledovat. No hruza. Sedeli jsme na tom miste, kde sme si to jeste pred par mesici ...

Pomozte mi nekdo! Ona me obdivuje, snazi se byt "nablizku", sem tam se me "omylem" dotyka, lichoti, vzala me k sobe domu... Kazdej jinej kluk by si rek, ze ho chce zbalit, ze je to jasny...

Je mozny ze by se takhle chovala ke "kamaradovi", byt nejlepsimu, bez vedlejsich umyslu? Sem zmatenej. Jestli to takhle pujde dal, zblaznim se z toho.

Bobek


S zenskejma je to tezky, nikdy nevis co si myslej, pokud se na to nezeptas..... a zensky potrebujou, aby jsi s nima mluvil.... aspon si myslim... Smile
Ted kdyz jsi to napsal tak jasne, ze ji chces, tak zbyvaji dve veci. Bud to na ni zkus, muze to klapnout a budes stastnej a nebo to nevyjde a budes vedet na cem jsi. Nebo to nech tak jak to je (mozna se to vyvrbi) a bude to porad stejne i s tim pocitem v brise, protoze nevis co si mysli.
PS: Mozna ani ona nevi na cem je.... Question Angel

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: út 13. září 2005 12:49
Tak jasmě promluvte si. Je lepší férovej trouba než frajer co se vevnitř může ukousat. Pokud to nepochopí dojde jí to časem. Lež do vztahu nepatří. A pokud se budeš snažit jen pomlčet může se ti stát že na ní svoje trápení vykřičíš až tě bude nejvíc štvát jenže v ten moment k tomu přidáš všechny svoje emoce a to neni dobře.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Bob (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 10

10 000,- VK
Zasláno: út 13. září 2005 16:48
Asi dam na napovedu publika Smile

Musis se jich na veci ptat, ale obavam se, ze ti malokdy reknou fairove vsechno (narozdil od chlapa, kterej to ma v povaze, bejt fair).

Zkusim to, kdyz to nevyjde, budu na tom v podstate stejne jako ted (az teda na mensi psych. trauma jako bonus). Kdyz to vyjde (byt ne na dlouho)... hmmm, to by byla jizda Smile

Bob

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK

Re: kamoska

Zasláno: so 24. září 2005 09:04
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 13:46.

Bob (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 10

10 000,- VK

Bob

Zasláno: čt 13. říjen 2005 14:42
Tak sem tady zase a stale stejna (mozna lepsi?) situace:

Zopakuji, ze chodim se svou "byvalou" (2-3 mesice zpet) do tridy, ona chodi s mym "byvalym" nejlepsim kamaradem. Ja ji miluju, chtel bych ji zpet blablabla, dyt to znate...

Ale proc pisu:
Protoze nejsem schopnej rozpoznat, jestli na tom ta slecna neni tak nejak podobne. Proste mam ten pocit - delame veci NAPADNE podobny tem, ktery jsme delali nez jsme spolu zacali chodit. Uplne me to desi Sad Zda se mi, ze to vychazi z jeji strany. Je fakt, ze se s nikym nemuze bavit tak jako se mnou, ale kdyz se me "omylem" dotyka atp. tak jsem z toho vazne trochu mimo (uplne).

Mam v planu akci typu /bud a nebo/, protoze jinak to nemuzu vydrzet.

Co si o tom myslite? Co byste udelali vy? Nechci nic uspechat, protoze to muze skoncit tragicky Sad

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: čt 13. říjen 2005 20:37
------
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy ne 27. duben 2008 13:40.

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 13. říjen 2005 20:51
DObre sa chystas urobit..treba si to ujasnit

Bob (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 10

10 000,- VK

Bob

Zasláno: ne 16. říjen 2005 22:18
2skepek
O vendettu nejde Smile Jde o to ze ta holka je proste supr (je moc hezka, pritulna, sikovna atd...) a ja sem do ni zamilovanej, takze tyhle objektivni nebezpeci (je proste takova a muze se to opakovat) zlehcuju.

Necekam ze to s ni bude nadosmrti, co si budem povidat, ale prijde mi to takovy zmateny. Na spoustu jejich nedostatku jsem si uz zvyk a mam pocit ze prichazim o vic nez jen o krasnou holku.

Jo a nejsem davnej kluk - je to neco pres dva mesice a ta bolejst je jeste dost ziva (stejne tak jako slozita situace s mymi kamarady). Myslim ze laskovani to nebude... Ale fakt nevim jak to mam brat.

Asi to vidim takhle: V nejaky prizracny situaci ji vlepim napadnou pusu a uvidim jak se zachova -> bud ee, pak rozhovor a pak asi krize a nebo se nestane nic a treba ij to bude vrtat v hlave.

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: po 17. říjen 2005 03:08
Od té doby, co jsem se zamiloval, tak své bývalé přeju super kluka...

Bob (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 10

10 000,- VK

Bob

Zasláno: po 17. říjen 2005 14:13
2mark_pawl:
JJ. taky bych chtel aby to takhle skoncilo, ale zatim je to v nedohlednu Sad

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: po 17. říjen 2005 19:58
To mas teda situaci dost na ho***. To ti ale nemusim rikat, to ty vis. Nebudu opakovat predchozi, je to mozna dalsi mozne reseni:
Taky s ni laskuj, prote delej to co ona, jak se do lesa vola, tak se z lesa ozyva, pak z toho treba neco vyplyne, nebo se casem uvolnis a vic si troufnes udelat neco zasadnejsiho, protoze budes treba mit jiny pocity z ni.


