ÚvodČlánkyFórumMapa členůVtipyBlbinkyFAQAutořiKontaktRSS

Články se štítkem „výbuch“

Jaderné výbuchy v HD

18. února 2013 | jenda^^
Jaderné výbuchy v HD Jaderný výbuch je důsledek prudkého uvolnění energie ze záměrně rychlé jaderné reakce. Jadernou reakcí může být štěpná reakce, jaderná fúze nebo několikafázová kombinace obou. Dosud bylo vždy k zahájení jaderné fúze použito štěpné reakce a čistě fúzní výbuch je zatím fikce.
Atmosférické jaderné výbuchy jsou spojovány s „atomovým hřibem“, i když samotný hřib může nastat i při velkých chemických explozích a jsou možné jaderné exploze bez hřibu. Nukleární výbuch produkuje značnou radiaci a množství radioaktivního odpadu.
(Text: cs.wikipedia.org/wiki/Jaderný_výbuch Externí odkaz)
» Nehodnoceno | Komentáře: 0

Vizuální efekty z Transformers 3

13. února 2012 | jenda^^
Vizuální efekty z Transformers 3 Ukázka, jak je vytvořena grafika v několika scénách filmu Transformers: Dark of the Moon.

Odstřelení kopce

2. února 2012 | jenda^^
Odstřelení kopce Odpálení kusu kopce v Číně.
Bohužel výsledek na videu není, ale i tak to vypadá dost efektně.
Videa | Štítky: Čína, kopec, výbuch
» Nehodnoceno | Komentáře: 2

© 2005 - 2020 VySemNesmíte.cz, Design: © 2009 jenda^^
Nikdo nesmí bez souhlasu autorů kopírovat grafiku, texty ani cokoliv jiného z těchto stránek. Veškeré informace uveřejněné na těchto stránkách jsou určené pouze pro vzdělávací účely a nesmí být použity pro komerční využití nebo v rozporu se zákony. Autoři nenesou odpovědnost za nevhodné použití dat z těchto stránek. Podrobnější podmínky.