ÚvodČlánkyFórumMapa členůVtipyBlbinkyFAQAutořiKontaktRSS

CryEngine3 (BeamNG Drive)

1. června 2012, jenda^^
Fyzikální model ze hry Rigs of Rods přepracovaný do herního enginu CryEngine3. (Starší CryEnginy poháněly hry jako FarCry nebo Crysis.)
Poškození aut a dalších objektů v něm vypadá téměř realisticky. Otázkou je, jestli člověka bude bavit hraní, když s autem ťukne do stromu a ono už dál nepojede.
Autor
jenda^^
jenda^^
Vydáno 1. června 2012
Sekce: Videa
Štítky: auta, hry, věda
Zobrazeno 4615×
Počet příspěvků v diskusi: 3
Průměrné hodnocení: zatím nehodnoceno

Komentáře:

Pro psaní komentářů se musíš přihlásit nebo zaregistrovat.
07.11.2013 10:59 jenda^^
Teď jsem náhodou zjistil, že už od srpna existuje funkční demo s několika mapama a autama, případně se dá za 11 eur (~300 Kč) pořídit přístup do alpha verze. Tím časem získáte i plnou verzi. Web: http://www.beamng.com/
03.06.2012 23:08 LivArt
Pecka Smile
Ještě aby k tomu přidali opravdu reálný chování aut (po vzoru třeba Gran Turisma), bylo by to supr.
Akorát tady mají to auto asi ze dvou kusů, nějak moc se jim kroutí korba oproti kabině Very Happy
01.06.2012 18:24 Limens
Nice! Aspoň mě by to teda mega bavilo! Čelní náraz do zdi v nemalé rychlosti, který končí krvavým flekem od hlavy, oklepáním se a opětovném nasednutím a pokračováním v jízdě (autem zkráceným o pár cm) přichází o svou vtipnost a schopnost svým efektem uchvátit docela rychle.

© 2005 - 2020 VySemNesmíte.cz, Design: © 2009 jenda^^
Nikdo nesmí bez souhlasu autorů kopírovat grafiku, texty ani cokoliv jiného z těchto stránek. Veškeré informace uveřejněné na těchto stránkách jsou určené pouze pro vzdělávací účely a nesmí být použity pro komerční využití nebo v rozporu se zákony. Autoři nenesou odpovědnost za nevhodné použití dat z těchto stránek. Podrobnější podmínky.