Jarďas
Obrázek

Bob (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 10

10 000,- VK
Zasláno: st 19. říjen 2005 19:07
No na TO sem se chystal a prislo to driv nez jsem cekal... Chtel sem neco testnout o vikendu, kdy mame jet s ruznejma lidma na spolecnou akci a bum, spali sme hned vcera kvuli lepsi doprave u kamarada. Nevim jak je to mozny, ale kamarad se svou slecnou spali v obyvaku a my sme spali v jejich loznici -> jako tohle jsem vazne nepobral.

Tak jsem to zkusil nezne a cekal jsem palku. Palka neprisla, prislo objeti, pak nejaky vysvetlovani, ktery v podstate nikam nevedlo a nakonec sme spali celou noc drzejic se za ruku. Ale blby na tom je ze to neni zadny reseni. Ja jsem na tom kapku lip, pac jsem mel zas jednou to, co mi DLOUHO chybelo, ale nikam sem se neposunul. Je porad takova vstricna.

Zni to asi trosku trapne, zvlast kdyz zabiham do takovejhle detailu, ale rano mi dala dokonce pusu na pozadani, ackoliv predtim vecer kdyz jsem "nezadal" tak to neslo.

Kam sem to dospel? Sem zatim dost ztracenej Smile)

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: st 19. říjen 2005 23:59
Vida, no ja myslim, ze pokud to nedopadlo nejak slavne (jakoze tohle by myslim udelala vetsina bab nezaujimaci zadny dulezity status vuci tobe), tak podle meho nazoru z tebe nejak "na vetvi" neni. To uz sem zazil lepsi veci s babama se kterejma sem nikdy nemel, nemam a asi ani nebudu mit zadnej oficialnejsi vztah. Myslim ze by se to dalo uznat kdyby byla dlouha a brutalni muchlovacka (to se jak vidim nestalo)
Co je taky dulezity, nejak sem tohle tema necetl od zacatku, ale kolik je tobe a ji let? Jinak muj pohled na vec muze byt zkresleny, ja tem nebyl: byla tam ona, ty a BigBrother (ten je všude)
Secteno a podtrzeno: zadna slava
Obrázek

reichsfuhrer (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 235
Bydliště: tam kde zrovna neprší
10 000,- VK
Zasláno: pá 23. prosinec 2005 14:20
já se se svou bývalou od rozchodu nevidel takze nic neresim

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: pá 23. prosinec 2005 15:15
Vzhledem k tomu,ze s byvalou mne poji dve deti,tak spolu vychazet musime...je to sice sem tam trochu problem,ale v ramci moznosti si myslim,ze vychazime celkem v pohode a vice-mene si i obcas vyjdeme vstric Wink
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 23. prosinec 2005 22:11
Nevím jestli jsem tu už nepsal, ale po jedné bývalé mohu jen zálibně pokukovat. Nějak od těch 15 let vyspěla a je z ní nádherná ženská. Vycházíme s ní tak, že se řekneme ahoj a jdeme si po svým...
Další bývalou jsem nedávno náhodně zahlídl a je to opačný případ. Trošku přibrala a taky ta současná absence tehdejších zamilovaných očí udělala svoje.

Ostatní nějak upadly v zapomění a nic už o nich nevím...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jakubsklar1992 (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 13

10 000,- VK
Zasláno: st 5. duben 2006 19:05
Je mi 14 chodil sem s holkou, který bude 16, vždycky mě stah omrzí, nejdřív nechala ona mě, že se kní vrátil starej, pag se ke mě vrátila a já jí nechal protože sem ti byl už znuděnej, pag sem chodil s její spolužačkou po 1,5 měsíci mě to omrzelo, pag sem naznačil tý 2. že bych se ke svý bejvalý vrátil, ty 1. po mě začala jet, gdyž sem jířeg že s ní chodit nechci, tag se se mnou nebaví vůbec, mě to lae až tag nevadí, je to dvojnásobná bejvalka a je hrozná citlivka, ted znám asi 5 holek a nemůžu se rozhodnout do který pudu Shhh

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 5. duben 2006 19:33
ael tag ťy vúbec neruzumym Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

tpikalek (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 618

10 215,- VK
Zasláno: st 5. duben 2006 19:36
Nejde ti rozumět!
Jestli jsem dobře pochopil, tak pořád dokola střídáš tak 3 holky, ale ty tě už "přestaly bavit", tak sis našel 5 dalších? Laughing
Zasláno: st 5. duben 2006 19:42
Já osobně mám jenom jednu bývalou a s tou vycházím celkem fpohodě. Chodíme spolu do třídy, takže by bylo asi dost blbý rozejít se ve špatným... Jsme kámoši, mormálně se bavíme, ale už ani jeden nemyslíme na to, co mohlo být Shhh

Szkepek (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 803
Bydliště: Bílichov, Kladno
10 050,- VK
Zasláno: so 8. duben 2006 16:26
-----
Trance 4ever, není szkepek jako szkepek
Příspěvek upravil 1× Szkepek, naposledy st 8. srpen 2007 20:19.

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: so 8. duben 2006 22:34
Szkepek...tak s tím zásadně nemůžu souhlasit Shame on You ...já se dal s jednou bejvalkou znovu dohromady a bylo to naprosto v pohodě.A pokud bych nepotkal svou nynější přítelkyni,tak bylo na spadení obnovení vztahu s jinou mou bejvalou. Wink

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: so 8. duben 2006 23:19
Ani s jednou ze svých bývalých se už nevídám. Důvod je prostý: Všechny bydlí dost daleko ode mě. Asi naštěstí... Wink

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: ne 9. duben 2006 00:17
No tak ja byvale nemam ale skor nestastne pokusy.1, Nebavil som sa s nou pol roka a teraz je to v pohode - 2, Nebavil som sa s nou 3 hodiny a teraz je to v pohode Smile)
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

jakubsklar1992 (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 13

10 000,- VK
Zasláno: ne 9. duben 2006 19:34
Szkepek napsal:
jakubsklar1992 napsal:
Je mi 14 chodil sem s holkou, který bude 16, vždycky mě stah omrzí, nejdřív nechala ona mě, že se kní vrátil starej, pag se ke mě vrátila a já jí nechal protože sem ti byl už znuděnej, pag sem chodil s její spolužačkou po 1,5 měsíci mě to omrzelo, pag sem naznačil tý 2. že bych se ke svý bejvalý vrátil, ty 1. po mě začala jet, gdyž sem jířeg že s ní chodit nechci, tag se se mnou nebaví vůbec, mě to lae až tag nevadí, je to dvojnásobná bejvalka a je hrozná citlivka, ted znám asi 5 holek a nemůžu se rozhodnout do který pudu Shhh
dvojnasobna bejvalka ? Applause Laughing hochu, pro mnoho lidi je obnoveni staryho vztahu pouze teoretickym konstruktem. Ty bud rad, ze ti to jednou vyslo a podruhy uz do toho nelez, bab je plno
oki díky, taky s řikám, ale bejvalky mám podle toho jag se mi holky líbily Razz nejdřív kozatý a pag kozatý blondýny Laughing ted se mi líběj zas brunety s velehorama i nížinama Applause b Smile

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: po 10. duben 2006 21:52
ja se s mou posledni bejvalou vidim skoro kazdej den, a bavim se spolu normalne, pohodicka. proste jakoby nic :)
tak to mam nejradsi. nema cenu se s ni nebavit, to je takový blbý.
Obrázek

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: út 18. duben 2006 14:17
Szkepek napsal:
Ty bud rad, ze ti to jednou vyslo a podruhy uz do toho nelez, bab je plno

Zastavam rovnaky nazor.Ako sa hovori: nevstupis 2x do tej istej rieky Wink

Ked to nevyslo raz,je obrovska pravdepodobnost,ze to nevyjde ani 2. krát. Nie vzdy to plati,zalezi na okolnostiach..ale vacsinou je to tak.

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 18. duben 2006 14:33
hanni napsal:
nevstupis 2x do tej istej rieky Wink

Ale hanni to rceni znamena, ze po case, kdyz do te reky vstoupis, tak neni stejna ani ta reka a ani ty. Wink Takze teoreticky se to da vylozit i tak, ze za cas, kdyz se date dokupy, tak jste oba jini a mozna vam to vyjde... Mr. Green
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: út 18. duben 2006 15:08
Ricky: moc nad tym filozofujes Mr. Green Mr. Green Mr. Green

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: út 18. duben 2006 16:35
já bych to nedělal. už kvůli vlastní hrdosti
Obrázek

tpikalek (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 618

10 215,- VK
Zasláno: pá 9. červen 2006 21:50
Co říkáte na tohle?:
Asi tak před dvěma a půl rokama jsem začal chodit do třídy s jednou holkou. První rok jsme se zrovna neměli moc v lásce (pořád jsme se otravovali a tak Sad). Tak před rokem a půl jsme toho otravovaní nechali. Mě se začala celkem líbit, tak jsem si říkal, že bych to s ní mohl zkusit. No tak jsem zkoušel, ale protože jsem děsnej srab Brick Wall), nějak to nešlo. Tak před rokem to už vapadalo, jako že jo, pak zase jako že ne. Časem se z nás stali dobří kámoši. Ale já chtěl víc, tak jsem se ji kolem minulých vánoc zeptal, jestli by se mnou nechtěla chodit. Pak se na mě strašně naštvala. Po měsíci ignorace řekla, jako že fakt nechce, ale aby sme byli kámoši. Tak nic nebylo, ale kámoši jsme byli, celkem dobří. Tak jsem se teda začal dívat po jiných holkách - u jedné jsem neuspěl, byla to kráva, což mě strašně naštvalo (celý večery jsem měl strašnou depku...), tak jsme se na chození s holkama ap. na chvíli vykašlal, nemám na to moc nervy. A teď nedávno (včera Laughing) mě ta původní napsala, jestli bych s ní nechtěl chodit. Tak jsme se dneska odpoledne sešli a já jako že jo. Ale nevím, jestli to bude na dlouho, po tom všem... Ale i kdyby ne, je to moje první holka!!! KONEČNE!!! Dance

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 9. červen 2006 21:56
Eh, divná, nevim, zkus to, ale řekl bych, že budeš zklamanej. Když tě tak dlouho ignoruje a pak řekne, že budete kámoši.. Raději nebudu urážet.
Ale raději to ber trochu s nadhledem, abys pak nebyl sklamanej...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

tpikalek (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 618

10 215,- VK
Zasláno: pá 9. červen 2006 22:00
No, popravdě - já se ten příběh snažil trochu zjednodušit - asi to nebyl měsíc, prostě to bylo na mou pamět trochu složitý, už jsem to radši zapomněl Rolling Eyes Ona na mě byla naštvaná (a ne bezdůvodně) i kvůli jiným věcem, který bych tady nerad probíral.

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: pá 9. červen 2006 22:40
jak rekl jenda, moc od toho necekej, abys pak nebyl zklamanej :)
Obrázek

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: so 10. červen 2006 10:31
No my jsme se s maňasem taky neměli rádi, no a pak najednou jo, tak jsem mu řekl jestli se ho nedotkne, on se naštval, jako že né a pak když nás viděl s jednou, jak se jich navzájem dotýkáme a tak, tak najednou řekl, že se mnou chce chodit, takže teď jsme spolu, doufám že sem to nezjednodušil, kdbych něco vynechal, tak to doplň máňo prosím, dík Mr. Green

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: st 4. říjen 2006 22:48
Co jsem komu udělal...já ty svoje bývalý tak "nesnáším". d'oh! Brick Wall

Omlouvám se,potřeboval jsem si jenom postěžovat.Na nic se mě neptejte...možná časem vysvětlím.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 5. říjen 2006 16:04
s bývalými vycházím dobře, ale na delší vyprávění by bylo JAK VYCHÁZÍTE SE SVÝMI SOUČASNÝMI a takový topic jsem nenašel...
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

tpikalek (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 618

10 215,- VK
Zasláno: čt 23. listopad 2006 20:51
Podlední dobou mě bejvalka (psal jsem o ní o pár příspěvků výš - měli jste pravdu, moc dlouho to nevydrželo...) začíná trochu lést na nervy...
Když jsem byl nemocnej, tak prý říkala, že je ráda, že nechodím do školy a že bych nejlíp ani už přijít neměl. Nemyslela to ze srandy, říkala to dost lidem...
Když jsme pak přišel, vůbec to na sobě nedala znát a normálně se se mnou bavila jako se všema. Pořád ale prý za mými zády říkala to samý... zanedlouho toho nechala.
Ach jo...ženský...to fakt nikdy nepochopím Smile

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 23. listopad 2006 20:55
Tak o ní řikej to samý Angel
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

tpikalek (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 618

10 215,- VK
Zasláno: čt 23. listopad 2006 21:03
Taky jsem o tom přemýšlel, že nemám jinej důvod Smile Takže jestli dá pokoj, tak ne. Jestli něco takovýho udělá ještě jednou, nejdřív s ní zkusím promluvit, třeba sklidní.
Ještě mě napadla jedna věc. Třeba o mě nic neříkala, ale naopak naštvala nějaké moje kámoše a ti si to vymysleli...ale je to dost nepravděpodobný.

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: čt 23. listopad 2006 21:08
Cenzurováno!
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...
Příspěvek upravil 1× Ena, naposledy po 27. listopad 2006 21:50.

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 24. listopad 2006 09:13
?????????????????????
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 2. prosinec 2006 22:52
2 Ěňa: Hehe. To mi připomíná několik mých příspěvků po různých fórech, když jsem se tak jednou ož..pil, a pak to ráno cenzuroval. Very Happy
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Mixal (+2)
Bažant
Bažant


Věk: 34 let
Příspěvky: 909
Bydliště: Zlinsky kraj
10 775,- VK
Zasláno: čt 1. březen 2007 20:59
Byvalou bych radsi nevidel, ale furt na ni narazim Brick Wall

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 1. březen 2007 21:02
s bývalýma se nestýkám a je klid
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Mixal (+2)
Bažant
Bažant


Věk: 34 let
Příspěvky: 909
Bydliště: Zlinsky kraj
10 775,- VK
Zasláno: čt 1. březen 2007 21:17
Když ona bydlí asi 200 metrů ode mě a máme společný kámoše

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 2. březen 2007 09:27
Vždy jsem se snažil aby moje holky byly z jiného města než jsem bydlel! Takže se nepotkávali a až na jednu vyjímku nepotkáváme! Pray Pray Ale ani kdyby jsme se potkávali, tak bych neměl problém. S žádnou jsem se nerozešel tak abych měl strach ji potkat. Jediná vyjímky by byla asi ta moje současná, ale té se těžko budu zbavovat Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Mixal (+2)
Bažant
Bažant


Věk: 34 let
Příspěvky: 909
Bydliště: Zlinsky kraj
10 775,- VK
Zasláno: čt 15. březen 2007 21:21
hold s touhle se mi to nejak nepovedlo, nejen ze bydli kousek ode me ale nase matky se znaj. no hruza
Obrázek
Každé ráno zhlédnu seznam 50 nejbohatších lidí na světě.
Když tam nejsu, idu do práce.

