ÚvodČlánkyFórumChatMapa členůVtipyBlbinkyFAQAutořiKontaktRSS

Policie zajistila kamión s majetkem Krejčíře

30. srpna 2005, Redakce
(Novinky.cz) Finanční policisté v pondělí okolo třetí hodiny odpoledne zajistili poblíž Berouna kamión s majetkem uprchlého miliardáře Radovana Krejčíře, který čelí obvinění ze zločinného spolčení, přípravy vraždy a miliardových podvodů, a jeho manželky Kateřiny obviněné z praní špinavých peněz.


"Na základě operativních poznatků pátracího týmu "Jehla" policejního prezidia zadrželi policisté při celní deklaraci poblíž Berouna kamión. Finanční policie měla informace o tom, že náklad je movitý majetek ve společném jmění manželů Krejčířových," informovala v úterý mluvčí policejního prezídia Blanka Kosinová.Více na Novinky.czNepřipadá vám podivné, že policie zastaví sledovaný kamión a zabaví jeho obsah a teprve potom zahájí pátrání, kam měl vlastně kamión náklad dovézt? Nebylo by logičtější jej sledovat až do cíle a tam možná zjistit mnohem více? Kocourkov se vším všudy, ale to je ta naše země Česká! Vyjádřete se v našem diskusním fóru.


Autor
Redakce
Redakce
Vydáno 30. srpna 2005
Sekce:
Zobrazeno 3213×
Průměrné hodnocení: zatím nehodnoceno

© 2005 - 2018 VySemNesmíte.cz, Design: © 2009 jenda^^
Nikdo nesmí bez souhlasu autorů kopírovat grafiku, texty ani cokoliv jiného z těchto stránek. Veškeré informace uveřejněné na těchto stránkách jsou určené pouze pro vzdělávací účely a nesmí být použity pro komerční využití nebo v rozporu se zákony. Autoři nenesou odpovědnost za nevhodné použití dat z těchto stránek. Podrobnější podmínky.
www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna