ÚvodČlánkyFórumChatMapa členůVtipyBlbinkyFAQAutořiKontaktRSS

Starostové chtějí zavést vstupné do Krkonoš

1. září 2005, Radim Zeman
(Novinky.cz) Vstupné do nejpřísněji chráněné zóny Krkonošského národního parku (KRNAP) podpořila na úterní schůzce většina starostů Svazku měst a obcí Krkonoše. Vstupenky prosazované Správou KRNAP chtějí ochranáři prodávat po vzoru polských kolegů po třiceti korunách.

Možná vznešená myšlenka, která ale bude turisty brána s nevolí. Proč bychom měli platit za vstup do přírodních lokalit? Budeme časem platit vstup na ulici, k přehradám, do nákupních center? Jaký máte názor na tento návrh. Pokud budou povoleny Krkonoše, ihned totéž budou chtít Jeseníky, Beskydy, Jizerské hory, Moravský kras atd. Budeme opravdu časem platit i za vzduch? Více na Novinky.czAutor
Radim Zeman
Radim Zeman
Vydáno 1. září 2005
Sekce:
Zobrazeno 3141×
Průměrné hodnocení: zatím nehodnoceno

© 2005 - 2018 VySemNesmíte.cz, Design: © 2009 jenda^^
Nikdo nesmí bez souhlasu autorů kopírovat grafiku, texty ani cokoliv jiného z těchto stránek. Veškeré informace uveřejněné na těchto stránkách jsou určené pouze pro vzdělávací účely a nesmí být použity pro komerční využití nebo v rozporu se zákony. Autoři nenesou odpovědnost za nevhodné použití dat z těchto stránek. Podrobnější podmínky.
www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna