ÚvodČlánkyFórumMapa členůVtipyBlbinkyFAQAutořiKontaktRSS

Grand Theft Auto V

9. července 2013, jenda^^
In-game video z připravovaného dílu populární série her společnosti Rockstar Games.
Svou rozlehlostí a herními možnostmi připomíná starší GTA: San Andreas, po grafické stránce potom předchozí čtvrtý díl a jeho datadisky
Verze pro konzole Playstation 3 a Xbox 360 vyjde 17. září 2013. Verze pro PC nebyla oznámena (oficiálně je vydání „zvažováno“), ale starší díly vyšly obvykle zhruba půl roku po konzolových vydáních.
Autor
jenda^^
jenda^^
Vydáno 9. července 2013
Sekce: Videa
Štítky: amerika, auta, GTA, hry, trailer, zbraně, zločin
Zobrazeno 5171×
Počet příspěvků v diskusi: 4
Průměrné hodnocení: hodnoceni 5 (hodnoceno 1×)

Komentáře:

Pro psaní komentářů se musíš přihlásit nebo zaregistrovat.
08.08.2013 19:17 Limens
Tak černě, abych měl potřebu připojovat se k nějaké petici, to zase s tím vydáním na PC nevidím... sice si počkám, ale bude a jak bude tak do něj jdu. Jasně, levná nebude, ale bude to pecka a přiznám si, že to po všem tom pirátství tak trochu tomu R* dlužím Embarassed Very Happy .
23.07.2013 15:27 jenda^^
Už je i petice, aby vydali PC verzi. http://www.change.org/petitions/rockstar-release-gta-v-on-pc
Já s nákupem asi počkám, nové hry stojí na mě možná až moc a kdo ví, jak tohle dopadne. Ale starší verze mám legálně - kdesi byla nějaká akce na kompletní sbírku za 200 Kč. Mr. Green
17.07.2013 21:27 Limens
Co mám komputer, tak těch pár her co jsem hrál, jsem vždy opirátil, ale tohle si prostě koupím hned jak to vyjde Smile . Už z prvních trailerů jsem byl vyslintanej jako kdysi z těch před San Andreas Very Happy . FIVE opravdu vypadá líp než kombinace fyziky a grafiky z IV a rozlehlosti SA!
09.07.2013 19:07 jenda^^
Dokážu si představit, že by to mohlo vypadat líp - je vidět, že je to prostě na hraně toho, co starší konzole zvládají, nebo minimálně na limitu Rage enginu.
Ale ze San Andreas i z IV je tam podle videa to, co mě na každé té hře bavilo - na SA ta otevřenost a všechny možné činnosti, na IV ta super fyzika. Smile

© 2005 - 2024 VySemNesmíte.cz, Design: © 2009 jenda^^
Nikdo nesmí bez souhlasu autorů kopírovat grafiku, texty ani cokoliv jiného z těchto stránek. Veškeré informace uveřejněné na těchto stránkách jsou určené pouze pro vzdělávací účely a nesmí být použity pro komerční využití nebo v rozporu se zákony. Autoři nenesou odpovědnost za nevhodné použití dat z těchto stránek. Podrobnější podmínky.