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: pá 16. březen 2007 00:01
Co na to říct...snad jen...ENJOY. Angel

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 16. březen 2007 13:52
Tak to ti nezávidím! Upřímnou soustrast!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: pá 16. březen 2007 18:50
nevím jestli jsem už tady nepsal ale já se svou bývalou vycházím skvěle.....bo žádnou nemám Cool

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 19. březen 2007 17:48
a máš alespoň současnou?
ot: do pr*ele práce, dneska je to nějak moc pomalé
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: po 19. březen 2007 18:40
viz jeho podpis ne? Razz
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: út 20. březen 2007 21:23
jak ja vychazim???no udelal jsem to nejhorsi co jsem mohl...jednou (minuly pondeli Laughing ) jsem svy holce (Simona I) rekl ze jako uz ne-e...tak jsem dostal prvni facku...pak jsem ji rekl ze jses si nasel jinou...coz nasledovala dalsi facka...pak jsem (ted uz vim ze to byla blbost ale ted s tim nic nenadelam...) ji rekl ze je od ni ze tridy...samo ze jsem dostal jiz treti facku a kdyz jsem ji rekl ze to je holka kterou ona nesnasi a menuje se stejne jako ona Exclamation Simonka Exclamation tak jsem dostal v poradi ctvrtou facku a odesel jsem s napuchlou tvari domu...takze takto vychazim se svoji aktualne behvalkou ty minuly jsou celkem v poho a abych to dokoncil obe jsou ze stejneho mesta Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 20. březen 2007 21:26
No aspoň se ti nebudou plést jména. Laughing

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: út 20. březen 2007 21:32
to bych nebral jako vyhodu Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 20. březen 2007 21:47
Já jo,už se mi stalo,že jsem svojí přítelkyni řekl jménem svojí bývalé a vysvětlování a vymlouvání se nebylo moc příjemné. d'oh!

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: út 20. březen 2007 21:59
kdyz je to jen pritelkyne Nortre,tak to jeste jde,ale me se temer povedlo rict Kac chvili po svadbe "Jiří"..spustil jsem Ji..v tom mi to doslo a nejak jsem vybruslil,ale to by byl PRUSER d'oh!

Mmch-s byvalou vychazime celkem dobre - obcas je sice na zabiti, ale ktera ne Smile
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 20. březen 2007 22:04
na zabití jsou především ty současné

to: maorh:: nemáš tak kapku pomalejší reflexy?????
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: čt 22. březen 2007 20:51
třeba si ho přidržela pod krkem nebo i někde jinde...

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 22. březen 2007 20:59
... kleštěma ...
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Mixal (+2)
Bažant
Bažant


Věk: 34 let
Příspěvky: 909
Bydliště: Zlinsky kraj
10 775,- VK
Zasláno: čt 22. březen 2007 22:21
au...tak kruté. Pán bůh ochraňuj Pray
Obrázek
Každé ráno zhlédnu seznam 50 nejbohatších lidí na světě.
Když tam nejsu, idu do práce.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 23. březen 2007 08:55
2MAOrh: Upřímnost se holt někdy nevyplácí! Aspoň víš že je lepší si nic nezačínat se spolužačkama "bývalky"! Mládež nepoučitelná!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 23. březen 2007 18:09
jako bychom bývávávlali jiní
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: pá 23. březen 2007 22:20
Chlapi,potrebujem radu,životne dôležitú.

Zase ma to tiahne k jednej babe,čo už raz povedala nie.
Vychadzame spolu vyborne,ale ....
Čo mam robiť ? Crying or Very sad
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: pá 23. březen 2007 22:23
drutek napsal:
na zabití jsou především ty současné

to: maorh:: nemáš tak kapku pomalejší reflexy?????
nechapu...
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 23. březen 2007 22:34
kterou část mé odpovědi?
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 23. březen 2007 22:46
ginzo napsal:
Chlapi,potrebujem radu...

Tak jí nic neřikej, ono to nějak vyprchá, přece to neni tvoje životní láska, tak se asi nic neděje, no ne?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: pá 23. březen 2007 23:27
2 Jenda: Ty víš "o co go"?

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 23. březen 2007 23:37
Ne Embarassed Angel
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: pá 23. březen 2007 23:46
Laughing Jo, tak to se nejlíp radí Laughing

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 24. březen 2007 11:59
Právě že není ovlivněn a může s chladnou hlavou radit Laughing

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: so 24. březen 2007 12:02
To ginzo: Ja by som sa na tvojom mieste už o nič nepokúšal, iba čo by si bol zase sklamaný.
Na počiatku bola prázdna množina.

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: so 24. březen 2007 14:22
borix napsal:
To ginzo: Ja by som sa na tvojom mieste už o nič nepokúšal, iba čo by si bol zase sklamaný.

Ja važne neviem,skušal som na ňu zabudnuť 2 mesiace,ale proste to nejde,ešte nikdy som nebol v takomto stave Sad
jenda.69 napsal:

Tak jí nic neřikej, ono to nějak vyprchá, přece to neni tvoje životní láska, tak se asi nic neděje, no ne?

Ja sa obavam,že to je Brick Wall
A hovoriť jej nemienim nič,prvykrat si to všimla,tak snad aj teraz ...


Chlapi,mne je tak na hovno Brick Wall Crying or Very sad
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: so 24. březen 2007 15:39
drutek napsal:
kterou část mé odpovědi?

tudle
drutek napsal:
to: maorh:: nemáš tak kapku pomalejší reflexy?????

Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: po 26. březen 2007 20:09
jako že nestíháš uskakovat před těmi facanami
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 29. březen 2007 19:11
Chlapi,prosim poradte,ja som už v koncoch Pray Pray Pray

Zadanie ostava rovnake Anxious
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: čt 29. březen 2007 20:07
Asi tě zlkamu...to řešení nemá...byl jsem v podobné situaci.Vyřší to až čas...a někdy je potřeba tuho času fakt hodně.

Mattoni (+8)
VIP Ztroskotanec


Příspěvky: 603
Bydliště: Kodaň
12 130,- VK
Zasláno: čt 29. březen 2007 20:12
ginzo bohužel nejde než souhlasit. Sice se říká že lék na starou lásku je nová ale když tu starou máš pořád rád.... To chce kolem sebe kámoše a zbavit se všeho co ti ji připomíná.

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: čt 29. březen 2007 21:01
Lenže moja situacia je taka,že nie som žiaden borec,nemôžem isť s každou k**dou a tato konkretna sa mi nepači pre vzhľad (aj ked je pekna),ale pre inteligenciu.

No čo,aj tak mam teraz zalusk na inu,len pri nej je problem,že pojde na intrak od septembra Crying or Very sad
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: so 28. duben 2007 19:14
heh kdyz jsem sel naproti ssvej soucasnej naproti ke skole tak tam byly i moje minula (kdo nevi tak to jsou spoluzacky) a opet na mne "krasneeee" koukala Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: út 29. květen 2007 22:13
Včera mi přišlo mailem svatební oznámení od bývalé přítulkyně. Ani jsem netušil, že má po těch 8 letech ještě můj mail. Přeju jí hodně štěstí.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 29. květen 2007 22:16
LoL, před osmi lety to už bylo takový rozšířený, že ste to oba měli? Shocked To před takovou dobou u nás ve městě snad ani nikdo neměl počítač, natož net... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: út 29. květen 2007 22:25
Před osmi lety jsem byl v prváku na VUT (ona v druháku) a tam už internet valil - na všech fakultách i na kolejích. Nejdřív jsem měl mail na post.cz a po vzniku email.cz jsem přešel tam. Holt už něco pamatuju Wink

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: út 29. květen 2007 22:29
A pouští tě už v MHD sednout? Mr. Green
Veselé Vánoce!

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: út 29. květen 2007 22:33
Nepouští, důchodci jedni zatracení Mr. Green

Edit: Ale já už MHD nejezdím, mám svoje autíčko a tam je za volantem vždycky místo

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 27. září 2007 13:59
No zatím s bývalouještěmanželkou vycházím slušně a celkem se dohodnem, ale až se naostro bude řešit majetek, tak asi bude po dohodě. Wink
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 27. září 2007 16:13
No o majetek se bude hadat vzdycky, to vim z vlastni zkusenosti, kdyz moje babicka ma dalsi ctyri sestry a moje je to prababicka pomalu umira Sad , tak to se budou dobre hadat na stary kolena

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 28. září 2007 10:30
Ked sa jedna o majetok,rodina-nerodina,vsetko ide bokom.Kazdy chce pre seba zhrabnut co najviac...taki sme uz my - ludia.Sam som si to prednedavnom zazil na dedicskom konani po babke so svojimi sesternicami...a to este s takymi,s ktorymi sa vobec nestykame.Ich hrabavost je uplne ukazkova,ale to by bolo na dlhu debatu Very Happy
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 2. říjen 2007 17:10
Hele, ono je to dneska nějaký moderní, spát s bejvalýma?
Během posledních dvou dnů už mi dvě holky na ICQ napsaly, že se vyspaly se svýma bejvalýma Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: út 2. říjen 2007 17:30
taky se těšim až budu spát s bejvalkama Mr. Green

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 2. říjen 2007 21:04
To jenda: Zaujimavé, ale nechápem na čo ti to vraveli d'oh! .
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 2. říjen 2007 21:14
Nevím, zajímal jsem se, co dělaly o víkendu Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 2. říjen 2007 21:32
A poznáš ich aj na živo?
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 2. říjen 2007 21:33
Hele, víš, že ne? Ale s tou jednou jsem se chtěl sejít ve čtvrtek, ale neměla čas... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 2. říjen 2007 21:34
Aha, tak už mi je to jasné.
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 2. říjen 2007 21:35
Já Ti hned nahlásím, až se bude znát naživo, neboj Mr. Green Je to v plánu Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: út 2. říjen 2007 21:41
wow to bych prom**al krabicek sprcek Mr. Green par by jich asi za to stalo ale dalsich paruz nechci nikdy ani videt Mr. Green a s tou posledni (ted uz byvalkou) bych uz asi taky nespal... Think
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 2. říjen 2007 21:42
Moja teória. Sú to mladé(tak 14-19) pubertiačky, ktoré si o sebe myslia, že sú nehorázne dospelé a celý ich život sa točí okolo vzťahov s chalanmi. Pritom sa skrývajú za anonymitu internetu. Pravdepodobne sa s nimi nikdy nestretneš. Ak by si toto čítali, tak by sa cítili nehorázne ponížené, lebo ony sú tie najpodstatnejšie na svete. Taktiež je vysoko pravdepodobné, že ešte s nikým nespali a túto zbraň používajú na iné účely(toto posledné je, ale, už priveľký dohad, na až takto podrobnú analýzu by som ich potreboval poznať dlhšie). Proste klasika Mr. Green . Angel
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 2. říjen 2007 21:45
Hele, trefil ses. Teda tý jedný je něco přes 19... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 2. říjen 2007 21:47
Tentokrát to bol interval uzavretý(teda sa rátali aj krajné hodnoty) a iba celé časti rokov, takže to sedí perfektne Wink .
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 2. říjen 2007 21:48
Já se budu muset zeptat Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 2. říjen 2007 21:53
To jenda: Ale ony by to samozrejme nepriznali, veď som to písal už v tej teórii Angel .
btw: Aj keď možno trocha nepriamo.
Na počiatku bola prázdna množina.

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 2. říjen 2007 22:31
borix napsal:
Tentokrát to bol interval uzavretý(teda sa rátali aj krajné hodnoty) a iba celé časti rokov, takže to sedí perfektne Wink .


E,ehm...podle závorek to byl interval otevřený. Angel Silence

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 2. říjen 2007 22:33
Ať byl jakýkoliv, tak to nikdy nebude víc jak 19, takže 19,4 už do něj nepatří... Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 2. říjen 2007 22:43
Preto som písal, že platí len celá časť veku...
To Norton: Ja viem, moja chyba, to je ten sprostý zvyk zo života dávať tam normálne zátvorky Brick Wall .
Na počiatku bola prázdna množina.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 3. říjen 2007 06:11
Ale o tom jsi se nezmínil. Nemůžeš měnit zadání, jak se Ti zachce Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 3. říjen 2007 11:18
No proste su to mlade slepice,ktore vedia prd o zivote. Wink
19-rocna baba je este decko,sam som kedysi taku mal,tak viem o com pisem Mr. Green
Obrázek

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: st 3. říjen 2007 18:57
Borix,ty si tak zdegenerovany školou ako snad nikto na svete Laughing

K teme:a potom ake su 15 ??? Shocked
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: st 3. říjen 2007 19:58
raději se ani neptej, sám se děsím svých vrstevnic.....ještě že na gymplu u nás ve třídě jsou normální holky Pray na základkách zůstal všechen ten "odpad"

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: st 3. říjen 2007 20:01
Teraz som čital tvoj profil-to si na 8 ročnom alebo na strednej ?
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: st 3. říjen 2007 20:05
To ginzo: Moja degenerácia školou je pritom dosť paradox, keďže sa škole snažím vyhýbať tam, kde sa len dá Angel .
btw: Proste nemôže za to, že tí učitelia sú na nižšej úrovni než ja Mr. Green .
Na počiatku bola prázdna množina.

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 3. říjen 2007 20:09
dnes mimoje bejvalka poprvy po rozchodu napsala sms Mr. Green a hadej te co Mr. Green zas pomne neco chce...a neni to nic dobreho po mne d'oh!
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 4. říjen 2007 09:52
Nas**t! Jednou odešla tak ať se stará jiný!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 4. říjen 2007 11:44
Můj bývalý přítel má dneska 27. narozeniny, tak mu teda přeju všecko nejlepčí, ale nic po něm nechci Mr. Green nemá asi ani mobil tak mu ani nenapíšu. Ale mám se svými bývalými dobré vztahy, i když jsme se třeba nerozešli v dobrém, tak jsme pořád kamarádi (s oběma dvěma, s jedním se vídáme často, s tím co má narozeniny ani ne, ale nevadí mi to) Mr. Green Co se týče spaní s bejvalýma, tak to je dycky na hovno, hlavně pokud to jeden z aktérů nemá ještě úplně vyřešeno a jsou tam ještě nějaké city, pokud jde jen o čistě kamarádskou výpomoc, tak proč ne Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 5. říjen 2007 19:08
Co bolo,bolo...a trebo to nechat uz tak.. Wink
Obrázek

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 6. říjen 2007 12:40
ginzo napsal:
Teraz som čital tvoj profil-to si na 8 ročnom alebo na strednej ?
pokračuju v 8-mi letém gymplu, ted jsem ajkoby prváku, takže vlastně je prcek orptoi vám Anxious

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 6. říjen 2007 12:46
Hehe, malej smrad Mr. Green
Jinak jak jsem psal o těch dvou holkách, tak ta devatenáctiletá s tim bejvalým prej nespala, prej jen spal u ní Mr. Green
No a ta druhá je taková divná, poslala mi video, kde ukazuje zadek, ale prej to nemam nikomu pouštět Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: so 6. říjen 2007 15:59
Tak to nikomu nepúšťaj a rovno to hoď na net Mr. Green .
Na počiatku bola prázdna množina.

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 6. říjen 2007 19:24
2jenda: proto sem ti vyhrožoval prdem, když sem ten smrad

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: út 9. říjen 2007 13:41
No kedy bude to video? Mr. Green
Na počiatku bola prázdna množina.

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: so 16. únor 2008 17:24
nezdravíme se Mr. Green teda já ji jo ale ona mě ne Mr. Green je k smíchu Mr. Green Mr. Green
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 16. únor 2008 23:28
nesmíš ji zdravit plácnutím přes zadek Slinták

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 18. únor 2008 13:05
No s bývalýma "milenkama" zatím nevím, ještě jsem je nepotkal. Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Arashid (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 92

10 700,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 11:41
Mno tak s tou jednou se vídáme normálně jako kamarádi, s tou druhou vůbec nejsem v kontaktu a ani o to nestojim Mr. Green
I've got a flame in my heart that never dies,
I got a heart full of pride

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 13:55
Tak jedna "bejvalka" mi jedna zavolala, a jsem rád že se již nikdy neozve Pray Pray Pray
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 14:01
Zatím jich moc nebylo, takže celkem v klidu, až na jednu... Už ji nechci nikdy vidět Pray
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 14:03
Já žádnou bejvalku (už) nemam... Whistle Mr. Green Embarassed
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 14:04
Z bejvalky je současná. Každý kdo nějakou potkal a byl s ní nějaký čas tak má "bejvalku" Tu máš až do konce života hošánku! Wink Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 14:05
Co? Nechápu Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Arashid (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 92

10 700,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 14:06
Muhehehe Twisted Evil takže ti nezbývá než si začít psát deníček s adresama bejvalek... jako v těch přitroublejch americkejch filmech Rolling Eyes
I've got a flame in my heart that never dies,
I got a heart full of pride

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 14:09
jenda^^ napsal:
Já žádnou bejvalku (už) nemam... Whistle Mr. Green Embarassed


Tak máš nebo nemáš?

Deníček je nebezpečný. Tohle je dobré si pamatovat. Ty důležité zůstanou, nepodstané zapadnou.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 14:10
No z bejvalky je současná... a mezi tim žádná jiná nebyla... Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Arashid (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 92

10 700,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 14:17
Hlavně sem vživotě nepotkal člověka co by si psal seznam bejvalek s adresama... bo aspoň o tom nevim
I've got a flame in my heart that never dies,
I got a heart full of pride

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 14:18
uplne v pohode ..,,. az na jednu osobu Neutral
Obrázek

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 14:18
2 Jenda: Tak to máš blbý. Nemyslím si že jsi udělal dobře, ale to poznáš sám později zda to bylo moudré.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 16:04
Že mi to všichni furt vymlouvají... Mr. Green
Budu to muset někdy ukázat Markétě, aby viděla, jak jí mam rád, že s ní vydržim, i když tomu nikdo nevěří... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 16:32
Podle mne si udelal dobre Smile , protoze asi uz vis co od ni muzes cekat a co ne, a myslim ze uz ste na sebe byli hodne zvykly a kdyz se mate radi..

Yurii (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 94
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
11 200,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 20:39
Ja se s posledni ted usmiril asi po dvou letech vzajemne nevrazivosti takze vpohode. Smile Alkohol zvladne vsechno Mr. Green
Hyundai Scoupe GT 1993
Moje láska, moje chlouba, moje síla, moje zhouba.
http://yuriigt.blogspot.com
Obrázek

Arashid (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 92

10 700,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 21:08
Alkohol dělá z lidí E!E Mr. Green
I've got a flame in my heart that never dies,
I got a heart full of pride

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 21:16
Nj ale když seš třeba stydlivej, tak v náladě to většinou přejde...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 3. červenec 2008 22:23
Když jsem stydlivej, tak mě z toho stejně začne bolet hlava a mam depku... Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 5. červenec 2008 23:26
čím víc ji nevidim, tim víc mi to vyhovuje a mám ji raději Embarassed

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 1. září 2014 16:35
Hele, jak se zbavit plyšáků? Přijde mi líto to vyhodit nebo spálit, takže mi leží už mraky let v krabici... Nechcete někdo plyšáka? Mám dva asi 25cm medvědy a jednu 10cm modrou myš. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 10. září 2014 04:39
Nejlepší je to dát do dětského oddělení nemocnice, nebo někam do školky..
Ještě k tématu. No s mojí čerstvou bejvalkou vycházím velice dobře. Nakonec rozchod nebyla itálie, ale lidská domluva. Těch 6let bylo úžasných, ale život jde dál.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 10. září 2014 08:30
Hmm, plyšová srdíčka jsem rozstříhal. Co s tím taky jinýho, navíc vevnitř byly magnety a ty se vždycky hodí. Laughing
Budu se muset zeptat kámošky, která má k těm různým dětským oddělením nemocnic blízko. Kdyby se ti plyšáci vyprali, tak asi nebudou ani vypadat úplně hnusně. Very Happy
A nebo bych je mohl poslat bývalce. Think Shhh
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 12. listopad 2016 20:10
heh, přijde to divné jen mě? Kámoš se teď rozešel s holkou (chodili spolu cca 5 let). Normálně ji má na facebooku a lajkuje a komentuje jí tam statusy... Ona si teď našla jiného a on jí to olajkoval... nechápu... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 12. listopad 2016 21:39
Možná je rád, že se jí zbavil Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 12. listopad 2016 21:52
Tak třeba takovýmu Frantovi Fukovi bývalá žena i hlídala psa atd. Smile
Jde o to, jak se rozešli. Když ne ve zlým, ale došli k tomu nějakou společnou shodou, tak proč ne?
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 13. listopad 2016 00:53
nevim no... přijde mi to divný... asi když jsem to nezažil tak nepochopím... Think
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 13. listopad 2016 01:07
To ses se všema rozešel tím stylem, že lítaly talíře? Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9095
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 13. listopad 2016 01:10
ne, ale pak jsem se jim vyhýbal a neměl jsem potřebu lajkovat jim statusy na facebooku Anxious
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7120
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 13. listopad 2016 08:46
Lajkovat statusy s novým vztahem je fakt divné. Pochopím, když zůstanou přátelé, ale tohle je divné.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 13. listopad 2016 09:24
Nevycházím vůbec.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 13. listopad 2016 22:11
me byvalka se kterou jsme se nejdriv rozesli v dobrem a pak nakonec ne uplne v moc dobrem.. taky lajkovala statusy atd, mozna trochu z vycitek svedomi.. Ale takz je mozny ze z toho mela opravdu radost Smile a ted uz je to asi takovej porozchodovej standard, napisem si akorat kdyz ma nekdo narozeniny Mr. Green A pristi rok uz mozna ani to ne
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Zážitky se ženami
Strana 1 z 18




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna